LATNET paplašina darbību inovatīvu IT drošības projektu īstenošanā


foto;https://www.gmkfreelogos.com
Mūsdienu digitālajā pasaulē dati ir viens no vērtīgākajiem uzņēmumu resursiem. Lai nodrošinātu klientu datu un iekšējo sistēmu maksimālu aizsardzību, kompānija LATNET attīsta profesionālu un drošu IKT pakalpojumu infrastruktūras pārvaldību. Tādēļ uzņēmums nostiprinājis sadarbību ar starptautisko drošības kompāniju "Fortinet", kļūstot par tās zelta partneri, informē uzņēmuma valdes loceklis Vladislavs Gurmans.

Šī partnerība apliecina, ka LATNET ir uzticams tehnoloģiju partneris – tā sistēmas, tehniskais nodrošinājums, kā arī darbinieku zināšanas atbilst augstākajiem starptautiskajiem drošības standartiem, kas ļauj uzņēmumam nodrošināt saviem klientiem īpaši augstas drošības pārvaldības risinājumus.

“Rūpes par klientiem, viņu datu drošību vienmēr ir bijušas LATNET prioritāte. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc kopā ar telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju BITE ieviesām “OneIT” konceptu piedāvājot plašāku, sarežģītāku pakalpojumu kopumu – ne vien fiksēto un mobilo internetu, bet arī IP telefonijas pakalpojumus, mākoņpakalpojumus, ISO 27001 standartu un citus risinājumus klientu biznesa izaugsmes veicināšanai un datu drošībai. Un tas arī ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc nolēmām uzsākt sarežģīto sertifikācijas procesu, lai kļūtu par “Fortinet” zelta partneri. Galvenie ieguvēji no tā ir uzņēmuma klienti, jo šādi mēs saviem klientiem demonstrējam ne tikai izpratni par mūsdienīgiem IT drošības risinājumiem, bet parādām, ka spējam realizēt un uzturēt visaptverošus drošības risinājumus, kā arī nodrošināt profesionālu attieksmi regulāri paplašinot zināšanas par jaunākajiem produktiem un labās prakses IT drošības risinājumiem,” tā V.Gurmans.

Viņš arī piebilst, ka, pateicoties šai partnerībai, LATNET tagad var nodrošināt saviem klientiem izdevīgu drošības pakalpojumu cenu, kā arī izmantot “Fortinet” iekārtu bāzi jaunu, inovatīvu produktu, kas orientēti uz klientu jeb dažādu jomu uzņēmumu biznesa efektivitātes veicināšanu, izstrādi. Piemēram, šī iekārtu bāze jau ir izmantota, lai ierīkotu tirdzniecības centrā “Rīga Plaza” īpaši drošu publisko Wi-Fi tīklu. Tāpat arī BITES produktu Antivīruss atbalsta “Fortinet” drošības risinājumi, novēršot 16 milj. inficētu failu lejupielādi no ļaundabīgām vai uzlauztām interneta lapām mēnesī.

“”Fortinet” Latvijā izteikti fokusējās uz uzņēmuma vīzijas praktisko realizēšanu – saviem klientiem nodrošināt plašu, patiesi integrētu augstas veiktspējas drošību visā IT infrastruktūrā. Pēdējo gadu “Fortinet” produktu straujā tehnoloģiskā attīstība ir ļāvusi mūsu klientiem veidot IT drošības arhitektūru tā, lai uzņēmums spētu laicīgi reaģēt uz potenciāliem kiberdraudiem, koncentrējoties ne tikai uz katra IT infrastruktūras elementa aizsargāšanu, bet arī nodrošinot to integrāciju, jeb konstantu drošības informācijas apmaiņu starp šiem elementiem, veidojot vienotu kopskatu un pārvaldību,” norāda Oskars Bičkovs, “Fortinet” reģionālais pārdošanas vadītājs Latvijā.

Šāda pārorientācija ir sekmējusi “Fortinet” pārdošanas apjomu pieaugumu un, lai to uzturētu “Fortinet” ir paplašinājis Baltijas un Latvijas komandu, nodrošinot pārdošanas un tehniskos ekspertus katrā valstī.

“Esam ļoti gandarīti paplašināt savu partneru loku ar LATNET un paredzam profesionālu sadarbību inovatīvu IT drošības projektu īstenošanā. LATNET komandas līdzšinējā pieredze un zināšanas apjomīgu datu centra un datu pārraides pakalpojumu sniegšanā Latvijā varētu nodrošināt tādu jaunu tehnoloģiju kā, piemēram, augstākās performances datu pārraides tīklu SD-WAN / SD-Branch straujāku apguvi vietējā tirgū. Līdzšinējā sadarbībā ar LATNET ļoti augstu vērtējam fokusētu un izteikti uz biznesu un rezultātu virzītu attieksmi, gan “Fortinet” tehnoloģiju apguvē, gan tālākas attīstības plānošanā,” pauž O.Bičkovs.

LATNET izmanto sertificētus augstākā līmeņa datu drošības risinājumus, to, ka uzņēmums nodrošina drošu, profesionālu klientu IKT infrastruktūras pārvaldību apliecina ne vien “Fortinet” zelta partnera statusu apliecinošais sertifikāts, bet arī ISO 27001 sertifikāts un citi dokumenti.

Par LATNET:

Kompānija LATNET tika dibināta 2007.gadā, bet LATNET pirmsākumi ir meklējami 1992.gadā . Šobrīd tas ir viens no lielākajiem datu pārraides pakalpojumu nodrošinātājiem Latvijā, kas apkalpo vairāk nekā 2000 klientu. Tā apgrozījums 2018.gadā veidoja 5,6 miljonus eiro, bet peļņa bija 86 tūkstoši eiro

LATNET kapitāldaļas pieder BITEI – straujāk augošajam mobilo sakaru operatoram Latvijā, kas ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas “Providence Equity Partners” uzņēmums.

Par “Fortinet”

Pasaules mēroga līderis plašu, integrētu un automatizētu kiberdrošības risinājumu jomā - nodrošina datu aizsardzību uzņēmumiem, pakalpojumu sniedzējiem un valdības organizācijām visā pasaulē. Tikai “Fortinet Security Fabric” arhitektūra var nodrošināt drošības līdzekļus bez kompromisiem, lai risinātu viskritiskākās drošības problēmas, neatkarīgi no tā, vai tas ir tīkla, lietojumprogrammu, datu mākoņa vai mobilajā vidē. “Fortinet” ieņem pirmo vietu visā pasaulē piegādāto lielāko drošības ierīču skaitā, un vairāk nekā 375 000 klientu uztic “Fortinet” sava biznesa aizsardzību.

Par BITI:

BITE ir straujāk augošais mobilo sakaru operators Latvijā, kas jau vairāk nekā desmit gadus nodrošina mūsdienīgus, inovatīvus, klientu vēlmēm un vajadzībām atbilstošus mobilo sakaru pakalpojumus. Tīkla infrastruktūras un pakalpojumu attīstībā uzņēmums ik gadu investē aptuveni 10% apgrozījuma. Šobrīd jaudīgais BITES 4G internets ir pieejams jau 99% valsts iedzīvotāju.

Una Ahuna-Ozola
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli