Notiks vokālistu konkursa noslēguma koncerts


Koncertzale Latvija
25. oktobrī plkst. 17.00 Ventspilī, koncertzālē "Latvija" notiks 6. Starptautiskā vokālistu konkursa par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu noslēguma koncerts un laureātu apbalvošanas ceremonija.

Koncertā izskanēs divu izcilu mākslinieču priekšnesums. Latvijas Nacionālās Operas solistes Ingas Šļubovskas – Kancēvičas un pianistes Agneses Egliņas izpildījumā klausītāji dzirdēs skaņdarbus klavierēm, dziesmas, pazīstamas operu un operešu melodijas.

Pasākuma laikā tiks paziņoti arī 6. Starptautiskā vokālistu konkursa par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu godalgoto vietu ieguvēji un noskaidrots konkursa laureāts.

Alīdas Vānes fonda rīkotā vokālistu konkursa dalībnieku atlasē, kas noslēdzās septembra beigās, piedalījās 31 dziedātājs no 10 pasaules valstīm - Latvijas, Skotijas, Rumānijas, Slovēnijas, Taizemes, Amerikas Savienotajām Valstīm, Polijas, Krievijas, Venecuēlas un Singapūras.

Konkursa mākslinieciskā vadītāja, operdziedātāja un producente Karmena Radovska informē, ka šogad konkurss paredzēts dziedātājiem vecumā no 12 līdz 22 gadiem, iedalot tos četrās vecuma grupās. 25. oktobrī Ventspilī, koncertzālē „Latvija” jaunie solisti sacentīsies par godalgotām vietām katrā vecuma grupā, kā arī cīnīsies par konkursa galveno - Alīdas Vānes balvu - ko ik gadu konkursa uzvarētājam nodrošina Ventspils pilsētas dome.

Ārvalstu finālistu sniegumu žūrija, ko šogad vada latviešu operdziedātāja Liene Kinča, vērtēs attālināti. Toties Latvijas finālistiem konkurss dos iespēju ne vien uzzināt profesionālas žūrijas vērtējumu un ieteikumus tālākai profesionālai izaugsmei, bet arī izbaudīt koncertzāles „Latvija” akustiku un piedzīvot publiskas uzstāšanās prieku.


 

SIA „Kurzemes filharmonija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums