63% varbūtība spēcīgās balss īpašnieces Diānas Paško uzvarai šova "X Faktors" 3. nedēļā

2019. gada 14. novembrī

TV3 šovā "X Faktors" spriedze pieaug ar katru nedēļu, jo trešā sezona piesaista gan ar jauniem muzikālajiem talantiem un viņu veikumu, gan dažādām žūrijas reakcijām un komentāriem. Šova otrajā nedēļā skatītāju Simpātiju balvu pelnīti ieguva Diāna Paško, bet uz izbalsošanas svītras stājās duets "Rozes" un Kevins Dilans Feinangs (Kevin Dylan Feunang), kurš arī pameta šovu. Kādi pārsteigumi ir gaidāmi šova trešajā nedēļā, kuras tiešraide norisināsies dienu pirms valsts svētkiem – 17. novembrī?

Bukmeikeri norāda, ka sīva cīņa gaidāma starp Aijas Auškāpas komandas pārstāvi Diānu Paško, kura pārsteidz ar ārkārtīgi spēcīgu vokālu un trešajā nedēļā izpildīs dziesmu angļu valodā, un  mūzikas producenta, dziesmu autora un izpildītāja, grupas “Musiqq” dalībnieka Marata Ogļezņeva komandas dalībnieku, harizmātisko Klāvu Ozolu. Arī Skatītāju balsojumā abi šobrīd atrodas gandrīz vienādā pozīcijā, un bukmeikeru skatījumā viņu uzvaras iespējamībai trešajā nedēļā piešķirti koeficienti attiecīgi 1,6 jeb 63% un 1,7 jeb 59% iespējamība. Bukmeikeru ieskatā Diāna Paško, kura ir kategorijas “Meitenes vecumā no 16-25 gadiem” pārstāve, ir arī viena no iespējamām šīs sezonas ”X Faktora” uzvaras pretendentēm, jo katru nedēļu izpelnās aizvien lielāku žūrijas sajūsmu un atzinību. Turklāt dziedātājai aiz muguras arī veiksmīgais starts Ukrainas “X Faktorā” pirms dažiem gadiem. Otrs favorīts Klāvs Ozols, kurš ir komandā “Puiši vecumā no 16-25 gadiem”, piesaista ar savu dabiskumu un lielisko skatuves izjūtu.

Pēc “Optibet” bukmeikeru domām šim tandēmam pa pēdām min divas daiļā dzimuma pārstāves, proti Aijas komandas dalībniece Anna Krista Ostrovska, kuras enerģisko priekšnesumu pagājušajā nedēļā, izpildot popa karalienes Madonnas dziesmu “Like A Prayer” atceras daudzi, un mūziķa Reiņa Sējāna komandas pārstāve Elīna Gluzunova, kuru žūrijas pārstāvji jau nodēvējuši par “pilntiesīgu dziedātāju” un kura īpaši aizrauj publiku ar dziesmām latviešu valodā. Abas dāmas saņēmušas koeficientus attiecīgi 1,9 un 2,0, kas parāda 53% un 50% uzvaras iespējamību trešajā nedēļā.

Mazākas uzvaras izredzes valsts svētku ieskaņas nedēļas raidījumā bukmeikeru skatījumā ir mentores Aijas Auškāpas komandas trešajai pārstāvei Elīnai Evelīnai Jansonei, kura otrajā nedēļā saņēma diezgan neitrālu žūrijas vērtējumu bez lielām uzslavām, bet viņas uzvarai piešķirts koeficients 4,0 jeb 25% iespējamība. Diezgan lielu nestabilitāti savā sniegumā parāda arī mentora Reiņa Sējāna vadītās kategorijas “25+” otrs pārstāvis Reinis Liepa, kura izredzes bukmeikeri vērtē ar koeficientu 5,0 jeb 20%, turklāt puisis jau vienreiz ir nonācis uz izbalsošanas svītras.

No starptautiski pazīstamā dziedātāja Intara Busuļa vadītās kategorijas “Vokālās grupas” visaugstāko bukmeikeru prognozi ir saņēmis trio “Limonāde”, kuru prasmi izvēlēties sev atbilstošu repertuāru pagājušajā nedēļā izcēla arī žūrija. Šo dalībnieču uzvaras iespējamību 3. nedēļā bukmeikeri vērtē ar koeficientu 6,0 jeb 16%, aiz viņām ierindojot gan duetu “The Gardens”, gan dvīņu māsas jeb duetu “Rozes”, piešķirot vokālajām grupām koeficientus 3,5 un 4,5.

Nav izslēgts, ka trešajā nedēļā uz izbalsošanas svītras varētu nonākt tur jau pabijušie – Reinis Liepa un duets “Rozes”, kā arī Marata Ogļezņeva komandas pārstāvis Artis Zaķis, kurš gan apņēmies katru tiešraidi skatītājus iepriecināt ar citu matu krāsu, bet bukmeikeri nav pārliecināti, ka ar to pietiks, tāpēc Arta izredzes uzvarēt vērtē ar koeficientu 5,5, kas parāda nelielu uzvaras iespējamību trešajā nedēļā. Arī šīs nedēļas Simpātiju balsojumā Artis pagaidām atrodas priekšpēdējā vietā, ar nelielu pārsvaru uzveicot tikai trio “Limonāde”.

Ar nepacietību gaidām šo svētdienu, 17. novembri, kad varēsim turpināt sekot līdzi šova dalībnieku cīņai par iespēju palikt “X Faktorā”!

 

Jānis Gavars
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums