Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


VP KRP Ventspils iecirknis meklē attēlos redzamo vīrieti.

Aizdomās par mantiska rakstura noziedzīga nodarījuma izdarīšanu Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē attēlos redzamo vīrieti. Vīrietis bija ģērbies tumšos apavos ar baltu zoli, tumšās biksēs, brūnas krāsas virsjakā un galvā viņam bija tumša cepure.

Par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju lielā apmērā aizturētas piecas personas

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde, veicot virkni operatīvo pasākumu un izmeklēšanas darbību, aizturējusi piecas personas par iespējamu noziedzīgi iegūtu naudas līdzekļu legalizāciju, ja tas izdarīts lielā apmērā un ja to izdarījusi organizēta grupa. Minētās personas organizēja fiktīvu darījuma shēmu, kā rezultātā nelikumīgi legalizēja naudas līdzekļus vairāk nekā 627 tūkstošu eiro apmērā. Četrām no iesaistītajām personām piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Valsts policija Jelgavā atklājusi nelegālo cigarešu ražotni

Pērn novembrī Valsts policija Jelgavā atklājusi moderni aprīkotu nelegālo cigarešu ražotni, kas tikai nesen bija uzsākusi savu darbību. Policisti atsavinājuši vairāk nekā vienu miljonu cigarešu, teju divas tonnas tabakas, kā arī cigarešu paciņu un bloku sagataves, cigarešu ražošanai un pakošanai paredzētās iekārtas. Saistībā ar notikušo aizturētas astoņas personas.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pasludina spriedumu lietā Kangers pret Latviju

Eiropas Cilvēktiesību tiesa (turpmāk – Tiesa) ir pasludinājusi spriedumu lietā Kangers pret Latviju, ar sešām balsīm pret vienu secinot, ka ir noticis Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas (turpmāk – Konvencija) 6. panta 2. punkta (nevainīguma prezumpcija) pārkāpums.

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par vīrieša slepkavību Ventspilī

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par vīrieša slepkavību pagājušā gada nogalē Ventspilī.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 71 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši astoņi cilvēki. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 533 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 159 par ātruma pārsniegšanu, septiņi par agresīvo braukšanu, astoņi par braukšanu alkohola reibumā un viens – narkotisko vielu iespaidā.

Ar katru pārbaudi pārkāpumu skaits samazinās

Vakar, 12.martā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas apsekoja dažādas tirdzniecības vietas ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos dzērienus nepilngadīgajām personām.

Valsts policija Liepājā uz aizdomu pamata par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju aiztur personu grupu

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki aizdomās par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju, pārvietošanu un glabāšanu Liepājā un tās apkārtnē aizturējuši septiņas personas.

Dobeles policisti operatīvi aizturēja vīrieti par slepkavības mēģinājumu

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, aizdomās par slepkavības mēģinājumu Auces novadā, operatīvi aizturēja vairākkārt tiesātu vīrieti.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 146 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 637 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 189 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvo braukšanu un astoņi par braukšanu alkohola reibumā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli