Diageo apņemas nodrošināt vairāk nekā astoņus miljonus pudeļu dezinfekcijas līdzekļa veselības aprūpes darbiniekiem....


public. foto
Diageo apņemas nodrošināt vairāk nekā astoņus miljonus pudeļu dezinfekcijas līdzekļa veselības aprūpes darbiniekiem, kuri pirmie saskaras ar pacientiem

2020.gada 26.martā. Zīmolu Johnnie Walker un Smirnoff produkcijas ražotājs Diageo šodien apņēmās nodrošināt, ka tiks saražoti vairāk nekā astoņi miljoni pudeļu roku dezinfekcijas līdzekļa, ziedojot līdz diviem miljoniem litru spirta ražošanas partneriem, lai cīņā pret COVID-19 palīdzētu aizsargāt veselības aprūpes darbiniekus, kuri pirmie saskaras ar pacientiem.

·         Pasaulē lielākā destilēšanas uzņēmuma bezprecedenta starptautiska mēroga iniciatīva Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Itālijā, ASV, Brazīlijā, Kenijā, Indijā un Austrālijā

·         Piegādes mērķis ir novērst resursu trūkumu, lai aizsargātu veselības aprūpes darbiniekus, kuri pirmie saskaras ar pacientiem.

·         No ziedotā spirta daudzuma var izgatavot vairāk nekā astoņus miljonus pudeļu roku dezinfekcijas līdzekļa.

Pasaules vadošais destilēšanas uzņēmums nodrošinās neitrālu graudu spirtu, kas ir galvenokārt degvīna un džina ražošanā izmantots 96% etilspirts, bez maksas nododot to roku dezinfekcijas līdzekļu ražotājiem vairākās valstīs, lai palīdzētu novērst šo līdzekļu deficītu veselības aprūpes sistēmās. Izmantojot ziedotā spirta apjomu, būs iespējams saražot vairāk nekā astoņus miljonus 250ml tilpuma pudeļu roku dezinfekcijas līdzekļa.

Diageo sadarbojas ar valsts pārvaldi un pašvaldībām pasaules valstīs, kurās atrodas uzņēmuma lielākās destilēšanas rūpnīcas. Spirts tiks nodrošināts piegādes ķēdēs atbilstoši vietējiem apstākļiem, sadarbojoties ar atbildīgajām iestādēm un roku dezinfekcijas līdzekļu ražotājiem. Tādējādi tiks nodrošināta ziedojuma maksimāla atdeve, lai aizsargātu veselības aprūpes darbiniekus un pacientus un lai dezinfekcijas līdzekļi nonāktu pie slimības apkarotājiem pēc iespējas ātrāk.

Plāns ietver tālāk uzskaitītos pasākumus.

      Apvienotajā Karalistē un Īrijas Republikā: Valsts veselības aprūpes sistēmai un tās darbiniekiem visā Apvienotajā Karalistē un Īrijā tiks nodrošināti 500 000 litru neitrāla graudu spirta.

      Itālijā: Veselības aprūpes sistēmai un citām valsts vajadzībām tiks nodrošināti 100 000 litru neitrāla graudu spirta.

       ASV: Vietējās sabiedrības pieprasījuma apmierināšanai tiks nodrošināti 500 000 litru neitrāla graudu spirta.

     Brazīlijā: Diageo rūpnīcā Ipiokā tiks saražoti 50 000 litri spirta vietējai veselības aprūpes sistēmai, sadarbojoties ar Searas štata valdību.

       Kenijā: Diageo piederošais uzņēmums East Africa Breweries Ltd. palīdzēs saražot 135 000 litru dezinfekcijas līdzekļa, kā prioritāti nosakot neaizsargātākās un lielākajam riskam pakļautās sabiedrības grupas.

     Indijā: Tiks nodrošināti 500 000 litri spirta dezinfekcijas līdzekļu ražotājiem 25 valsts štatos, lai ražotu līdzekļus izmantošanai veselības aprūpes sistēmā un patērētājiem.

   Austrālijā: Diageo piederošais uzņēmums Bundaberg Distilling Co. Kvīnslendas valdībai nodrošinās 100 000 litru etanola, kas tiks tālāk nodots roku dezinfekcijas līdzekļu ražotājiem.

Veselības aprūpes darbinieki cīnās pirmajās rindās šīs pandēmijas apkarošanā, un mēs esam apņēmušies darīt visu, ko spējam, lai viņus aizsargātu,” norāda Diageo vadītājs Aivens Menezess. “Šis ir ātrākais un efektīvākais veids, kā varam reaģēt uz milzīgo pieprasījuma pieaugumu pēc roku dezinfekcijas līdzekļiem visā pasaulē.”

Par Diageo:

Diageo ir pasaulē vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs ar plašu zīmolu klāstu dažādās stipro alkoholisko dzērienu, alus un vīna kategorijās.  Uzņēmumam pieder tādi zīmoli kā Johnnie Walker, Crown Royal, J&B, Buchanan’s un Windsor viskiji, Smirnoff, Cîroc un Ketel One degvīni, Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray un Guinness.

Diageo ir globāla mēroga uzņēmums, un tā produkti tiek tirgoti vairāk nekā 180 valstīs visā pasaulē.  Uzņēmums ir kotēts gan Londonas biržā (DGE), gan Ņujorkas biržā (DEO).  Plašāka informācija par Diageo, mūsu darbiniekiem, zīmoliem un darbību ir pieejama vietnē http://www.diageo.com. Apmeklējiet Diageo globālo atbildīga alkohola patēriņa resursu http://www.DRINKiQ.com, lai iegūtu papildu informāciju un uzzinātu par iniciatīvām un veidiem, kā dalīties ar labo praksi.

prae.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi