Ziņas | Tirgus vēstis


Swedbank: pērn vairāk nekā 1400 ģimenes iegādājušās īpašumu reģionos

Lai arī nekustamā īpašuma darījumi Rīgā un tās apkārtnē arvien dominē, interese par īpašuma iegādi neapsīkst arī ārpus šī reģiona. Tā, piemēram, īpašuma iegādei 50 km rādiusā aiz Rīgas Swedbank pērn izsniegusi vairāk nekā 1400 aizdevumus, kas ir vidēji seši izsniegti aizdevumi katrā darba dienā. Vienlīdz populāri klientu vidū ir gan aizdevumi, kuru nodrošina ķīla (hipotekārie kredīti), gan arī kredīti bez īpašuma ķīlas.

Pavasarī 25% no KASKO atlīdzībām ir bojātu vējstiklu gadījumi

Ziemai beidzoties, daudzi ceļi un ielas šogad pārvērtušies ierakumos. Autovadītāji bedrēs pārsit auto riepas, sabojā diskus. Tomēr gadalaiku maiņā aktualizējas arī cita problēma – uz vēl nesakoptajiem ceļiem esošie akmeņi un šķembas ielido auto vējstiklos, radot bojājumus un plaisas.

PrivatBank Juniorskolā māca bērniem rīkoties ar naudu

PrivatBank organizē jaunu grupu Juniorskolā, kur skolēni bez maksas var apgūt zināšanas finanšu jomā, kuras palīdzēs jauniešiem iemācīties jēgpilni rīkoties ar naudu, plānot ienākumus un izdevumus, veidojot ģimenes budžetu, un apgūt uzņēmējdarbības pamatus. Vēl JuniorBank skolā skolēnus iepazīstinās ar finanšu institūciju darbu, to piedāvātajām iespējām un pakalpojumiem.

Auto sagatavošana pavasarim un padomi iegādājoties vasaras riepas

Lai arī, visdrīzāk, lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju ar savu spēkratu pārvietojas cauru gadu, ir arī tādi, kuri savu auto uz vēso periodu ieziemo. Šādu auto noglabāšanu noteikti apsver kabrioletu vai antīku automobiļu īpašnieki. Lai arī šādi – garāžā stāvējuši braucamie – nav izjutuši ziemas bargo pieskārienu, tie tāpat ir jāsagatavo jaunajai sezonai. Šis raksts ir veltīts tieši tiem, kuri savu automašīnu grasās atmodināt no ziemas miega.

Pieci padomi, kā sagatavot ķermeni pavasarim!

Pavasara tuvums lielai daļai sabiedrības nāk ar vēlmi ātrāk nolikt plauktā ne vien smagos ziemas mēteļus, bet arī iegūt jaunas enerģijas rezerves un tikt vaļā no pāris liekiem kilogramiem, lai silto laiku un pludmales sezonu sagaidītu iespējami labākā formā. Uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI piedāvā piecus padomus, kā pavasarim gatavoties gudri un pārdomāti!

5 padomi nevainojamu fotogrāfiju uzņemšanai ceļojumā

Līdz ar gada siltāko mēnešu tuvošanos, arvien vairāk cilvēku plāno ceļojumus uz tuvākām un tālākām zemēm. Telefona kamera kalpo kā viens no rīkiem, kas palīdz iemūžināt ceļojuma laikā piedzīvoto, tādēļ viedtālruņu ražotājs Huawei piedāvā pāris vienkāršus padomus skaistu atmiņu iemūžināšanai fotoattēlos.

"Rīgas Dzirnavnieks" kopā ar lauksaimniekiem šogad iesēs 20 tonnas jaunās auzu dižšķirnes sēklas

AS "Rīgas Dzirnavnieks" kopā ar lauksaimniekiem šogad iesēs aptuveni 20 tonnas jaunās auzu šķirnes "Herkuless Baltic" sēklas, kas speciāli uzņēmuma vajadzībām vairāku gadu garumā tika radīta Somijā lielākajā graudu selekcionēšanas institūtā "Boreal" par godu Latvijas simtgadei.

Pētījums: "Staburadze" – līderis konditorejas izstrādājumu tirgū Latvijā

"Orkla Latvija" zīmols "Staburadze" ir līderis konditorejas izstrādājumu segmentā Latvijā, liecina "Kantar TNS" veiktā pētījuma rezultāti. 77% Latvijas iedzīvotāju, kuri iegādājas kūkas vismaz reizi divos, trīs mēnešos, ierasti pērk tieši zīmola "Staburadze" produktus.

Fitek Group apgrozījums 2018. gadā palielinājies par 60%, sasniedzot 21,5 milj. eiro

Fitek Group, Baltijas un Eiropas finanšu tehnoloģiju un e-rēķinu risinājumu piegādātājs, 2018. gadā sasniedza 21,5 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 60% jeb 8 miljoniem eiro vairāk nekā 2017. gadā. Apgrozījuma pieauguma pamatā - piegādātāju rēķinu aprites un apstiprināšanas sistēmas FitekIN izaugsme, pārdošanas rēķinu apstrādes apjomu pieaugums Baltijā, kā arī ģeogrāfiskā paplašināšanās Balkānos. Drīzumā Fitek Group ieviesīs jaunu rēķinu portālu, kas domāts mazo un vidējo uzņēmumu segmentam.

Latvijas uzņēmums "Vivid Tech" ievieš jaunu tehnoloģisku inovāciju tirdzniecības nozarē

Uzņēmums "Vivid Tech" ir ieviesis jaunu tehnoloģisku inovāciju mazumtirdzniecības nozarē – interaktīvas cenu zīmes ar skārienjutīgu displeju. Šāda inovācija līdz šim vēl nekur nav tikusi izmantota, tās radītājs un ieviesējs ir Latvijas uzņēmums.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli