Mācību centrs MAGNUM aicina pieteikties ESF finansētiem kursiem Enerģētikas nozarē

Līdz 15.jūlijam profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības iestāde "Mācību centrs Magnum" aicina stradājošos un pašnodarbinātos enerģētikas nozares speciālistus un darbiniekus pilnveidot savu profesionālo kompetenci divās moduļu izglītības programmās – "Elektrotehniskā dokumentācija" un "Elektrodrošība elektroietaišu tehniskās ekspluatācijas un elektromontāžas darbos".

Mācību izmaksas 90% apmērā sedz Eiropas Savienības (ES) fondi un valsts, tikai 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darba devējs, savukārt mācības bez maksas ir strādājošajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgās personas statusu.

„Mācību centrs Magnum” piedāvā apgūt divas moduļu izglītības programmas:

-  “B3 ELEKTROTEHNISKĀ DOKUMENTĀCIJA” (mācību maksa apmācāmajam 24,30 EUR);

-  “B8 ELEKTRODROŠĪBA ELEKTROIETAIŠU TEHNISKĀS EKSPLUATĀCIJAS UN ELEKTROMONTĀŽAS DARBOS” (mācību maksa apmācāmajam: 15,30 EUR) ar papildu ieguvumu – elektrodrošības grupas apliecību.

Abi minētie enerģētikas nozares kursi tiks īstenoti attālināti šī gada jūlijā un augustā -  apmācāmajiem būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu. Noteikumi paredz, ka vienlaicīgi var tikt apgūta tikai viena mācību programma.

Interesenti aicināti pieteikties, aizpildot pieteikumu tiešsaistē līdz šī gada 15.jūlijam vietnē https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/ (Enerģētikas nozare), izmantojot latvija.lv autentifikāciju.

Jautājumu gadījumā par reģistrāciju minētajām enerģētikas programmām aicinām sazināties ar „Mācību centru MAGNUM” pa tālruni 25622523 vai rakstot uz e-pastu info@mcmagnum.lv.

Attālinātās mācības tiek realizētas Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansētajā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” Nr.8.4.1.0/16/I/001.

Inese Knipše
Mācību centrs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums