Kredītu salīdzināšana portālā Cred24.lv - ātrāk un izdevīgāk


Freepik.com
Latvijā ir vairāk nekā 60 dažādi nebanku kreditētāji, kuru piedāvājumā ir atrie krediti. Konkurence un pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc cilvēkiem ir diezgan viegli apjukt, pieņemot lēmumu par aizdevēja izvēli. Cred24 mērķis ir palīdzēt problēmās nonākušajiem cilvēkiem izvēlēties sev piemērotāko kredīta veidu, neveltot tam vairāk par 15min.

Pieprasījums pēc ātrajiem kredītiem pieaug

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) sagatavoto pārskatu par nebanku patērētāju kreditēšanas tirgus darbību, var secināt, ka kreditēšanas apomi nebanku sektorā 2018.gadā turpinājuši augt. 2018.gada 1.pusgadā patērētājiem no jauna tika izsniegti kredīti 309,04 milj. EUR apmērā, kas ir par 10,14% vairāk nekā 2017.gada 1.pusgadā. Lielākā problēma nebanku nozarē izsenis bijusi cilvēku neapdomīga aizņemšanās; piedāvājumi netiek salīdzināti, tādā veidā iespējams iekulties vēl lielākās finansiālās problēmās.

Pārskatāma informācija par visiem aizdevumiem

Cred24 ir viens no vadošajiem ātro kredītu salīdzināšanas portāliem Latvijā. Šeit iespējams uzzināt, kas ir izdevīgākie ātrie kredīti, kādām situācijām ir piemēroti patēriņa kredīti, kā arī, pie kura aizdevēja iespējams visātrāk noformēt aizdevumu. Informācija regulāri tiek atjaunota, tādā veidā jebkurā brīdī varēsiet iegūt jaunāko informāciju par izmaiņām nebanku kreditēšanas nozarē. Salīdzinot ātros aizdevumus Cred24 lapā, ikviens varēs atrast izdevīgāko un uzticamāko aizdevumu, tādā veidā nepārmaksājot ne centu. Šeit uzzināsiet arī par kreditoru īpašajiem piedāvājumiem, tādā veidā, ietaupot vēl lielāku naudas summu!

Kā ērti un ātri izvēlēties piemērotāko aizdevēju?

Ienāciet Cred24 mājaslapā un izvēlieties sev interesējošo kredītu veidu - ātrais kredīts, patēriņa kredīts, auto kredīts. Apkopotā veidā varēsiet aplūkot visus populārākos kredītu izsniedzējus. Tos iespējams sagrupēt pēc vairākiem būtiskiem kritērijiem:

-    Saņemšanas laiks
-    1.kredīts bezmaksas
-    Maksimālā aizdevuma summa
-    Ikmēneša procentu likme
-    Aizdevuma pagarināšanas mēneša likme
-    Vecuma ierobežojums
-    Aktivizācijas maksa
-    Darba laiks

Sakārtojot aizdevējus pēc šiem kritērijiem, pāris minūšu laikā iespējams iegūt sev izdevīgāko variantu. Tādā veidā varēsiet būtiski ietaupīt laiku, jo Jums nebūs jādodas uz katra aizdevēja mājaslapu un jāmeklē nepieciešamā informācija - Cred24 to ir paveicis Jūsu vietā.

Kādos gadījumos noformēt ātro aizdevumu?

Pārsvarā cilvēki izvēlas ātro kredītu, lai norēķinātos par ikdienā nepieciešamām lietām, piemēram, medikamentiem, jauniem ziemas zābakiem, kā arī citiem neparedzētiem tēriņiem. Savukārt patēriņa kredīts tiek noformēts, lai veiktu mājokļa remontu un norēķinātos par citiem apjomīgākiem pirkumiem. Pirms aizdevuma noformēšanas noteikti nepieciešams saprast, vai aizdevuma noformēšana ir piemērotākais risinājums konkrētajā situācijā; iespējams varat aizņemties no ģimenes locekļiem vai atrast kādu papildus darbiņu, kas ļautu iegūt nepieciešamo naudas summu.

Cik lielu naudas summu aizņemties?

Bieži vien lielākā problēma rodas tad, kad cilvēki nevar atmaksāt aizdevumu. Visbiežāk tas notiek tāpēc, ka pirms aizņēmuma noformēšanas netiek aprēķināta maksimāli pieļaujamā aizņēmuma summa un maksimālā summa, ko varat atļauties novirzīt aizdevuma dzēšanai.  Zelta likums - ikmēneša maksājumi nedrīkst pārsniegt 10% no Jūsu ikmēneša ienākumiem. Piemēram, ja ģimenes kopējie ikmēneša ienākumi ir 1500 eiro, tad maksimālā summa, ko katru mēnesi varat novirzīt kredīta dzēšanai ir 10% no 1500 eiro, kas ir 150 eiro. No tā arī atkarīgs kredīta nomaksas termiņš.

Ar Cred24 Jums ir iespēja pieņemt zinošāku izvēli, kas ļaus ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu. Kredītus iespējams salīdzināt jebkurā sev ērtā vietā un laikā, tādā veidā atvieglojot lēmuma pieņemšanu!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli