Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija aizvadītajās brīvdienās Kurzemē pieķer 14 dzērājšoferus, kopumā maija mēnesī – jau 60

Aizvadītajās brīvdienās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas par pārkāpumiem ceļu satiksmē ir noformējušas 180 administratīvo pārkāpumu protokolus, no tiem 84 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Tāpat kopumā ir pieķerti 14 transportlīdzekļu vadītāji, kuri pie stūres sēdušies reibuma stāvoklī un viens no tiem bija iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Krimuldas novadā

Šī gada 14. maijā ap pulksten 10.10 Krimuldas novadā, uz autoceļa Inčukalns – Valmiera (23.km) kāds kravas transportlīdzekļa vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas un transportlīdzeklis Scania apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām mira transportlīdzekļa vadītājs.

Valsts policija uz aizdomu pamata par narkotisko vielu apriti aizturēja organizētu grupu

Pagājušā mēneša beigās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par narkotisko vielu nelegālu apriti Ventspilī aizturēja trīs vīriešus.

Kravas vilcienos atklāj vairāk nekā 1,3 miljonus kontrabandas cigarešu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde, sadarbībā ar Valsts robežsardzi veicot kontroles pasākumus uz valsts robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, novērsa 1 360 000 cigarešu (68 000 paciņu) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas kravas vilcienu vagonos, ieraktas dažādu veidu beramkravās.

Bauskā par zādzību un nelikumīgu brīvības atņemšanu aizturētas četras personas

Šī gada 11. maijā Bauskā trīs pilngadīgas un viena nepilngadīga persona nolēma atrisināt konfliktu ar trīs viņām pazīstamām nepilngadīgām personām, kuras pret pašu gribu tika ievietotas automašīnas bagāžas nodalījumā un aizvestas uz neapdzīvotu vietu, kur ar viņām fiziski izrēķinājās. Turpinot noziedzīgās darbības, nepilngadīgās personas tika vadātas automašīnas bagāžas nodalījumā, līdz vienā brīdī transportlīdzekļa vadītājs netika galā ar automašīnas vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Vainīgās personas tika aizturētas notikuma vietā, un policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

VID Nodokļu un muitas policija atklāj 8 miljonus kontrabandas cigarešu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas šā gada maijā, veicot muitas kontroli Rīgas brīvostā, jūras konteinerā atklāja apmēram astoņus miljonus cigarešu bez akcīzes nodokļa markām.

Ogres novadā veiktas vērienīgas kratīšanas nelegālo akcīzes preču apkarošanas jomā

Veicot mērķtiecīgu darbu nelegālo akcīzes preču apkarošanas jomā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa policisti šonedēļ aizturēja vīrieti, kas ilgstošā laika posmā izplatījis nelegālo alkoholu un cigaretes to tirdzniecības vietām jeb "točkām" Ogres apkārtnē. Kratīšanu laikā šim vīrietim piekritīgās adresēs kopumā atsavināts 393 500 nelegālo cigarešu, apmēram 105 litri nelegālā alkohola, 136 litri XP-10 un 8 755 eiro skaidras naudas. Paralēli veikta administratīvā apskate kādā nelegālo akcīzes preču tirdzniecības vietā Ogrē.

Zemgalē aktivizējas navigācijas ierīču zagļi

Ar katru gadu arvien populārākas kļūst globālo pozicionēšanas sistēmu (GPS) izmantošana lauksaimniecības tehnikā, jo tās ļauj, piemēram, precīzi noteikt lauka platību dozēt sēklas un ķimikālijas un ietaupīt līdzekļus. Tā kā GPS iekārtas var maksāt vairākus tūkstošus eiro un ir viegli demontējamas, tās piesaista garnadžu uzmanību. Šī gada maijā Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) apkalpojamā teritorijā ir notikušas jau vairākas GPS iekārtu zādzības no lauksaimniecības tehnikas, nodarot lauksaimniekiem zaudējumus vairāku desmitu tūkstošu apmērā.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par sutenerismu un bordeļa uzturēšanu Ventspilī

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par sutenerismu un bordeļa uzturēšanu, un nodevušas to tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavību Saldū

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirknī šā gada janvārī tika uzsākts kriminālprocess par slepkavību un uz aizdomu pamata par šī nozieguma izdarīšanu tika aizturēta sieviete. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums