Lensor.eu plūc laurus Latvian E-commerce Award 2019

Ikgadējā pieredzes apmaiņas pasākumā nozares profesionāļiem "Digital Networking: Digitālais tirgus" ietvaros, kas notika 12.decembrī, noskaidroti labākie Latvijas interneta veikali. Pēc iMarketings.lv veiktās aptaujas iegūtajiem rezultātiem, labākais un klientu novērtētākais interneta veikals kategorijā "Kontaktlēcas un brilles" 2019. gadā – interneta kontaktlēcu lielveikals http://www.lensor.eu.

Šī gada nogalē tika veikts pētījums, lai noskaidrotu tos Latvijas interneta veikalus, kurus šogad pircēji vērtējuši visaugstāk. Kopumā pētījumā piedalījās vairāk nekā tūkstotis respondentu, kuri pēdējo sešu mēnešu laikā bija veikuši vismaz vienu pirkumu internetā. Pētījuma gaitā interneta veikali tika vērtēti pēc 23 atlases kritērijiem, piemēram, piegādes laiks, drošība, reputācija, preces atgriešanas iespējas, klientu serviss utt.

“Mums kā uzņēmumam, kurš tirgo medicīnas preces interneta vidē, galvenais izaicinājums ir pārliecināt pircēju, ka iegādes process ir drošs, bet vēl svarīgāk – ka iegādātā prece ir augstas kvalitātes. Turklāt, ņemot vērā, ka mūsu produkts ir kontaktlēcas, vēl viens būtisks faktors ir laiks. Esam novērojuši, ka mūsu klienti ļoti laicīgi iegādājas kontaktlēcas, tomēr viņiem ir jābūt pārliecībai, ka nepieciešamības gadījumā varēsim lēcas piegādāt vienas dienas laikā. Mūsu novērojumi arī liecina, ka, lai cilvēks no lielā klāsta interneta vidē esošā piedāvājuma izvēlētos vienu konkrētu uzņēmumu, jāpiedāvā ļoti vienkārša un ērta iepirkšanās vide. Tas ir galvenais pie kā strādājām, veidojot mūsu mājas lapu. Visam iepirkšanās procesam ir jābūt maksimāli vienkāršam un saprotamam. Tiklīdz iepirkšanās kļūst sarežģīta, cilvēks meklē citus variantus. Uzticamība + ērtums + vienkāršums + ātrums + laba cena – tās ir galvenās komponentes pie kurām strādājām veidojot savu piedāvājumu klientiem. Un tas ir attaisnojies,” atzīst Dr. Lensor direktors Pēteris Miezītis.

"Esam lepni, ka jau otro gadu pēc kārtas mums ir iespēja iepazīstināt sabiedrību ar vislabākajiem interneta veikaliem Latvijā. Šo projektu esam uzsākuši, lai pievērstu interneta veikalu pārstāvju uzmanību tādiem svarīgiem jautājumiem, kā interneta veikala mājaslapas kvalitāte, apkalpošanas serviss, apmaksas un piegādes nosacījumi u.c. Ticam, ka šādu pētījumu veikšana un labāko interneta veikalu sumināšana var sniegt savu artavu interneta tirdzniecības veicināšanā Latvijā," par pētījumu atklāj Sergejs Volvenkins, iMarketings.lv Digitālās nodaļas vadītājs.

Apbalvošanas ceremonijā tika godināti visaugstāk novērtētākie interneta veikali vairākās kategorijās: apģērbi un apavi, elektrotehnika, auto rezerves daļas, skaistumkopšana, smaržas, pārtika un saimniecības preces, preces bērniem, biļešu tirdzniecība.

Par pētījumu

Pētījums tika veikts sadarbībā ar TNS/Kantar Latvia laikā no 2019. gada 16. līdz 28. oktobrim veica reprezentatīvu Latvijas iedzīvotāju interneta lietotāju aptauju. Balstoties uz atlases jautājumu par iepirkšanos Latvijas interneta veikalos (kuri pēdējo 6 mēnešu laikā bija iepirkušies kādā no Latvijas interneta veikaliem) kopā pētījuma ietvaros tika atlasīta reprezentatīva iedzīvotāju izlase – cilvēki, kuriem bijusi reāla un nesena pieredze iepirkties interneta veikalos Latvijā.

Kopumā aptaujā piedalījās 1027 iedzīvotāji vecumā no 16 līdz 74 gadiem. Iedzīvotāji vērtēja tikai tās kategorijas un tos veikalus, ar kuriem viņiem bijusi pieredze.

 

 

Lensor.eu
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums