Jelgavas policisti operatīvi aizturēja divus vīriešus, aizdomās par zādzības izdarīšanu Zaļenieku pagastā


foto;VP policija
16.08.2019
Šī gada 15.augustā, pēc pulksten vieniem naktī, tika iekļūts vienā no privātmājas šķūnīšiem Jelgavas novadā, Zaļenieku pagastā un to apzaga.

Saņemot informāciju par šķūnīša apzagšanu, Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicija darbinieki uzsāka tūlītējus operatīvos meklēšanas pasākumus. Policisti noskaidroja automašīnu, ar kuru zagļi pārvietojās. Zagļi nekur tālu netika, jo jau pie Jelgavas pilsētas robežas, automašīna tika pamanīta un apturēta. Ar automašīnu pārvietojās 1968.un 1965.gadā dzimušie vīrieši, kuri jau agrāk bija nonākuši policijas redzeslokā. Automašīnas salonā policisti atrada arī nozagtās mantas – dārza tehniku, divus velosipēdus un citas mantas. Abi vīrieši tika aizturēti, nogādāti policijas iecirknī un ievietoti Īslaicīgās aizturēšanas vietā. Policistiem ir aizdomas, ka šī nav vienīgā zādzība, ko izdarījušas aizturētās personas, tāpēc notiek aktīvs darbs uzsāktajā kriminālprocesā, lai pārbaudītu viņu saistību arī ar citu noziegumu izdarīšanu.

Par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas - Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa zādzību, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

VP Zemgales reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums