Ziņas | Kultūra, māksla


Orķestris "Rīga" aicina pastaigā pa džeza vēstures takām

"Rīgas svētki 2020" programmas ietvaros Orķestris "Rīga" klausītājiem piedāvās muzikālu pastaigu pa džeza vēstures takām. Koncerts notiks 14. augustā plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē. Ieeja koncertā ar ielūguma kartēm, kas no 7. augusta pieejamas VEF Kultūras pils kasē.

Inese Galante un draugi uzstāsies jaunā, unikālā projektā VIVA LATVIJA!

12.septembrī plkst.17.00 un plkst. 20.00 Lielajā ģildē uzstāsies pasaulslavenā operas dīva, Triju zvaigžņu ordeņa kavaliere Inese Galante. Viņas brīnišķīgo balsi, tās samtaino tembru, niansētos pianissimo un spēju sasniegt dramatisma pilnu dziļumu ir iemīļojuši cilvēki visā pasaulē. Ne velti dziedātājas repertuārā ir aptuveni 40 vadošās operlomas, kas dziedātas uz pasaulē visprestižākajām skatuvēm.

Mākslas festivāls "Cēsis 2020" šonedēļ piedāvā lielāko šīs vasaras mūzikas un kino notikumu

Mākslas festivāls "Cēsis 2020" šonedēļ 8. augustā plkst. 21:00 Cēsu pils parka estrādē piedāvā lielāko šīs vasaras mūzikas un kino notikumu "MĒMAIS MELNBALTAIS UN ŠOSTAKOVIČS".

Paziņoti izstādes "Jāzepa Pīgožņa balva Latvijas ainavu glezniecībā" 2020. gada galvenās balvas nominanti

Šodien, 5. augustā, Rīgas Sv. Pētera baznīcā tika svinīgi paziņoti sestās konkursa izstādes "Jāzepa Pīgožņa balva Latvijas ainavu glezniecībā" galvenās balvas nominanti, piešķirta Rīgas domes simpātiju balva un sveikti pagājušā gada izstādes skatītāju simpātiju balvu ieguvēji.

Koncertzālē "Latvija" notiks analogās ierakstu sesijas

13. un 15. augustā koncertzāle "Latvija" aicina ikvienu interesentu piedzīvot divu jaunu latviešu džeza mūzikas ierakstu sesiju noslēguma koncertus, kas notiks sadarbībā ar džeza un improvizētās mūzikas izdevniecību "Jersika Records".

Izstāžu grafiks kultūras centra GrataJJ mākslas galerijā MuseumLV

Kultūras centrs Grata JJ un mākslas galerija MuseumLV izveidojās par vērienīgāko Rīgas kultūras centru un mākslas galeriju, piedāvājot publikai plašu kultūras aktivitāšu programmu.Aicinām iepazīties ar atjaunoto informāciju par kultūras centra GRATA JJ mākslas galerijas MuseumLV tuvākajiem plāniem.

Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems" norisināsies Starptautiska tekstilmozaīkas izstāde "Rīgas vasara"

Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems" no 14. augusta līdz 6. septembrim aicina visus interesentus apmeklēt Starptautisku tekstilmozaīkas izstādi "Rīgas vasara".

Pēc 20 gadiem izstādē satiekas 21 gleznotāja darbi

Šodien, 4.augustā Rietumu bankas izstāžu zālē Vesetas ielā 7 tiks atklāta galerijas "A.Sūna" izstāde "21 no XXI pēc 20 gadiem".

Populārs krievu reperis St1m uzstāsies Rīgā Ghetto Fight cīņu turnīra ietvaros

8. augustā Griziņkalns sporta kompleksā Ghetto Fight cīņu turnīra ietvaros ar lielkoncertu uzstāsies populārs krievu reperis St1m, informē portāls balticevents.info.

Jāņa Kupča personālizstāde "Puškinam bija četri dēli, un visi idioti" Rīgas Porcelāna muzejā

Jāņa Kupča rokraksts keramikā aizrauj ar savu inteliģenti asprātīgo darbu saturu. Jaunākie darbi tapuši iedvesmojoties no Daniila Harmsa grāmatas "Gadījumi". "Situācijas un notikumi, kurus mums nākas piedzīvot, lasot šo grāmatu, ļauj savādāk, uz tiem paskatīties, top vieglāk elpot un atkal sajūti zemi zem kājām," stāsta J. Kupčs. Autors ar saviem darbiem necenšas ilustrēt absurda literatūras autora stāstu krājumu, bet, domājot par izstādi Rīgas Porcelāna muzejā, mākslinieks ir turējis šo grāmatu sev tuvumā un cer, ka arī pacietīgajam izstādes vērotājam šī grāmata nav sveša. Izstādes nosaukums "Puškinam bija četri dēli, un visi idioti" izvēlēts citējot pirmo rindiņu vienai no grāmatā publicētajām anekdotēm no Puškina dzīves. Izstādē būs eksponēti arī agrāk tapuši darbi, kuros materializējušies pārdzīvojumi un piedzīvojumi.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums