"Shield48" ir piegādājuši nepilnus 20 000 sejas vairogus Latvijā un uzsāk eksportu


public. foto
Virtuālā hakatona "HackForce" uzvarētājkomanda "Shield48" ar katru dienu palielina ražošanas jaudas - šobrīd saražo un sapako apmēram 3 500 sejas vairogus dienā, efektivizējot ražošanas procesu katru dienu. Līdz 9. aprīļa vakaram 17 dienu laikā "Shield48" ir saražojuši un piegādājuši nepilnus 20 000 sejas vairogus gandrīz 400 klientiem Latvijā.

Sejas vairogi “Shield48” ir piegādāti:

{C}·         4 694 sejas vairogi 1233 ģimenes ārstu praksēm (NVD pasūtījums);

{C}·         920 sejas vairogi 29 reģionām medicīnas iestādēm (NVD pasūtījums);

{C}·         4 400 sejas vairogi Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcai, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcai, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai;

{C}·         3 393 sejas vairogi 155 citām valsts un pašvaldību, privātām medicīnas iestādēm un aptiekām;

{C}·         2 124 sejas vairogi 33 citām valsts un pašvaldību institūcijām;

{C}·         3 123 sejas vairogi 187 tirdzniecībās, ražošanas un pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem un privātpersonām.

 

“Šobrīd esam saražojuši un piegādājuši 10 014 sejas vairogus 10 dienās, izpildot līgumu ar Nacionālo Veselības dienestu, kuriem sakām paldies par ļoti operatīvo ikdienas sadarbību, lai koordinētu piegādājamo sejas vairogu skaitu 1 265 adresātiem visā Latvijā. Pagājušajā nedēļā esam eksportējuši 950 sejas  vairogus uz Lielbritāniju, Vāciju, Kanādu un ASV. Nacionālie bruņotie spēki un Zemessardze ir iegādājusies “Shield48” sejas vairogus testēšanos nolūkos. Paldies komandai, sadarbības partneriem un visiem klientiem par uzticēšanos,” uzsver “Shield48” pārstāvis Didzis Dejus.

 

Turklāt ceturtdien, 9. aprīlī, LR aizsardzības ministrs Artis Pabriks apmeklēja aizsardzībai pret Covid-19 radīto “Shield48” sejas vairogu ražotni un tikās ar virtuālā hakatona  “HackForce” uzvarētājkomandas “Shield48” pārstāvi Didzi Dejus, lai pārrunātu projekta attīstību, ieguldījumu visaptverošas valsts aizsardzības īstenošanā un sadarbības iespējas, nodrošinot sejas vairogu rezerves nākamajiem trīs mēnešiem.

 

“Milzīgs paldies Ārlietu ministrijas pārstāvjiem, kuri palīdzēja noorganizēt iegādātā materiāla nogādāšanu no trešās valsts līdz Latvijai. Krava ceturdienas vakārā sasniedza Rīgu un nākamnedēļ mūsu komanda spēs saražot caurspīdīgos vizierus vismaz 50 000 sejas vairogiem, kas ļaus pabeigt piegādi klientiem ar papildus maināmajiem caurspīdīgajiem ekrāniem. Tikai tad, kad materiāls fiziski ir mūsu kontrolē, varam būt droši par ražošanas turpināšanu” uzsver D.Dejus.

 

Publikācija: “Shield48”sejas vairogu ražotāji: šobrīd strādājam “kara apstākļos”

https://www.sargs.lv/lv/viedoklis/2020-04-04/shield48sejas-vairogu-razotaji-sobrid-stradajam-kara-apstaklos

Uzņēmums “Shield48” uzsver, ka sejas vairogs tika izstrādāts ciešā sadarbībā ar ārstiem, uzlabojot sejas vairoga īpašības, piemēram, ir slēgta pieres daļa un izgatavots platāks vizieris, lai nosegtu lielāku sejas daļu. Tas ir būtiski tieši ārstiem, nodrošinot, ka visas izmantotās komponetes ir dezinficējamas, tāpēc netiek izmantotas auduma lentas, velcro stiprinājumi vai porolons.

Sejas vairoga “Shield48” modularitāte, ka katra komponente bojājuma gadījumā ir maināma, nodrošinās, ka vienu piegādāto sejas vairogu varēs izmantot līdz pat 20-30 dienām to rūpīgi kopjot.

Tā ir būtiska atšķirība no tirgū pieejamajām vienreiz lietojamām alternatīvām, kur caurspīdīgais ekrāns nav maināms.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums