Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Automobiļos ar viltotiem diplomātiskajiem numuriem VID atklāj 5 miljonus kontrabandas cigarešu

Šī gada novembrī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldē uzsākti divi kriminālprocesi par cigarešu kontrabandu lielā apmērā.

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par mantas iznīcināšanu – sagrieztām drēbēm

Šā gada septembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknī, saņemot informāciju par to, ka kādai sievietei bijušais draugs sagrieza viņas drēbes, tika uzsākts kriminālprocess. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

VID uzsāk kriminālprocesu par iespējamu 2,3 milj. EUR noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju

Cīņā ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess par iespējamu noziedzīgi iegūtas naudas legalizēšanu lielā apmērā.

Valsts policija uz aizdomu pamata par laupīšanu Liepājā aiztur divus jauniešus

Piektdien, 8.novembrī, ap pulksten 02:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Krūmu ielā kādam vīrietim piedraudot ar vardarbību un fiziski ietekmējot, tika atņemta nauda un mantas. Vīrietis ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.

Valsts policija pie kāda vīrieša konstatē gandrīz 38 tūkstošus cigaretes, izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu ievērojamā apmērā, kur pie vīrieša automašīnā un īpašumā tika atrastas un konfiscētas 37 800 cigaretes.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu pirms desmit gadiem Ogrē izdarītas slepkavības lietā

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi pabeiguši izmeklēšanu un prokuratūrai nodevuši kriminālprocesu par pirms desmit gadiem Ogrē izdarītu slepkavību. Mērķtiecīga darba rezultātā šā gada aprīlī slepkavība tika atklāta un aizdomās par noziegumu tika aizturēta bojāgājušās darba kolēģe.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Krapes pagastā

Šī gada 26. oktobrī pulksten 20.57 Ogres novadā, Krapes pagastā, uz autoceļa P80 Tīnūži-Koknese (48 km), notika sadursme starp gaiši pelēkas krāsas automašīnu Renault un tumši zilas krāsas automašīnu VW Passat, kā rezultātā negadījumā bojā gāja automašīnas VW Passat vadītājs.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 85 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki un viens gājis bojā.

Samazinās atļauto braukšanas ātrumu uz Dienvidu tilta

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no 11.novembra tiks samazināts maksimāli atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta.

VNĪ izvērtē negadījuma apstākļus saistībā ar nelaimes gadījumu Smilšu ielā 1

Piektdien, 8. novembrī personu apvienībai SIA "Delta Constructions" un SIA "SCM Latvia", veicot jumta nomaiņas darbus Smilšu ielā 1, Rīgā, notika nelaimes gadījums. Veicot būvdarbus no ēkas jumta nokrita cilvēks, kurš notikuma vietā miris.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli