Kādēļ pavasaris mūs padara tik uzbudinātus un gribošus?


Foto: Pixabay.com
Kad smejamies: "O, marts, kaķu laiks ir klāt!", mēs jokojam par to, ka visos stūros "ņemas" kaķi, un pašiem arī ir neparasti augsts uzbudinājuma līmenis. Tā vien gribas ar kādu pamīlēties kaut turpat parkā uz soliņa, reizē izbaudot saules starus. Izrādās, šis lielais "pavasara gribulis", "pavasara traukums" vai "pavasara drudzis" nav tikai mūsu iztēlē – tas ir mūsu gēnos un to ir pierādījusi zinātne.

Tas viss sākās ar Čārlzu Darvinu

Tas viss sākās jau rudenī, kad zīdītāji (jā, arī mēs, cilvēki, esam zīdītāji) instinktīvi meklē partneri, ar kuru kopā pārlaist aukstumu un līdz ar pirmajiem saules stariem ķerties pie vairošanās. Šādi strādā Darvina “izdzīvo stiprākais” teorija – indivīdi, kas klejoja ziemas sezonā bez partnera vai cilts, visdrīzāk neizturēja skarbās klimata maiņas un nevarēja pavasarī vairoties, jo… nomira. Lai arī mūsdienās, par laimi, ir iespēja izvēlēties starp “Eu, a kur atrast partneri bērnu radīšanai?” un “Eu, a kur nopirkt seksa rotaļlietas u.c. intīmpreces online?”, kā arī ziemai sagādāt siltākas drēbes, tomēr mūsu instinkti joprojām funkcionē nemainīgi, tāpēc pavasarī joprojām kļūstam īpaši uzbudināti un griboši.

Mēs pakļaujamies dabai, gribam to vai nē

Tā kā esam dabas sastāvdaļa, mūsu instinkti un ķermeņi zina, ka tai nepieciešams pielāgoties un pakļauties, tāpēc mūsu, tāpat kā citu dzīvnieku, vairošanās paradumi pakārtojas gadalaiku maiņām (pētījums, kas publicēts ASV Nacionālajā Medicīnas Bibliotēkā). Bioloģiskie pulksteņi, kas atrodas mūsu ķermeņos, zina, ka augstāka iespējamība atvasēm izdzīvot ir tad, kad ir:

  • siltāks;
  • gana daudz pārtikas;
  • miermīlīgāki laika apstākļi.

Tieši tādēļ pavasarī instinkti saka “Nu, aiziet, vairojamies!” un cilvēki kļūst daudz uzbudinātāki nekā citos gadalaikos.

Labāks garastāvoklis = vairāk seksa

Vēl viens fakts, kas pastiprina “pavasara trakumu”, ir – beidzot saule mūs silda un atkal varam uzņemt dabisko D vitamīnu, kura trūkums organismā ir tiešā veidā saistīts ar depresiju. Vairāk saules, vairāk D vitamīna, labāks garastāvoklis = lielāka vēlme pēc seksa, turklāt, kļūstot siltākam laikam, arī apģērbs apkārtējiem kļūst plānāks, īsāks, uzrunājošāks… Laiks māt ardievas tuntuļošanās laikam un sveikas skaistumam!


Foto: Shutterstock.com

Nav partnera? Ir alternatīvas!

Izbaudīt “kaķu laiku” ir iespējams arī tad, ja Jums nav partnera. Organisms prasa baudu, orgasmu, laimes hormonu devu – sniedziet to viņam ar seksa rotaļlietu palīdzību! Ienāciet Supersex interneta veikalā un iegādājieties intīmpreces online par izdevīgām cenām ar 100% konfidencialitātes garantiju! Neliedziet sev baudu – palutiniet sevi jau šodien!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums