Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Video: Pēc pamatīgas pakaļdzīšanās Jaunciemā notverts dzērājšoferis 3,41 promiles reibumā

Sestdien, 19.janvārī,ap 22.30 Rīgas pašvaldības policijas patruļauto Jaunciema gatvē vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 30km/h, apdzina kāds Audi vadītājs, kurš ievērojami pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu. Policisti nolēma vadītāju apturēt, taču pēc vairākkārtīgiem aicinājumiem apstāties, Audi vadītājs ātrumu nesamazināja un sāka bēgt.

Valsts policija Saldū aiztur sievieti, kura veica zādzības no neaizslēgtiem mājokļiem

Šī gada 8.janvārī sociālajā vietnē "Facebook" tika publicēts ieraksts, kurā teikts, ka Saldū ir piefiksēta kāda persona, kura iet iekšā neaizslēgtos dzīvokļos ar mērķi izdarīt zādzību. Kā ierakstā minēts, kad persona tiekot pieķerta, viņa aizbildinās ar to, ka ir īres dzīvokļa meklējumos. Ierakstā vairāki cilvēki komentāros apstiprināja to, ka šādas darbības ir notikušas arī viņu dzīvokļos. Neilgi pēc ieraksta publicēšanas cietusī persona arī vērsās policijā ar iesniegumu, ka no īpašuma ir nozagtas mantas. Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi satiksmes dalībnieki un viens gājis bojā. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 430 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 194 par ātruma pārsniegšanu un desmit par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

VP aicina atsaukties aculieciniekus 17.janvāra ceļu satiksmes negadījumam uz Daugavgrīvas šosejas

Šī gada 17.janvārī pulksten 23.09 uz Daugavgrīvas šosejas kāds automašīnas "Honda Civic" vadītājs uzbrauca gājējai, kura, iespējams, atradās uz ceļa braucamās daļas. Gājēja no gūtajām traumām mira medicīnas iestādē.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 88 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 15 satiksmes dalībnieki; viens gājis bojā. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 347 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 80 par ātruma pārsniegšanu, divi par agresīvo braukšanu, četri par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā un viens – narkotisko vielu iespaidā.

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Jevgeniju Karpačovu

Valsts policijas Rīgas Centra iecirknis meklē 2006. gadā dzimušo Jevgeniju Karpačovu, kurš šī gada 16. janvārī izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Tallinas ielā, un līdz šim brīdim nav atgriezies, kā arī nav zināma viņa atrašanās vieta.

Aizdomās par mantisku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu Valsts policija meklē attēlos redzamos vīriešus!

Valsts policijas Rīgas Latgales iecirknis aizdomās par mantisku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu meklē attēlos redzamos vīriešus. Noziedzīgie nodarījumi tika veikti šī gada janvārī.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 89 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 satiksmes dalībnieki. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 413 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 114 par ātruma pārsniegšanu, seši par agresīvo braukšanu, seši par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā un divi – narkotisko vielu iespaidā.

VP aicina atsaukties aculieciniekus 14.janvāra ceļu satiksmes negadījumam Babītes novadā

Šī gada 14.janvārī pulksten 15.42 Babītes novadā, autoceļa A9 Rīga (Skulte)-Liepāja 5.km, notika sadursme starp tumši pelēkas krāsas "Lexus" markas automašīnu un tumši brūnas krāsas "BMW" markas transportlīdzekli. Sadursmē traumas guva un medicīnas iestādē tika nogādāti "Lexus" automašīnas vadītājs un pasažiere, kā arī "BMW" automašīnas pasažiere.

Ventspilnieks, izmantojot savu vecāku personas un bankas datus, ņēmis kredītus vairāk kā 5 000 eiro apmērā

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis kriminālvajāšanai nodeva kriminālprocesu par sveša finanšu maksāšanas līdzekļa nelikumīgu izmantošanu. Noskaidrots, ka ventspilnieks, izmantojot savu vecāku personas un bankas datus ņēmis nebanku kredītus 20 kredītiestādēs Latvijā vairāku gadu garumā. Brīdī, kad vecāki aptvēra notiekošo un saprata, ka tik lielu summu viņi nespēj un nevēlas apmaksāt, tika rakstīts iesniegums Valsts policijai.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija