Rīgā pasniegs balvas "Zelta pildspalva" labākajiem skolotājiem un "Zelta stipendija" izcilākajiem skolēniem


foto;riga.lv
Ceturtdien, 3. oktobrī, plkst. 15.30 VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) tiks pasniegtas balvas "Zelta pildspalvas" Rīgas labākajiem pedagogiem un "Zelta stipendijas"- izcilākajiem skolēniem. Pasākumā piedalīsies Rīgas domes vadība, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora pienākumu izpildītājs Ivars Balamovskis un Skolu nodaļas vadītāja Anita Pēterkopa, kā arī pedagogi, skolu absolventi un izglītības iestāžu vadītāji.

Katru gadu rudenī, kad tiek atzīmēta arī Skolotāju diena, Rīgas pašvaldība apbalvo labākos skolu pedagogus un izcilākos Rīgas skolu absolventus. Balvu “Zelta pildspalva” pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā. 15 Rīgas labākie skolotāji saņems arī naudas balvu.

Bet Rīgas domes “Zelta stipendijas” 1200.00 eiro apmērā šogad saņems 20 galvaspilsētas skolu absolventi, kuriem piemīt izcilas zināšanas un kuri pilsētas, valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos ir sasnieguši augstus rezultātus.

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums