Latvijas Skolu šaha olimpiādes Zemgales finālā godalgotās vietas no 20 skolām iegūst 13 skolu pārstāvji


public. foto
Latvijas Skolu šaha olimpiādes Zemgales reģiona finālā spēlēja 84 skolēni. Jelgavā bija pārstāvētas 20 skolas no Jelgavas, Dobeles, Tukuma, Pļaviņām, Aizkraukles, Ozolniekiem, Vecsaules, Ķekavas, Slampes, Aizupes, un 18 labākie no viņiem tālāk cīnīsies Latvijas Skolu šaha olimpiādes finālā Rīgā, kurā spēlēs ap 300 jauniešu.


public. foto

“Svarīgākais ir cilvēks, kurš domā. Redzams, ka jūsos šī domāšana jau ir un, lai izdodas to attīstīt tālāk! Spēja izdomāt vairākus gājienus uz priekšu šahā palīdzēs dzīvē būt pussoli priekšā arī citās jomās. Mūsdienu konkurencē tieši tas veido veiksmes stāstu. Lai visiem veicas!” Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā atklājot Latvijas Skolu šaha olimpiādes Zemgales reģiona finālu, teica Jelgavas novada domes deputāts Juris Strods.

Pēc izspēlētajām septiņām Kurzemes reģiona fināla spēlēm skolēniem simultāna spēli ar rezultātu 10:0 aizvadīja Latvijas čempions un lielmeistars šahā Ņikita Meškovs un ar 9:0 Latvijas čempione šahā, FIDE meistare Linda Krūmiņa, tā uzvarot visus simultāna spēles dalībniekus.

Tāpat pēc sacensībām notika arī šaha uzdevumu risināšanas konkurss, kurā 25 dalībniekiem bija iespēja risināt šaha uzdevumus, šoreiz gan daudzi bērni pareizos risinājumus atrada tikai ar otro vai trešo piegājienu.

Latvijas Skolu šaha olimpiādes organizatori pateicas Zemgales šaha treneriem, kuri rūpējās, lai bērni varētu piedalīties šajās vērienīgajās sacensībās.

Uzvarētāji:

1.-.4.klašu grupa meitenēm

1.vieta Agnese Bojaruna, Jelgavas 4.vidusskola
2.vieta Betija Šmite, Tukuma 2.vidusskola
3.vieta Elija Muceniece, Pļaviņu novada ģimnāzija

1.-.4. klašu grupa zēniem

1.vieta Ēriks Šulzingers, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
2.vieta Ilgvars Līckrastiņš, Aizupes pamatskola
3.vieta Toms Jeronovičs, Ķekavas vidusskola

 

Latvijas Skolu šaha olimpiāde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums