BITE: Pēdējo nedēļu laikā dubultojies pieprasījums pēc bērnu drošības pulksteņiem


Super_G_Blast_publiciates
Pēdējo nedēļu laikā pieprasījums pēc bērnu drošības pulksteņiem ir palielinājies divas reizes, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. Visvairāk vecāki tos kā pirmo mobilo ierīci iegādājas saviem bērniem pirmsskolas un sākumskolas jaunāko klašu vecumā. Taču pieprasījuma pieaugumu, visticamāk, veicinājusi pavasara tuvošanās un iepriekš plānotais skolēnu brīvlaiks, kad bērni vairāk laika pavada ārā, bet vecāki vēlas parūpēties par viņu drošību. Eksperti prognozē, ka līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, bērnu pieskatīšanas pārorganizēšana ir aktuāla visās mājsaimniecībās ar bērniem, tāpēc tendence tehnoloģijas izmantot kā papildus drošības rīku bērnu pieskatīšanai augs.

Veicinot atbildīgu viedierīču izmantošanu un iepazīstinot ar tām savas atvases soli pa solim, aizvien vairāk vecāku pieņem lēmumu saviem bērniem kā pirmo mobilo ierīci iegādāties nevis viedtālruni, bet gan bērnu drošības pulksteni. Tādā veidā bērns tiek iepazīstināts ar pamata saziņas iespējām, ko sniedz modernās tehnoloģijas, neapjūkot to funkcionalitātes daudzveidībā.

Kā liecina BITES dati, pieprasījums pēc bērnu drošības pulksteņiem ir stabils, tomēr pēdējo nedēļu laikā tas audzis divas reizes – iespējams, tas skaidrojams ar pavasara tuvošanos, kad bērni biežāk uzturas ārā, bet vecāki vēlas gūt sirdsmieru, parūpējoties par viņu drošību. Eksperti norāda, ka līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, bērnu pieskatīšanas pārorganizēšana ir aktuāla visās mājsaimniecībās ar bērniem, tāpēc tehnoloģiju izmantošanas iespējas kā papildus drošības rīks varētu tikt izskatīts arī to vecāku vidū, kas iepriekš šādu iespēju nav izmantojuši. Tiesa gan jāuzsver, ka drošības pulkstenis, lietots bērniem pirmsskolas vai sākumskolas vecumā, joprojām paredz to, ka bērnam ir jābūt pieaugušā uzraudzībā. Vecākiem tā ir iespēja sekot līdzi bērna drošībai, atvasei esot, piemēram, vecvecāku aprūpē.

“Būt lietas kursā par to, kur atrodas bērns, un būt drošam, ka atvase vienmēr ir sasniedzama – tas sniedz sirdsmieru katrai mammai un tētim. Mūsdienu tehnoloģiskie risinājumi ļauj iepazīt to sniegtās iespējas pakāpeniski, pāragri neapmulsinot bērnu ar viedtālruņu plašajām funkcijām. Līdz ar to, tā vietā, lai kā pirmo mobilo ierīci bērnu rokās nodotu viedtālruni, kur lielāku atvases uzmanību piesaistīs dažādas spēles un izklaides iespējas, vecāki labprātāk izvēlas bērnu drošības pulksteņus, piemēram, “Super G Blast”,” stāsta BITES mārketinga vadītāja Diāna Šmite.

Galvenās bērnu drošības pulksteņa “Super G Blast” funkcijas ir saziņa zvanu vai īsziņu veidā, kā arī iespēja sekot līdzi tā atrašanās vietai reāllaikā – vecāki to var darīt ar mobilās lietotnes starpniecību, kam jābūt aktivizētai viņu viedtālruņos. Brīžos, kad GPS signāls ir traucēts, atrašanās vieta tiek noteikta ar GSM un Wi-Fi tīklu palīdzību.

Tāpat ierīcē ir iestrādāta “SOS” poga, kuru aktivizējot, pulkstenis pats nekavējoties sazinās ar tajā iepriekš saglabātajiem vecāku vai citu uzticības personu telefona numuriem. Pulkstenī var saglabāt iepriekš ierakstītus telefona numurus, uz kuriem bērns var sūtīt balss ziņojumus, savukārt no nevēlamiem zvaniem atvasi var pasargāt, norādot numurus, kuri varēs pulkstenim piezvanīt un sūtīt īsziņas.

Par BITI:

BITE ir visstraujāk augošais mobilo sakaru operators Latvijā, kas jau vairāk nekā desmit gadus nodrošina mūsdienīgus, inovatīvus, klientu vajadzībām atbilstošus mobilo sakaru un IKT pakalpojumus. Tīkla infrastruktūras un pakalpojumu attīstībā uzņēmums ik gadu investē aptuveni 10% apgrozījuma. Pateicoties pārdomātai tīkla attīstības stratēģijai, operators nodrošina sabalansētu tīkla kvalitāti, kas sniedz klientiem Ultra HD kvalitātes balss pakalpojumus, īpaši zemus latentātes jeb signāla aiztures rādījumus, stabilu un ātru internetu u.tml. Šobrīd jaudīgais BITES 4G internets ir pieejams jau 99% valsts iedzīvotāju.

 

BITE
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums