Aicina iepazīt studiju vidi un iespējas

Ikviens studēt gribētājs aicināts iepazīt studiju iespējas un izvēlēties nākotnes profesiju, piedaloties Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienā, kas notiks 2. jūlijā plkst. 19:00. Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt vairāk par studiju programmām, kā arī tikties ar studentiem un pasniedzējiem, lai uzdotu sev interesējošus jautājumus par studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām, kā arī studentu dzīvi.

Pasākuma laikā būs iespējams doties ekskursijā un ielūkoties augstskolas auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās, studējošo pašpārvaldes birojā un Biznesa inkubatorā.

„Liela daļa augstskolu absolventu savas studiju gaitas ir sākuši pēc Atvērto durvju dienu apmeklēšanas. Aiz šīm durvīm slēpjas cītīgs darbs, nosprausto mērķu sasniegšana, dažbrīd arī neveiksmes, bet kopumā bagātas zināšanas un gandarījums. Atvērto durvju diena ir lieliska iespēja maksimāli pietuvināties topošajai studiju videi, ” uzsver Turības Studiju informācijas centra vadītāja Iluta Ernstsone.

 

Pasākuma pirmā daļa norisinās lekcijas formātā, kam seko sarunas ar interesējošā studiju virziena pārstāvjiem, bet noslēgumā - ekskursija augstskolas teritorijā. Informējam, ka pasākums notiks ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Labu laikapstākļu gadījumā pasākums notiks augstskolas pagalmā.

Interesentiem, kas vēlas apmeklēt Atvērto durvju dienas, ir iespēja apmeklēt arī profesionālā alpīnisma instruktora un piedzīvojumu ceļojumu eksperta Kristapa Liepiņa vieslekcija „Virsotnes ir tuvāk, nekā šķiet!”, kas notiks 18.00 (Atvērto durvju dienu pasākums sāksies 19.00). Tiem, kas vēlas apmeklēt vieslekciju, jāaizpilda pieteikuma anketu.

Lāsma Bērziņa
Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums