Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par huligāniskām darbībām veikalā


foto;vp.gov.lv
Šā gada augustā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas uzsāka izmeklēšanu kriminālprocesā par kāda vīrieša huligānisku uzvedību tirdzniecības vietā. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Šā gada augustā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis, nevarot sagaidīt, kad viņu veikalā pie kases apkalpos, uzvedās huligāniski. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un izmeklēšanā noskaidroja, ka vīrietis devās uz veikalu iegādāties cigaretes. Viņš piegāja pie veikala informācijas centra, taču tur tobrīd neatradās apkalpojošā personāla darbinieki.

Vīrietis, nevarot sagaidīt, kad tiks apkalpots, pārliecās pāri veikala letei, atvēra informācijas centra kasi no kuras izņēma  naudas banknoti pēc kā to nolika uz letes malas. Ilgi negaidot, vīrietis neviena netraucēts, vairākkārt iegāja informācijas centrā, piegāja pie kasēm, tās atvēra, izņēma naudas banknoti, atvēra sīknaudas kases lādīti, kuru tīši nometa zemē, izberot tajā esošo naudu. Pretlikumīgās darbības pārtrauca veikala apsardzes darbinieks, kuram ierodoties, vīrietis devās prom. Valsts policijas Talsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonām izdevās noskaidrot  minētā vīrieša personību. Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par cita veida likumpārkāpumiem. Likumsargi lūdz pievērst uzmanību drošībai veikalā, lai turpmāk nepieļautu situāciju, ka pircējs var brīvi piekļūt veikala kasēm un tajās esošajai naudai.

Saskaņā ar Krimināllikumu minētās darbības ir uzskatāmas par huligāniska rakstura darbībām, par ko likumā ir paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Soda apmēru noteiks tiesa.

 

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums