Ziņas | Tirgus vēstis


Tūrisma izstādēs Viļņā un Rīgā popularizēs Daugavpils tūrisma piedāvājumu

Šomēnes Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra piedalīsies divās starptautiskajās tūrisma izstādēs Viļņā un Rīgā, kur popularizēs Daugavpils pilsētas daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu.

BTA dāvinājusi klientiem 10 000 dūmu detektoru; ugunsgrēku atlīdzības beidzamajos gados sasniegušas 1,3 miljoni eiro

Līdz ar Ministru kabineta noteikumiem, kas paredz nepieciešamību sākot ar 2020.gada 1.janvāri katrā mājoklī izvietot dūmu detektorus, AAS "BTA Baltic Insurance Company" (BTA) Mājokļa apdrošināšanas kampaņas ietvaros bez maksas izdalīja 10 000 tūkstošus detektoru, pavēstīja BTA Apdrošināšanas atlīdzību departamenta direktors Kārlis Liepiņš.

AmberBirch finiera ražotne kāpina ražošanas apjomus un veicina reemigrāciju

Aizvadītā gada novembrī Krustpils novadā atklātā AmberBirch kokapstrādes rūpnīca no janvāra uzsākusi darbu trīs maiņās, ražošanā iesaistot jau 50 darbiniekus. 17 jeb nedaudz vairāk nekā trešā daļa darbinieku ir reemigrējuši no ārvalstīm.

Neste ierindojusies trešajā vietā starp pasaules ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem

Neste ir iekļuvusi uzņēmuma Corporate Knights veidotajā 2020. gada 100 pasaules ilgtspējīgāko korporāciju saraksta (Global 100) trešajā vietā. Pirmajā trijniekā Neste ir iekļuvusi jau trešo reizi. Savukārt Global 100 sarakstā uzņēmums ir iekļauts jau 14 gadus pēc kārtas. Neste ir vienīgais pasaules energoresursu uzņēmums, kurš tik ilgi ir nepārtraukti saglabājis savu vietu šajā pasaules kompāniju sarakstā.

Īpašajām Itālijas prezidentu Maserati automašīnām 40 gadu jubileja

Maserati automašīnas vienmēr ir izcēlušās ar greznību, eleganci un augstu veiktspēju. Kā apliecinājums minētajām īpašībām ir Maserati Quattroporte modeļu izvēle par Itālijas prezidenta oficiālajiem auto. 2019. gada 14. decembrī apritēja 40 gadi, kopš brīža, kad 1979. gadā svinīgā ceremonijā Itālijas prezidentam Sandro Pertini tika prezentētas Maserati Quattroporte 3. paaudzes automašīnas. Ceremonijā, kas notika Quirinal pilī Romā, piedalījās rūpniecības un tirdzniecības ministrs Rt Hon Antonio Bisaglia un Maserati izpilddirektors Alehandro de Tomaso.

Klajā nākusi A-klases darījumu centru VERDE jaunā vizualizācija

Ieguldījumu pārvaldības sabiedrība Capitalica Asset Management Skanstes apkaimē Rīgā būvē divus ekskluzīvus A klases darījumu centrus Verde, to būvniecība paredzēta uzsākt 2020. gada pirmajā ceturksnī, savukārt tos pabeigt plānots 2022. gadā. Tagad klajā nākusi jaunākā Verde vizualizācija, kas ļauj sajust topošo augstākās klases biroja telpu īpašo atmosfēru un atspoguļo projekta filozofu - apvienojot modernus un inovatīvus telpas risinājumus, ilgtspējību un dabas klātbūtnes sajūtu, ko rada terases un zaļās zonas.

Ar gandrīz 12 000 piegādātu automobiļu Audi un Volkswagen aizvadījuši Baltijā labāko gadu zīmolu vēsturē

Baltijas valstīs vadošais automobiļu importētājs Moller Baltic Import (MBI) 2019. gadā piegādājis vēsturiski lielāko Audi un Volkswagen vieglo un komercautomobiļu skaitu – teju 12 000, kā arī uzņēmums sasniedzis labākos finanšu rezultātus kopš 2011. gada, strādājot ar aptuveni 300 miljonu eiro apgrozījumu. 2019. gadā visi trīs zīmoli – Volkswagen un Volkswagen komerctransports, kā arī Audi – uzrādījuši labākos rezultātus pēdējo desmit gadu laikā.

Transporta pakalpojumu platforma Bolt ievieš vairāku brauciena pieturvietu funkciju

No šodienas visiem Bolt, Eiropas vadošās transporta platformas, lietotājiem būs iespējams mobilajā lietotnē izmantot jaunu funkciju, lai uzstādītu vairākas pieturvietas pirms galamērķa. 

Tele2 pirmais Latvijā komercrežīmā palaiž 5G tīklu

Mobilo sakaru operators Tele2 kļuvis par pirmo operatoru Latvijā, kas komercrežīmā palaidis 5G tīklu Daugavpilī un Jelgavā. Tas nozīmē, ka ikviens Tele2 klients, kuram ir pieejams 5G viedtelefons vai rūteris, var brīvi izmantot 5G tīklu šo pilsētu rajonos, kur tas darbojas.

BITE: Pērn par 40% palielinājies lielo biznesa klientu skaits

Pērn, salīdzinot ar 2018. gadu, mobilo sakaru operatora BITE lielo biznesa klientu skaits palielinājies par 40%. To lielākoties veicinājusi lielo uzņēmumu, organizāciju un valsts iestāžu vēlme saņemt visus informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) un mobilo sakaru pakalpojumus no viena pakalpojumu sniedzēja. Līdztekus lielo klientu skaita pieaugumam, BITES integrēto pakalpojumu koncepta "OneIT" apgrozījums pērnā gada laikā audzis par 16%.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli