Mintos nosaukts par Gada Alternatīvo Finanšu Paltformu 2019 un saņem apbalvojumu Klientu Izvēle 2019


Alternative Finance Platform of the Year.
Strauji tuvojoties 4 miljardu eiro investīciju atzīmei, finanšu tehnoloģiju startup uzņēmums Mintos saņēma AltFi Awards 2019. Gada Alternatīvās Finanšu Platformas balvu (Alternative Finance Platform of the Year) un jau ceturto gadu pēc kārtas kļuva par uzvarētāju kategorijā Klientu izvēle (People’s Choice).

Starptautiskais alternatīvās finanšu nozares apbalvojums AltFi Awards ir ievērojamākais un zināmākais veiksmes barometrs, kas katru gadu izvirzi nozares labākos un veiksmīgākos uzņēmumus, komandas un personības. AltFi Awards 2019 norisinājās šī gada 18. Novembrī ikgadējā AltFi samita ietvaros Berlīnē, Vācijā. Mintos ir vienīgais uzņēmums, kas balvu pasniegšanas ceremonijā nopelnīja atzinumu divās kategorijās vienlaicīgi, saņemot Gada Alternatīvās Finanšu Platformas balvu, kā arī Klientu Izvēle balvu.


Martins Sulte. public. foto

“Mūsu mērķis ir padarīt investēšanu aizdevumos par tikpat zināmu un izplatītu investīciju aktīvu kategoriju, kā citas plašāk zināmās tradicionālās investīciju kategorijas - akcijas, nekustamais īpašums, obligācijas un citas,” komentē Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte. "Stabila Mintos izaugsme, par ko liecina arī divas AltFi Awards 2019 saņemtās balvas, apliecina, ka esam uz pareizā ceļa. Mēs redzam, ka investēšana aizdevumos kļūst arvien pieprasītāka investoru vidū visā pasaulē, tāpēc tas, ka mūsu darbu novērtē arī mūsu klienti - investori, ir papildu motivācija mūsu tālākai izaugsmei."

Daniels Lanjons (Daniel Lanyon), AltFi galvenais redaktors, piebilst: "Mintos ir paveicis iespaidīgu darbu, mobilizējot savus atbalstītājus, lai uzvarētu AltFi Klientu Izvēle kategorijā jau ceturto gadu pēc kārtas. Labas attiecības ar saviem klientiem un to augsts uzticības līmenis ir īpaši nozīmīgi faktori uzņēmumiem, kas maina to, kā darbojas tradicionālā finanšu nozare."

Gada Alternatīvās Finanšu Platformas balvas uzvarētāju noteica nozares ekspertu grupa, izvēloties starp 120 nominācijām, savukārt Klientu Izvēle balvas ieguvējs tika noteikts balsošanas rezultātā, kurā šogad piedalījās 5500 balsotāji. Plašāka informācija par AltFi Awards atrodama te.

Par Mintos:

Latvijā radītais finanšu tehnoloģiju startup Mintos, kas savu pakalpojumu tirgū pieteica 2015. gadā, ir globāla tiešsaistes platforma investīcijām aizdevumos, kas nodrošina investoriem iespēju vienkāršā, ērtā un caurskatāmā veidā investēt aizdevumos, kas izsniedz alternatīvo aizdevumu izsniedzēji no visas pasaules. Šobrīd Mintos jau ir kļuvis par lielāko šāda veida aizdevumu platformu pasaulē ar vairāk nekā 200 000 reģistrētiem investoriem no 85 pasaules valstīm. Investoriem pieejamas diversificētas investīciju iespējas, ko piedāvā vairāk nekā 70 aizdevumu izsniedzēji no 30 valstīm. Pēc finansēto aizdevumu apjoma EUR 3,9 miljardu apjomā, Mintos ir Eiropas aizdevumu investīciju tirgus līderis. 2019. gadā Mintos ir dubultojis darbinieku skaitu, izveidojot 160 cilvēku lielu komandu, kas strādā Mintos birojos Rīgā, Varšavā, Berlīnē un Viļņā. Vairāk info https://www.mintos.com, LinkedIn, Facebook,Twitter.

 

Mintos
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums