Ievērojami mākslinieki pulcējas izstādes "bazar’t" atklāšanā t/c "Mols"


public. foto
Pulcējoties pazīstamiem Latvijas māksliniekiem, ceturtdien atklāta vēl nebijusi mākslas darbu izstāde – pārdošana "bazar’t". Vairāk nekā tūkstotis laikmetīgās vizuālās un lietišķās mākslas darbu līdz par 12.janvārim būs aplūkojami un nopērkami tirdzniecības centra "Mols" 2. stāvā, kur tie izvietoti 600 kvadrātmetru platībā. Projekta autori uzsver, ka Latvijas mākslinieku darinājumi, kuru cena ir no dažiem eiro līdz vairākiem tūkstošiem, ir unikāla, ilgtspējīga un mākslas cienītājus iepriecinoša Ziemassvētku dāvana.

Atklāšanas pasākumā ik viens varēja nesteidzīgi baudīt ne vien izcilus mākslas darbus, bet arī satikt un aprunāties ar tādiem Latvijas talantiem kā mākslinieks un dzejnieks Māris Subačs, māksliniece Ieva Caruka, dizainere un modes blogere Jolanta Vodopolasa, gleznotājas Ilze Smildziņa, Kristīne Guršpone, māksliniece no Daugavpils Anastasija Dubovska, dizaineri Valters Kiršteins un Egils Mednis, Kanādā pazīstamā latviešu māksliniece Sabīne Līva, gleznotāja un grafiķe Ilona Abiļeva.


public. foto

“Mums ir patiess prieks t/c Mols apmeklētājiem piedāvāt nebijušu iespēju šajā svētku laikā nokļūt Latvijas laikmetīgās mākslas telpā tepat pie mums - Molā. Vieglā, gaumīgā un neuzbāzīgā formātā ir apskatāmi Latviešu mākslinieku darbi pilnīgi bez maksas. Aicinām ikvienu izmantot šo īpašo iespēju nesteidzīgi gūt mākslas baudījumu, un, kas zina, varbūt arī doties mājās ar Ziemassvētku dāvanu, kas sagādās prieku vēl daudzus Ziemassvētkus,” iedrošina tirdzniecības centra “Mols” menedžere Una Tukiša.


public. foto

Izstādē piedalās šobrīd spilgtākie Latvijas profesionālās mākslas pārstāvji, kas savos darbos apvieno gleznieciski estētiskās kvalitātes ar pašu piedzīvotiem ziemas laika stāstiem un sajūtām, ar to, kas ir nozīmīgs šodien un vienlaikus dzīvo pāri laikam. Projektā skatāmi darbi, kurus radījuši vairāk nekā 90 pašmāju autori, tostarp Alise Mediņa, Līva Pakalne Fanelli, Ilvita Didrihsone, Sarmīte Caune, Ilze Smildziņa, Kristīne Kvitka, Katrīna Avotiņa, Kaspars Perskis, Sabīne Līva un daudzi citi, kuru darbos virmo svaigums, pārsteigums, kreativitāte un svētku sirsnība.


public. foto

Izstāde apskatāma līdz 12. janvārim, katru dienu no pulksten 10:00 līdz 21:00 (24.12.2019 un 31.12.2019 no pulksten 10.00 līdz 20.00, 26.12.2019 no pulksten 12:00 – 21:00, 1.01.2020 TC „Mols” slēgts). Projekts „bazar’t” atrodas tirdzniecības centra „Mols” 2. stāvā, Rīgā, Krasta ielā 46.

aģentūra „Prospero”
Inese Drone, „bazar’t” radošās komandas vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli