"GEFCO" sadarbībā ar "ArtiShock" izstrādā paplašinātās realitātes aplikāciju, lai palielinātu piegādes ķēdes ...


Publicitātes foto
"GEFCO" sadarbībā ar "ArtiShock" izstrādā paplašinātās realitātes aplikāciju, lai palielinātu piegādes ķēdes produktivitāti


"GEFCO", pasaules līderis komplekso piegādes ķēžu risinājumu jomā, uzsācis sadarbību ar inovatīvo risinājumu aģentūru "ArtiShock", lai izstrādātu nebijušu, inovatīvu paplašinātās realitātes (AR) aplikāciju. Jauno risinājumu, kas nosaukts par "GEFCO Enterprise AR", izmantos "GEFCO" Kravu pārvadājumu nodaļa, lai paaugstinātu kvalitātes kontroli un palielinātu produktivitāti auksto piegādes ķēžu iepakošanas procesā, kur vislielākā nozīme ir precizitātei un efektivitātei.

“GEFCO Enterprise AR” tiek izmantota savienojumā ar “Microsoft HoloLens” ierīci, kas sniedz iespēju “GEFCO” noliktavu darbiniekiem mijiedarboties ar informāciju digitālajā telpā, piemēram, lietotāja rokasgrāmatu un darba protokoliem. Aplikācija ir izstrādāta pēc īpaša pasūtījuma, lai uzlabotu kvalitātes kontroli un būtiski ietaupītu laiku iepakošanas procesā, īpaši kritiskiem medicīnas sūtījumiem.

Aplikācija tika izstrādāta nepilna gada laikā sadarbībā ar “GEFCO” ilgtermiņa partneri, Nīderlandē bāzēto pilna servisa paplašinātās realitātes uzņēmumu “ArtiShock”, ar kuru sadarbības projektu vadīja “GEFCO” Loģistikas attīstības direktors Omārs Van Gīsts (Omar van Geest). Ideja par šādas aplikācijas izveidi radās “GEFCO” Inovāciju rūpnīcā, uzņēmuma iekšējā biznesa inkubatorā, kas identificē un veicina inovatīvas idejas, kuras var pārvērst reālos risinājumos uzņēmējdarbības attīstībai.

“GEFCO Enterprise AR” jau ir veiksmīgi īstenojis pilota projektu “GEFCO” Šipholas (Schiphol) noliktavā, kura rezultātā produktivitāte palielinājās par 50% un tika sasniegti vairāki netieši ieguvumi, tostarp samazināts laika patēriņš, kas nepieciešams darbinieku apmācībām.

Pēc veiksmīgās pilotprojekta īstenošanas, “GEFCO” plāno ieviest jauno AR risinājumu savā globālajā tīklā un biznesa līnijās, lai izpētītu citus tehnoloģiskos pielietojumus, kas veicinātu efektivitāti un kvalitāti klientiem visās nozarēs, īpaši automobiļu nozares klientiem.

“GEFCO” Dzīvības zinātnes un veselības aprūpes pārvaldes starptautiskās nodaļas vadītāja Karīna van den Brekele (Karin van den Brekel) norāda: “Iepakošanas process ir ārkārtīgi būtisks “GEFCO” Kravu pārvadājumu nodaļai, īpaši attiecībā uz kritiskās medicīnas sūtījumiem, kurus klientu vārdā piegādājam ar gaisa satiksmi visā pasaulē. Tiem nepieciešams īpašs iepakojums ar instrukcijām, kuras stingri jāievēro, lai nodrošinātu produkta neievainojamības saglabāšanu. “GEFCO Enterprise AR” būs noderīgs, lai palielinātu šī procesa produktivitāti, samazinātu kļūdas un uzlabotu mūsu iekšējo apmācību procesus. Mēs plānojam izpētīt turpmākās produkta lietošanas iespējas un turpināt stiprināt sadarbību ar “Artishock””.

“ArtiShock” izpilddirektors Kristians Vorstius Krujfs (Cristian Vorstius Kruijff): “Paplašinātā realitāte maina to, kā mēs uztveram un mijiedarbojamies ar apkārtējo vidi un veidojam profesionālās dzīves ikdienu. Telpiskās skaitļošanas nozīmi var salīdzināt ar viedtālruņu izmantošanas pieaugumu – tā pakāpeniski, aptuveni 5 līdz 10 gadu laikā, ienāks cilvēku ikdienā. Līdz tam organizācijām ir iespēja izmantot AR potenciālu un būt soli priekšā citiem. Šis projekts kopā ar mūsu partneri “GEFCO” parāda, cik reāli ir sagaidīt un faktiski sasniegt pozitīvus ienākumus no veiktajiem ieguldījumiem (ROI), ja tiek investēts paplašinātajā realitātē. Finansiālie ieguvumi var būt tieši un viegli aprēķināmi, piemēram, produktivitātes palielināšana un kvalitātes uzlabošana. Papildu tam ir arī netiešie ieguvumi kā, piemēram, darbinieku apmierinātības palielināšanās un spēja ātri apmācīt jaunos darbiniekus,” norāda “ArtiShock” pārstāvis.

Par “GEFCO” grupu

“GEFCO” ir pasaules līderis komplekso piegādes ķēžu risinājumu jomā un Eiropas līderis automobiļu loģistikā. Balstoties uz 70 gadu pieredzi un 15 000 cilvēku lielu darbaspēku, “GEFCO” izstrādā viedus, elastīgus risinājumus, lai atrisinātu sarežģītākās piegādes ķēžu problēmas visās nozarēs. “GEFCO” ar spēcīgu globālo partneru tīklu darbojas 47 valstīs, apkalpo 300 galamērķus visā pasaulē. 2018. gadā grupa guva ieņēmumus 4,6 miljardu eiro apmērā. [u]www.gefco.net[/u]. [u]www.gefco.net[/u]

GEFCO GROUP
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums