Ziņas | Tirgus vēstis


PNB Bankas paziņojums par FKTK lēmumu aizliegt sniegt finanšu pakalpojumus

AS "PNB Banka" 2019.gada 15.augustā plkst. 20:00 saņēma Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes lēmumu noteikt AS " PNB Banka" aizliegumu sniegt finanšu pakalpojumus sākot ar 2019.gada 15.augusta plkst. 21:00.

VNĪ: centralizētās prokuratūras ēkas pārbūvē Aspazijas 7 paveikti vairāk nekā puse darbu

Pateicoties visu būvniecībā iesaistīto pušu konstruktīvai sadarbībai, VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) vadībā topošās centralizētās prokuratūras ēkas Aspazijas bulvārī 7, Rīgā pārbūvē paveikti jau 55% darbu, informē VNĪ valdes locekle Kitija Gruškevica.

Luminor aicina būt vērīgiem: līdzīgie banku nosaukumi lieki satrauc Luminor klientus

Luminor banka, kas pirms diviem gadiem apvienoja divas bankas (Nordea un DNB), aicina savus klientus būt vērīgiem, pievērst uzmanību banku nosaukumiem un neuztraukties: FKTK paziņojums ir par bankas PNB (iepriekš Norvik) slēgšanu, kam ar Luminor nav nekādas saistības. Tāpēc iepriekšējās DNB bankas, tagad Luminor, klienti var būt pilnībā droši par saviem noguldījumiem.

Universālā pasta pakalpojuma (UPP) sniedzēja konkurss noslēdzas bez uzvarētāja; turpinās VAS "Latvijas pasts" iesniegto

Universālā pasta pakalpojuma (UPP) sniedzēja konkurss noslēdzas bez uzvarētāja; turpinās VAS "Latvijas pasts" iesniegto UPP tarifu vērtēšana


Ceturtdien, 15.augustā, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulators) padomes sēdē tika lemts par universālā pasta pakalpojuma (UPP) sniedzēja konkursa izbeigšanu bez uzvarētāja, kā arī skatīts starpziņojums par VAS "Latvijas pasts" iesniegto UPP tarifu projektu. Regulators pieprasīs pasta operatoram precizējumus, tādējādi turpinot iesniegtā tarifu projekta vērtēšanu.

Greiderēšanas darbi šogad veikti teju 64 tūkstošu km garumā

VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) šogad greiderēšanas darbus veicis gandrīz 64 tūkstošu km garumā, bet iesēdumu un bedru remontdarbus, kā arī seguma dilumkārtas atjaunošanas darbus uz autoceļiem ar grants segumu – vairāk nekā 113 tūkstošu m3 apjomā.

Mintos pārsniedz 3 miljardus eiro tiešsaistes investīciju aizdevumos

Globālā tiešsaistes aizdevumu tirgus Mintos kopējais investīciju apjoms ir pārsniedzis 3 miljardus eiro. Šī atzīme sasniegta tikai četrus mēnešus pēc nesenā uzņēmuma paziņojuma par 2 miljardu aizdevumu investīciju apjoma sasniegšanas. Pēdējā pusgada laikā Mintos ir dubultojis darbinieku skaitu. Patreiz 140 cilvēku lielu komandu strādā ar 65 alternatīvo aizdevumu uzņēmumumu investīcijām piedāvājot investīciju pakalpojumus vairāk nekā 170 000 investoriem visā pasaulē.

Šogad Rīgas reģionā selektīvā vienkārtas virsmas apstrāde plānota uz 8 autoceļiem

Autoceļu kalpošanas laika un braukšanas apstākļu uzlabošanai šogad VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) Rīgas reģionā selektīvo vienkārtas virsmas apstrādi plāno veikt uz 8 valsts autoceļiem ar asfalta segumu teju 72 tūkstošu m2 apjomā.

Jaunieši būtiski vairāk izvēlas ērti sasniedzamus veikalus

Veikala atrašanās vieta ir vissvarīgākais kritērijs, pēc kā iedzīvotāji izvēlas veikalu, kur veikt lielāko daļu savu ikdienas pirkumu, liecina "Maxima mazumtirdzniecības kompass" nozares apskats. Priekšroka tiek dota veikaliem, kas atrodas pēc iespējas tuvāk mājām un darbam (63,1%), kā arī pa ceļam uz/no darba vai mācību iestādes (43,6%).

AS "Olainfarm" piesaistīs augstākā līmeņa vadību ar starptautisku pieredzi farmācijā

Lauris Macijevskis turpina darbu valdē
Ar mērķi stiprināt AS "Olainfarm" vadības komandu, uzņēmuma padome pieņēma lēmumu izraudzīt jaunu kandidātu AS "Olainfarm" valdes priekšsēdētaja amatam ar starptautisku pieredzi farmācijā. Valdes priekšsēdētāja maiņa ir iepriekš plānots stratēģisks lēmums AS "Olainfarm" attīstības virzienā, lai sekmētu jaunu tirgu apgūšanu un veicinātu uzņēmuma konkurētspēju starptautiskā mērogā.

Čeku loterijas ugunskristības – stabila sistēma, priekšlaicīgi publicēti laimētāji

Pirmā čeku loterijas izloze veiksmīgi noslēgusies ar pirmo laimētāju paziņošanu. Loterijas tehniskais risinājums sevi apliecināja kā stabila un droša sistēma, tomēr neiztika arī bez starpgadījumiem – laimētāju saraksts pirms noteiktā laika, uz īsu brīdi, parādījās publiskajā telpā.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli