22. martā plānotā laikmetīgu izrāžu notikumu sērijas "Pārmija" epizode pārcelta

Reaģējot uz vīrusa COVID-19 globālo izplatību un respektējot atbildīgo iestāžu ieteikumus, laikmetīgu izrāžu notikumu sērijas "Pārmija" epizode, kas bija plānota 22. martā, tiek pārcelta uz maiju vai jūniju un jau tuvākajā laikā informēsim par precīziem pasākuma norises datumiem. Kultūra un māksla vieno cilvēkus, ļaujot kopā izbaudīt skaisto un diskutēt par svarīgo. Taču kopīga rīcība ir svarīga arī sarežģītos brīžos.

“Nonākot uz pārmijām, vilciena vadītājs parasti zina, kurp tās viņu aizvedīs. Taču reizēm gadās arī pārsteigumi, kā tas noticis šoreiz. Mēs ticam, ka māksla dziedē daudz ko, tomēr ar “Pārmijas” apmeklētāju, dalībnieku un rīkotāju fizisko veselību nevēlamies riskēt. Tāpēc aicinām turpināt kopīgo kultūras ceļojumu vēlāk pavasarī,” pauž “Pārmijas” vadītāja Ļena Ferstere.

Šobrīd “Pārmijas” rīkotāji apzina iespējas 22. martā plānotās izrādes – Lauras Dišleres “Intervija ar Frānsisu Bēkonu” un Marta Kangro “Pirmspagātne” (Past Perfect) – skatītājiem piedāvāt maijā vai jūnijā. Precīza informācija sekos tuvākajā laikā.

Iegādātās biļetes uz izrādēm “Pirmspagātne” un “Intervija ar Frānsisu Bēkonu” būs derīgas pārcelto izrāžu apmeklējumam. Šobrīd turpinās arī biļešu tirdzniecība gan uz šīm izrādēm, gan nākamo “Pārmijas” epizodi aprīlī.

Aktuālajiem jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook @parmijaepizodes un Instagram @parmija.epizodes.

Par laikmetīgo izrāžu epizodēm “Pārmija”

Reizi mēnesī, svētdienās, kultūrvietā “Hanzas Perons” tiks izrādīta viena “Pārmijas” laikmetīgo izrāžu epizode, kuras ietvaros ikvienam būs iespēja baudīt augstvērtīgus mākslas darbus teātra, mūzikas, mākslas vai dejas žanrā. Tās būs izrādes vai performances, kas līdz šim Latvijā rādītas tikai vienu reizi šaurā skatītāju lokā un guvušas sajūsminātas skatītāju atsauksmes, kā arī ārvalstīs tapuši darbi. Laikmetīgo izrāžu epizodes “Pārmija” rīko nodibinājums “Tuvplāns”.

 

Katrīna Ķeķe
“Pārmija” komunikācijas konsultante
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums