Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija Kuldīgā atsavina narkotiskās vielas

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas vienā dienā divās dažādās pilsētas vietās atrada un izņēma vairākas narkotiskās un psihotropās vielas.

Valsts policija pabeidza izmeklēšanu lietā par zemes piesārņošanu Zemgales reģionā

Šī gada augusta sākumā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas pabeidza izmeklēšanu un nodeva Specializētajai vairāku nozaru prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai krimināllietu par 26 zemes gabalu piesārņošanu Zemgales reģionā ar bīstamām vai citām kaitīgām vielām.

Priekules un Grobiņas novados no piecām tirdzniecības vietām pārkāpumi konstatēti divās

6.augustā , Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas amatpersonas apsekoja vairākas tirdzniecības vietas ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos, enerģijas dzērienus un tabakas izstrādājumus nepilngadīgajām personām.

Kravas konteinerā dārza mēbeļu vietā konstatē 10 miljonus kontrabandas cigarešu

Šī gada 4.augustā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas kāda konteinera kravā, kurā saskaņā ar pavaddokumentiem bija jābūt dārza mēbelēm, konstatēja 10 miljonus kontrabandas cigarešu.

Ventspils iecirknī šogad reģistrētas jau 63 zādzības no privātmājām

Analizējot situāciju par šā gada septiņiem mēnešiem, proti, laika posmu no šā gada 1. janvāra līdz 31. jūlijam redzams, ka Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī reģistrētas 63 zādzības no privātmājām. 37 gadījumos zādzības konstatētas Ventspils pilsētā, savukārt 26 gadījumos – Ventspils novadā.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā naudas izkrāpšanu Talsos

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par krāpšanu – kāds vīrietis, ievietojot sludinājumu par telefona pārdošanu interneta portālā, izkrāpa no sievietes naudu. Šobrīd kriminālprocess ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Valsts policija aicina uzmanīties pirms ieguldīt pūļa finansēšanas platformās

Valsts policija, analizējot pēdējā pusgada laikā saņemto informāciju par pūļa finansēšanas platformām, secina, ka turpina pieaugt to personu skaits, kuras ir neapmierinātas ar platformu darbību, investēto naudas līdzekļu neatgriešanu, iespējamiem fiktīviem, investorus maldinošiem investīciju projektiem. Ņemot vērā pieaugošo tendenci finanšu pakalpojumu piedāvājumiem ieguldījumu jomā maldinošās tīmekļa vietnēs ar mērķi izkrāpt finanšu līdzekļus, Valsts policija aicina būt piesardzīgiem un neuzticēties šāda veida piedāvājumiem.

Valsts policija Kurzemē turpina kontrolēt agresīvos braucējus

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, ikdienā veicot patrulēšanu, konstatē dažāda veida pārkāpumus ceļu satiksmē, tostarp tiek noformēti materiāli par pārkāpumiem, kas saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu ir uzskatāmi par agresīvu braukšanu. Arī aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas konstatēja vairākus šāda veida pārkāpumus, galvenokārt – Liepājā, Raiņa ielā, kur vairāki transportlīdzekļi apbrauca pieturā apturētu sabiedrisko transportu.

VID Nodokļu un muitas policija nodot kriminālvajāšanai trīs personas par izvairīšanos no nodokļu nomaksas

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde Saldus rajona prokuratūrai šī gada jūlijā kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīja kriminālprocesu pret trīs fiziskām personām par izvairīšanos no nodokļu nomaksas vairāk nekā 2,5 miljonu eiro apmērā. Pret divām no šīm personām kriminālvajāšanu tika lūgts uzsākt jau 2013.gadā par līdzīga rakstura noziegumiem. Toreiz tiesa par vainīgu atzina vienu no tām un piesprieda naudas sodu - 9600 eiro apmērā.

VID rosina sākt kriminālprocesu pret bijušo amatpersonu par kukuļa pieprasīšanu

Šī gada 23. jūlijā Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Iekšējās drošības pārvalde nosūtīja Ludzas rajona prokuratūrai krimināllietas materiālus, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret kādu bijušo VID Muitas pārvaldes Latgales muitas kontroles punkta amatpersonu par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu. Minētā amatpersona jau kopš 2019. gada oktobra nestrādā VID, taču tas neatbrīvo personu no Krimināllikumā paredzētās atbildības.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums