"Domina Shopping" pagarina darba laiku un atsāk strādāt brīvdienās


Publicitātes foto
Saskaņā ar Latvijā izsludinātā ārkārtas stāvokļa ierobežojumu mīkstināšanos, tirdzniecības centrs "Domina Shopping" ievieš nozīmīgas izmaiņas savā darba laikā un sākot ar šodienu, 12. maiju, atkal strādās septiņas dienas nedēļā.

Tagad tirdzniecības centrs būs atvērts arī brīvdienās un svētku dienās. Nedēļas nogalēs tajā jau atkal strādās visu kategoriju veikali – ne tikai pārtikas, zoo, veselības un saimniecības preču veikali, bet arī apģērba un mājlietu veikali, dažādu pakalpojumu filiāles (mobilo sakaru operatori, bankas utt.), kafejnīcas u.c.

Mainīts arī Dominas kopējais darba laiks – tas ir pagarināts par 2h, kā rezultātā tirdzniecības centra durvis apmeklētājiem būs atvērtas katru dienu no 10:00 līdz 21:00. Savukārt lielveikals Maxima XXX strādās vēl ilgāk – no 8:00 līdz 22:00. Šīs izmaiņas veiktas ar mērķi sabalansēt prognozēto plūsmas pieaugumu ar cilvēku blīvumu centrā jeb, lai, pakāpeniski pieaugošās cilvēku vēlmes gadījumā pēc klātienes iepirkšanās, centrā vienas stundas laikā atrastos mazāk pircēju, nekā tas būtu saīsināta darba laika gadījumā.

Domina Shopping PR konsultante
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums