">

Durvis ver jauni "Maxima" veikali Mežaparkā un Miera ielā


Publicitātes foto: Maxima uz Rusova iela 1
Turpinot pārdomātu attīstību, "Maxima Latvija" šodien, 21. maijā ar vairāk nekā 10 miljonu investīcijām durvis vērusi diviem jauniem, klientu ļoti gaidītiem veikaliem – "Maxima XX" Rusova ielā 1 pie VID ēkas un "Maxima X" Miera ielā 90, nodrošinot ērtu iepirkšanos Rīgas iedzīvotājiem, kā arī ērtu un mūsdienīgu darba vidi jauno veikalu darbiniekiem.

Radot modernus un ar jaunākiem tehnoloģiskiem risinājumiem aprīkotus veikalus, jaunajā “Maxima XX” veikalā Mežaparkā, Rusova ielā 1, kura būvniecība ilga 9 mēnešus, veiktas 8,2 miljoni eiro lielas investīcijas. Līdz ar šo veikalu atvēršanu, radītas arī 53 jaunas darba vietas.

“Maxima X” veikalam, kas atrodas Miera ielā 90, 5 mēnešu ilgajā būvniecībā investēti vairāk nekā 291 tūkstoši eiro.

“Primārais kritērijs jauna veikala vietas izvēlei ir pielāgošanās iedzīvotāju vajadzībām. Mežaparka iedzīvotāji jau sen bija pelnījuši ērtu, mūsdienīgu veikalu ar plašu un pārdomātu sortimentu. Veikala dizains ir veidots ciešā sadarbībā ar pilsētvides attīstītājiem, lai tas vizuāli iederētos apkārtējā vidē, tā pat arī esam domājuši par aktīvās atpūtas cienītājiem, nodrošinot velo novietnes, kā arī aktīvās atpūtas laukumu vietējiem iedzīvotājiem. Arī piemājas “Maxima X” veikals veidots tā, lai cilvēkiem vēsturiskajā Brasas tilta apkārtnē ikdienai nepieciešamos produktus par zemām cenām būtu iespēja nopirkt mājas tuvumā. Priecājamies, ka ar šo divu veikalu atklāšanu esam radījuši arī 53 jaunas darba vietas,” komentē “Maxima Latvija” vadītājs Viktors Troicins.

Jaunais “Maxima XX” veikals Mežaparkā, Rusova ielā 1, kura kopējā platība ir 3318m2, ir uzbūvēts pilnībā no jauna. Darbinieku un pircēju ērtībām ir uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums, kuru iespējams regulēt atbilstoši veikala zonējumam, ierīkota jauna ventilācija un jaunās paaudzes tehnoloģiskā aukstuma sistēma, no kuras siltums tiek atgūts un izmantots veikala apsildīšanai. Ērtākiem un ātrākiem norēķiniem ir uzstādītas 10 pašapkalpošanās kases, savukārt klientu ērtībām ir izvietoti digitālie ekrāni. Lai darbiniekiem nodrošinātu drošus darba apstākļus, ēkas rampa un piegādes zona ir pilnībā slēgta ar jumtu, tādejādi darbs rampā ir mazāk pakļauts laikapstākļiem. Būvdarbu laikā ir paplašināts Rusova un Ķīšezera ielu krustojums, lai satiksme būtu ērtāka un ātrāka, kā arī pie ēkas ir izveidota plaša autostāvvieta un apmeklētāju priekam un sportiskam garam - sporta atpūtas laukums.

Veikalā ir plašs preču un produktu klāsts kā ikdienai, tā arī svētkiem. Sortimentā ir daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu piedāvājums līdzņemšanai, liela svaigu dārzeņu un augļu izlase, kā arī citi iecienīti produkti dažādām gaumēm.  

Jaunajā “Maxima X” veikalā Rīgā, Miera ielā 90, ir pilnībā pārbūvētās telpas veikala vajadzībām 280m2 platībā, no kuriem 195m2  aizņem tirdzniecības zāle. Lai darbiniekiem un klientiem būtu patīkama uzturēšanās veikalā, ir atjaunota telpu apdare un inženierkomunikācijas. Domājot par videi draudzīgiem un ilgtspējīgiem risinājumiem, ir uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums. “Maxima X” klientus priecēs ne tikai viss ikdienai nepieciešamais preču sortimentu, bet arī “Meistara Marka” gatavo maltīšu piedāvājums līdzņemšanai. 

Liene Dupate-Ugule
SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums