Konkursā "Labākais iepakojums Latvijā 2019" godalgu saņem pilnībā pārstrādājams iepakojums

Nav noslēpums, ka iepakojums ir pirmais, ko patērētājs redz un vērtē, līdz ar to katrs ražotājs domā par sava iepakojuma atbilstību ne tikai produkta vajadzībām, bet arī patērētāju vēlmēm, virzoties uz arvien inovatīvākiem un ilgtspējīgākiem risinājumiem. Latvijas Iepakojuma asociācijas rīkotajā konkursā, noskaidrojot šī gada labākos iepakojumus, 3. vietu ieguvusi AS "Balticovo" pārtikas produktu sērija "EVA", kas nu jau atrodama arī veikalu plauktos jaunā, pilnībā pārstrādājamā iepakojumā.

Šonedēļ ar rezultātu paziņošanu noslēdzies ikgadējais Latvijas Iepakojuma asociācijas rīkotais konkurss "Labākais iepakojums Latvijā 2019". Konkursā piedalījās 20 konkursanti ar 40 iepakojumiem un iepakojumu sērijām. Konkursu vairākos posmos vērtēja gan patērētāji, gan ekspertu žūrija, vērtējumu nosakot pēc tādiem kritērijiem kā konstrukcija, forma, dizains, funkcionalitāte, kopiespaids, realizācijas kvalitāte un citi.

Godalgu ieguvušais “EVA” līnijas iepakojums ir uzmanības vērts ar to, ka ir izgatavots no kartona un cukurniedrēm un ir pilnībā pārstrādājams. AS “Balticovo” ir kļuvuši par celmlaužiem Bio-Based tetrapakas izmantošanā Baltijas mērogā, izvēloties ne tikai produktam drošu, bet arī videi nekaitīgu iepakojumu.

Arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) atzinīgi vērtēja “EVA” produktu līnijas iepakojumu un pasniedza pateicību AS “Balticovo” par jaunā Tetra Rex Bio-Based iepakojuma izmantošanu “EVA” zīmola produktiem, ņemot vērā, ka šis uz augu bāzes veidotais iepakojums samazina CO2 izmešu apjomu, vienlaikus patērētājam nodrošinot maksimāli labāko produkta kvalitāti. Konkursa vērtējumu sniedza tādi atbalstītāji kā Eiropas Iepakojuma institūciju konsorcijs, izstāžu rīkotājsabiedrība "BT1", Latvijas Zaļais punkts un citi.

AS “Balticovo” komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps atklāj: “Esam ļoti gandarīti par sasniegtajiem rezultātiem. Jaunais iepakojums ne tikai ir piemērots otrreizējai pārstrādei un dabai draudzīgs, bet arī apmierina mūsu augstās kvalitātes prasības, apvienojot drošību, ērtumu un atbildību. Redzam, ka arvien vairāk ražotāju meklē zaļākus risinājumus iepakojuma izvēlē, par ko pārliecinājāmies, arī piedaloties pasaulē lielākajā pārtikas izstādē Anuga. Patiess prieks, ka industrijā tam sāk pievērst pastiprinātu uzmanību un ka ražotāju centieni tiek arī novērtēti.”

AS “Balticovo”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums