Rīgas jaunatnes organizāciju pārstāvji ir aicināti pieteikt dalību mācībām "Kvalitatīva mācīšanās jaunatnes darbā"


foto;riga.lv
Līdz 4.oktobrim Rīgas jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji, cilvēki, kuri strādā ar jauniešiem un kuriem ir interese par neformālo izglītību, kā arī tie, kuri vēlas uzlabot savas prasmes un zināšanas, kā veicināt kvalitatīvu mācīšanās procesu un kā atbalstīt citus šajā procesā līdz 4.oktobrim ir aicināti pieteikties uz mācībām "Kvalitatīva mācīšanās jaunatnes darbā", kuras notiks no 12.līdz 14.oktobrim Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris" (Kaņiera ielā 15).

Mācību mērķis ir uzlabot jaunatnes darbinieku prasmes kvalitatīvas mācīšanās procesa veicināšanā, kā arī apmācāmo atbalstīšanā šī procesa laikā. 

Pieteikumu ir jāiesniedz līdz 4. oktobrim tīmekļu vietnē. Dalībnieku skaits mācībās ir ierobežots. Apstiprinājums mācībām tiks nosūtīts uz dalībnieka e-pastu. 

Mācību programmā tiks apskatītas tādas tēmas kā mācīšanās cikla norise, kvalitatīva mācīšanās neformālajā izglītībā un jaunatnes darbā, atgriezeniskā saite mācību ietvaros un citas aktuālās tēmas mācību mērķa sasniegšanai. 

Mācības vadīs jaunatnes starptautisko programmu aģentūras īstenotās programma ToT (Training of Trainers) dalībnieces Roberta Vītola (Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris”), Marija Cīrule (KALM International Trainings) un Anna Kanepone (Visas Iespējas). 

Mācības organizē Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” sadarbībā ar Eurodesk Latvija informatīvā tīkla koordinatoru nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds” un jaunatnes starptautisko programmu aģentūru “Time To Move” kampaņas ietvaros. 

Plašāka informācija par mācībām: e-pasts kanieris@riga.lv, m.tālr. 26217160 (Dace Rībena).

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums