Polylabs atzīts par vienu no Latvijas uzlecošajām eksporta zvaigznēm


Polylabs The Red Jackets.
Latvijas ķīmijas jaunuzņēmums Polylabs, kurš pavisam nesen tika atzīts par Eiropas labāko ķīmijas startapu, vakar saņēma The Red Jackets sarkano vesti, kas simbolizē uzņēmuma lielo eksportēšanas potenciālu un zīmola atpazīstamību ārpus Latvijas robežām.

Latvijas eksporta atbalsta kustība The Red Jackets jau sesto gadu pēc kārtas godina Latvijas eksportspējīgākos uzņēmumus, piešķirot tiem sarkanās vestes un žaketes. Pašmāju jaunuzņēmums Polylabs tika atzīts par vienu no desmit Latvijas uzlecošajām eksporta zvaigznēm, kā arī saņēma divas specbalvas no uzņēmumiem EcoBaltia un BDO Latvia.

Polylabs strādā 100% uz eksportu un man ir liels prieks atrasties vienā telpā ar Latvijas labākajiem eksportētājiem. Mūsu produktu paraugi ir aizceļojuši uz visām pasaules malām – ASV, Dienvidāfriku, Dienvidkoreju, Japānu kā arī lielāko daļu Eiropas valstu. Ražošana un produkcijas eksports nav vienkāršs, bet ļoti perspektīvs bizness, jo ārvalstu tirgi piedāvā pilnīgi citas izaugsmes iespējas,” stāsta Polylabs dibinātājs un vadītājs Kristians Grundštoks.

Pasākums tika organizēts Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma ietvaros, kura mērķis ir veicināt Latvijas ekonomisko izaugsmi, stiprinot sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, veicināt inovāciju, finanšu un zināšanu kapitāla piesaisti Latvijai, kā arī stiprināt ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu piederību Latvijai.

Polylabs savu piecu pastāvēšanas gadu laikā ir veiksmīgi komercializējis un attīstījis produktu no niecīgiem apjomiem laboratorijas apstākļos līdz vairāk nekā 40 tonnu eksportam 2019. gadā. Plānots, ka šo gadu uzņēmums noslēgs ar 150 000 eiro apgrozījumu un 80 eksportētām produkcijas tonnām.

Par Polylabs

Polylabs ir inovatīvs zaļās ķīmijas ražošanas uzņēmums, kas sadarbībā ar Latvijas valsts koksnes ķīmijas institūtu nodarbojas ar poliuretāna nozares izejmateriālu ražošanu no atjaunojamiem un videi draudzīgiem resursiem. Polylabs ražotie bio polioli ir ar augstu atjaunojamā oglekļa (C) saturu, sintēzes procesā nerada blakusproduktus vai kaitīgus izmešus un ir CO2 negatīvi.

Polylabs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums