Rimi paplašina sadarbību ar vietējiem ražotājiem un aicina pircējus priekšroku dot Latvijā ražotajai produkcijai


RIMI atbalsts
Šobrīd, kad lejupslīdi piedzīvo visas pasaules ekonomika, ir svarīgi sniegt atbalstu mūsu, Latvijas ražotājiem un audzētājiem, tāpēc Rimi sadarbībā ar LR Zemkopības ministriju aicina iedzīvotājus izvēlēties vietējo ražotāju un audzētāju produkciju, vienlaikus pārskatot sadarbības kritērijus ar vietējiem ražotājiem, lai paātrinātu līguma slēgšanas procedūras.

Straujais vīrusa uzliesmojums pēdējo nedēļu laikā ir radikāli mainījis situāciju visā pasaulē un tā ietekmi šobrīd izjūt visas nozares. Šobrīd, kad joprojām veikalos ir pieejams plašs produktu klāsts un katrs pircējs var izvēlēties sava pirkuma groziņa saturu pēc savām vēlmēm un vajadzībām, iedzīvotāji tiek aicināti atbalstīt vietējos uzņēmumus un dot priekšroku Latvijas produktiem.

“Rimi ar vietējiem ražotājiem, audzētājiem un kooperatīvajām sabiedrībām vieno cieša sadarbība, vienmēr esam aicinājuši izvēlēties Latvijā ražotu produkciju, taču šī brīža situācijā tas ir īpaši svarīgi, tāpēc Rimi vēl vairāk koncentrējas uz tiem produktiem, ko piedāvā vietējie ražotāji, vienlaikus sadarbībā ar LR Zemkopības ministriju pārskatot sadarbības kritērijus, kas ļaus paātrināt līguma slēgšanas procedūras ar jauniem Latvijas piegādātājiem. Mēs aicinām pircējus dot priekšroku vietējiem produktiem, jo pircēju izvēle šobrīd var izglābt daudzus vietējos uzņēmumus,” aicina Rimi Latvija kategoriju vadības direktors Milans Blūms. 

LR zemkopības ministrs Kaspars Gerhards: “Ikdienā un it sevišķi ārkārtējās situācijās ir īpaši svarīgi rīkoties sociāli un valstiski atbildīgi – tādēļ esmu gandarīts, ka arī tirgotāji ir pretimnākoši, rūpējoties par vietējās produkcijas īpatsvara palielināšanu tirdzniecības vietās. Izvēloties pašmāju lauksaimnieku un ražotāju produkciju, ikviens iedzīvotājs var būt nozīmīga daļa no tā atbalsta kopuma, kas šajā krīzes situācijā ir tik ļoti nepieciešama Latvijas lauksaimniecības nozarei. Jo vairāk ikviens no mums savās ikdienas gaitās izvēlēsies pašmāju produkciju savas ģimenes galdam, jo efektīvāk mums izdosies stiprināt savstarpējo atbalsta “ķēdi”.”

Rimi veikalos pieejams plašs vietējo produktu klāsts visās produktu kategorijās, turklāt šobrīd veikalos jau ir pieejami dažādi Latvijā audzēti dārzeņi un garšaugi – garie un īsie gurķi, lociņi, baziliks un salāti podiņos, Mežvidu krāsainie tomāti, Getliņu dzeltenie un aveņu tomāti, kā arī kartupeļi, bietes un kāposti. Aprīļa vidū veikalos sagaidāma Latvijas tomātu raža no Mārupes, Rītausmas un citām Latvijas siltumnīcām, kā arī Latvijas salātu raža.

 

 

Rimi Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums