Ziņas | Tirgus vēstis


Latvijas uzņēmums "KOOL" Piņķos atklās jau astoto degvielas uzpildes staciju

Paplašinot degvielas uzpildes staciju (DUS) un ērtas, kvalitatīvas iepirkšanās veikalu tīklu, šajā pēcpusdienā Latvijas uzņēmums "KOOL" atklās jau astoto jauna koncepta DUS ar veikalu. Jaunatvērtā Piņķu DUS ir uzņēmuma pirmā stacija Daugavas kreisajā krastā un atrodas A5 autoceļa malā Liepājas virzienā.

"Rīgas Dzirnavnieks" jauna produktu fasēšanas līnija

AS "Rīgas Dzirnavnieks" līdz ar jaunās produktu fasēšanas līnijas uzstādīšanu uzsācis ražot iemīļotā zīmola "Herkuless" graudaugu pārslas jaunā dizaina iepakojumā, kas ir izturīgāks pret apkārtējās vides iedarbību un atbilst augstiem kvalitātes standartiem. Ražotājs jaunās līnijas un iepakojuma izveidē ieguldījis 250 tūkstošus eiro.

Kā izmantot nojumes, lai padarītu tavus svētkus neaizmirstamus?

Lai arī telpās organizēti pasākumi ir drošāki pret negaidītām laika apstākļu maiņām un temperatūras svārstībām, nekas nespēj aizstāt brīvdabas pasākuma maģisko auru un noskaņu. Šīs neparastās atmosfēras dēļ ir vērts mazliet riskēt un izmantot iespēju svinēt svētkus svaigā gaisā, izbaudot pašas Mātes Zemes svētību notikuma dalībniekiem. Tā kā laika apstākļus nav iespējams paredzēt ar 100% precizitāti, ir jāsagatavojas gan nokrišņiem, gan vējam, gan vēsākām vai karstākām un īpaši saulainām situācijām, kam lieti noderēs dažādas nojumes. Kādus pasākumus var rīkot nojumēs un kādu nojumi labāk izvēlēties tavām vajadzībām, uzzini raksta turpinājumā!

Par Pasažieru Vilciena jauno elektrovilcienu iepirkuma rezultātu paziņošanu

Škoda Vagonka atzinīgi vērtē Pasažieru vilciena (PV) lēmumu paziņot Škoda Vagonka kā vilcienu iepirkuma uzvarētāju. Škoda Vagonka ir gatava parakstīt attiecīgo līgumu ar PV un sākt darbu pie jauno vilcienu piegādes. Škoda Vagonka ir pārliecināta, ka PV atkārtoti un rūpīgi izvērtējis visus iesniegtos piedāvājumus, stingri ievērojot konkursa nolikumu un Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) prasības. Tādēļ nav šaubu, ka Škoda Vagonka piedāvājums (pamatojoties uz mūsu lielo pieredzi vilcienu ražošanā) ir konkurētspējīgs un tehniski pamatots.

Augļi un dārzeņi jaunajā sezonā: ko ēst pavasarī?

Pavasarī gribas būt ārā, baudīt pirmos saules starus un mēnešiem gaidīto siltumu, taču daudziem cilvēkiem pavasaris drīzāk asociējas ar spēku pagrimumu, miegainību un vājumu. Iemesls – vitamīnu un minerālvielu trūkums, ar ko var tikt galā, pateicoties veselīgam uzturam. Pavasaris ir laiks, kad ikdienas maltītēs atgriežas svaigi augļi un dārzeņi, bet vai Jūs zināt, kā izveidot patiešām veselīgu pavasara ēdienkarti?

Aldaris investē 140 000 eiro ražošanas kapacitātes palielināšanā

Lai turpinātu uzņēmuma izaugsmi un spētu nodrošināt pieaugošo alus pieprasījumu, AS Aldaris paplašina vēsturisko alus darītavu Sarkandaugavā, Tvaika ielā 44, uzstādot divas jaunas alus raudzēšanas tvertnes, kas jau šajā sezonā ļaus palielināt ražošanas jaudu par 20%. Kopējās investīcijas iekārtu ieviešanā sasniedz 140 000 eiro.

Nākotnes tirdzniecības centri: emociju pārdevēji

Tirdzniecības centru nozare kļūst arvien emocionālāka, un, neraugoties uz to, ka mainās gan patērētāja paradumi un arī pati nozare, tirdzniecības centri nākotnē neizzudīs, ja vien tie spēs mainīties gan fiziski (izskatā, arhitektoniski), gan arī sekos pircēju vajadzībām, kurš iepērkas tur, kur viņam patīk un kur jūt emocionālu pieķeršanos.

Liepājas tehniskās apskates stacijā nodrošinās "Rally Liepāja" sacīkšu auto pārbaudes

Piektdien, 24. maijā nestrādās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Liepājas klientu apkalpošanas centra tehniskās apskates stacija, kas nodrošinās Eiropas rallija čempionāta posma "Rally Liepāja" sacīkšu auto tehniskās apskates. Pateicoties iepriekšējo gadu profesionālai un sekmīgai sadarbībai, CSDD jau septīto reizi nodrošinās "Rally Liepāja" sacīkšu auto pārbaudes.

Par 32 % pieaudzis ERGO saņemto atlīdzību pieteikumu skaits par medicīnas izdevumiem ceļojuma laikā

Apdrošināšanas sabiedrības ERGO apkopotie dati liecina, ka šī gada pirmajos četros mēnešos būtiski – par 32 % pieaudzis pieteikto apdrošināšanas atlīdzību skaits par medicīnas izdevumiem ceļojumu laikā. Palielinājies arī saņemto pieteikumu skaits par bagāžas bojājumiem, lidojuma aizkavēšanos un ceļojuma anulēšanu, kas liecina par to, ka ceļotāji daudz rūpīgāk attiecas pret savu drošību ceļojuma laikā, savlaicīgi iegādājoties ceļojuma apdrošināšanas polisi, kā arī nepieciešamības gadījumā to izmanto.

WIZZ AIR SVIN IEVĒROJAMUS SASNIEGUMUS LIDOJUMU 15 GADI UN 200 MILJONI PĀRVADĀTU PASAŽIERU

Rīgā, 2019. gada 21. maijā. Wizz Air, visstraujāk augošā lidsabiedrība Eiropā, ir nosvinējusi pirmā lidojuma 15. gadadienu, kā arī ievērojamu sasniegumu — 200 miljonus pārvadātu pasažieru.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli