Dienesta suns Darvins, kārtējā reida laikā Jēkabpils tirgū, uziet nelegālās cigaretes un alkoholu


foto;zemgale.vp.gov.lv
11.07.2019

Vakar, 10.jūlijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa policisti kopā ar kinologu Gintu Vuškānu un suni Darvinu veica kārtējos nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas pasākumus Jēkabpils tirgū. Reida laikā, apsekojot tirgus teritoriju, dienesta suns Darvins uzgāja speciāli ierīkotā slēptuvē 42 litrus nelegālā alkohola, kas bija pildīts dažāda tilpuma pudelēs.

Turpinot reidu pa Jēkabpils tirgus teritoriju, papildus vēl tika atrastas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Pie 1971.gadā dzimušas sievietes tika atrastas 160 nelegālās cigaretes “Premjer” un “NZ”, savukārt pie 1970.gadā dzimušā vīrieša, 200 nelegālās cigaretes “Premjer”. Nelegālās akcizētās preces tika atsavinātas un uzsāktas administratīvās lietvedības. Jāatzīmē, ka šis nav pirmais gadījums, kad reida laikā, piedaloties kinologam ar dienesta suni Darvinu, tiek uzietas nelegālās akcizētās preces, kuras atrod īpašās slēptuvēs. Šāda veida reidi tiek rīkoti regulāri.

Policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā un lūdz iedzīvotājus ziņot, ja ir informācija par nelegālo akcizēto preču tirdzniecību, uzglabāšanu vai pārvietošanu, zvanot pa tālruni 110. Nelegālo akcizēto preču tirdzniecības vietas var ātri un ērti atzīmēt arī Iekšlietu ministrijas interaktīvajā kartē http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/

.

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.

 

VP Zemgales reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli