Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 87 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 20 satiksmes dalībnieki.

Jelgavas policisti par sievietes aplaupīšanu pa karstām pēdām aiztur divus laupītājus

Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jelgavā dienas laikā kādā privātmājā, pielietojot fizisku spēku, aplaupīta sieviete. Par minēto faktu pa karstām pēdām aizturēti divi vīrieši, kas jau agrāk nonākuši policijas redzeslokā. Par notikušo ierosināts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Uz aizdomu pamata par klientes maksājuma kartes izmantošanu Valsts policija aiztur veikala kasieri

Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā kāda veikala kasiere, izmantojot klientes aizmirsto kredītkarti, izdarīja ar to divus pirkumus. Sieviete tika aizturēta un Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 68 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 satiksmes dalībnieki.

Vīrietim vienā vakarā divi administratīvo pārkāpumu protokoli

Pagājušajā nedēļas nogalē Valsts policijas darbinieki, patrulējot kopā ar Pāvilostas novada pašvaldības policiju uz ielas braucamās daļas pamanīja vīrieti, kurš bija acīmredzamā alkohola reibumā, tāpat viņš sabiedriskā vietā turpināja lietot alkoholisko dzērienu. Vīrietim tika izskaidrots, ka sabiedriskā vietā lietot alkoholu no atvērtas pudeles nav atļauts un viņam tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Taču vīrietis savas pretlikumīgās darbības turpināja un nepakļāvās Valsts policijas darbinieku likumīgai prasībai, kā arī kļuva agresīvs.

Ventspilī uz aizdomu pamata par zādzību no transportlīdzekļa aizturēts vīrietis...

Ventspilī uz aizdomu pamata par zādzību no transportlīdzekļa aizturēts vīrietis; Valsts policija aicina ievērot drošības pasākumus

Šā gada maija beigās uz aizdomu pamata par zādzību no transportlīdzekļa tika aizturēts 1999.gadā dzimis vīrietis, kurš no automašīnas "Volkswagen Caravelle" nozadzis maku. Vīrietis jau iepriekš bija nonācis Valsts policijas redzeslokā un ticis sodīts par mantiska rakstura noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, vīrietim šobrīd piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums un tiek pārbaudīta viņa iespējama saistība ar citām zādzībām no transportlīdzekļiem Ventspilī.

Valsts policija lūdz sākt kriminālvajāšanu pret viltus ziņu portālu uzturētājiem

Valsts policija šomēnes ir pabeigusi izmeklēšanu pirms gada uzsāktajā kriminālprocesā saistībā ar viltus ziņu izplatību, kā rezultātā tika rupji traucēts sabiedriskais miers un vairāku uzņēmumu un iestāžu darbība. Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka šo noziegumu nolūkā gūt peļņu izdarījusi trīs personu grupa. Izmeklēšanas laikā izdevās pārtraukt noziedzīgu nodarījumu un iegūt pietiekamus pierādījumus personu saukšanai pie kriminālatbildības. 12. jūlijā Rīgas tiesas apgabala prokuratūra šīm personām uzrādīja apsūdzību.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 88 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 19 satiksmes dalībnieki.

Dienesta suns Darvins, kārtējā reida laikā Jēkabpils tirgū, uziet nelegālās cigaretes un alkoholu

11.07.2019

Vakar, 10.jūlijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa policisti kopā ar kinologu Gintu Vuškānu un suni Darvinu veica kārtējos nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas pasākumus Jēkabpils tirgū. Reida laikā, apsekojot tirgus teritoriju, dienesta suns Darvins uzgāja speciāli ierīkotā slēptuvē 42 litrus nelegālā alkohola, kas bija pildīts dažāda tilpuma pudelēs.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 75 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 16 satiksmes dalībnieki.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli