Marta bezmaksas pasākumu kalendārs "Domina Shopping": Cits Bazārs gadatirgus, seminārs grūtniecēm...


Gaidibu 4diena
Marta bezmaksas pasākumu kalendārs "Domina Shopping": Cits Bazārs gadatirgus, seminārs grūtniecēm, multfilmu rīts "Mazais princis", boksera Maira Brieža treniņš

Ja vēlies pavadīt aizraujošu rītu kopā ar ģimeni, apmeklēt izglītojošu semināru topošo māmiņu sabiedrībā, vai sagādāt Sieviešu dienas dāvanu mīļotajai dāmai skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū un pavadīt neaizmirstamu pēcpusdienu vērojot boksa leģendas, dodies uz t/c "Domina Shopping". Marta mēnesī organizētie bezmaksas pasākumi būs piemēroti visai ģimenei un tajā būs gaidīts ikviens.

Junior Achievment skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus

Marta pasākumu maratonu atklāj lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus "Cits Bazārs". Ja steidz iegādāties svētku dāvanu saviem mīļajiem, 7. martā no plkst. 11:00-18:00 dodies uz t/c “Domina Shopping” un ļaujies jaunu un skolēnu pašu rokām darinātu produktu atklājumiem, ko piedāvā 270 topošie uzņēmēji.

Plašāka informācija par gadatirgu pieejama šeit:

https://www.domina-shopping.lv/lv/pasakumi/smu-cits-bazars-pavasaris-2020/

Multfilmu rīts – filma ar brīnišķīgu stāstu par draudzību “Mazais Princis”

Nekas nav dārgāks par kopā pavadītu laiku visai ģimenei, tādēļ katra mēneša otrās svētdienas rītā aicinām vecākus kopā ar bērniem apmeklēt “Multfilmu rītu kopā ar JYSK”.

Šī gada trešais “Multfilmu rīts” notiks 8.martā no plkst. 11.00 līdz 13.00 tirdzniecības centrā “Domina Shopping” pie veikala “JYSK”. Pasākuma programmā Antuāna de Sent - Ekziperī brīnišķīgais stāsts par draudzību, sirds skaidrību un pasauli, kurā iztēlei nav robežu - animācijas filma “Mazais Princis”. Pasākuma laikā būs iespēja ne tikai cienāties ar popkornu un citiem našķiem, bet izbaudīt aizraujošas aktivitātes kopā ar draudzīgo “Multfilmu rīta” maskotu. Bērni ir aicināti darboties radošās darbnīcās, veidojot interesantu dekorus, maskas un pastkartes, savukārt sejas apgleznošanas meistari palīdzēs iejusties multfilmu varoņu tēlos.

Pasākums paredzēts pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Vecāku un arī vecvecāku klātbūtne ir ļoti vēlama. Dalība un aktivitātes – bez maksas. Plašāka informācija pieejama šeit: https://www.domina-shopping.lv/lv/pasakumi/bernu-mulftilmu-rits-ar-jysk/.

Satiec Latvijas labāko bokseri Mairi Briedi

Pirms gaidāmās pirmās smagā svara kategorijas cīņas starp Latvijas labāko bokseri Mairi Briedi un kubieti Yuniel Dorticos, aicinām apmeklēt slaveno bokseru atklāto treniņu 17. martā no plkst. 16:00-18:00.

Publiskajam treniņam par godu tiks uzstādīts boksa rings t/c “Domina Shopping” centrālajā laukumā pie restorāna “Vairāk saules”, kurā būs iespēja vērot gan uzlecošo bokseru, gan čempionu individuālos treniņus. Pasākuma laikā sporta entuziastiem būs iespēja pārbaudīt sava sitiena spēku un laimēt ne tikai M. Brieža plakātu ar sportistu autogrāfiem, bet arī t/c “Domina Shopping” dāvanu kartes un biļetes uz aizraujošo un emocijām piepildīto M. Brieža un Y. Dorticos cīņu.

Bezmaksas bērna dzimšanas dienas ballīte kopā ar “Kidding ar LIDO”

Mazie marta dzimšanas dienas gaviļnieki ir aicināti savus svētkus atzīmēt “Domina Shopping” rīkotajā “Kidding” ballītē, kas notiks 21. martā no plkst. 13.00 līdz 16.00 un šoreiz iezīmēs tematiku "Pavasara sagaidīšana - norises dabā un tradīcijas". Dzimšanas dienas ballītei būs sarūpēta daudzveidīga un emocijām bagāta programma – pasākuma vadītāja organizētas jautras rotaļas un stafetes, aizraujošas radošās darbnīcas, kā arī svētku mirkļa iemūžināšana īpašā foto stūrī. Kas gan būtu ballīte bez mūzikas? Tādēļ disko mūzikas ritmos būs iespēja ne tikai pavadīt svētkus, bet arī iepriecināt jubilāru ar lielo svētku kūka no restorāna “LIDO”.

Pasākums notiks t/c “Domina Shopping” centrālajā laukumā un piedalīties tajā var jubilārs viens pats vai kopā ar viņa draugiem. Pasākums ir bez maksas un paredzēts bērniem līdz 12 gadu vecumam. Plašāka informācija pieejama šeit:

 https://www.domina-shopping.lv/lv/pasakumi/kidding-ar-LIDO/

Seminārs topošām māmiņām “Gaidību 4dienā”

Topošas māmiņas un jaunie vecāki ir aicināti apmeklēt tradicionālo semināru “Gaidību 4diena”, kas norisināsies 26.martā no plkst. 11.00 līdz 13.00 tirdzniecības centra centrālajā laukumā pie restorāna “Vairāk Saules”.

Pasākuma laikā būs interesanti uzzināt kā joga var uzlabot kā fizisko tā arī emocionālo pašsajūtu grūtniecēm un jaunajām māmiņām. Sertificēti ārsti dalīsies ar padomiem kā novērts muguras sāpes, kādas uzturvielas ir nepieciešams uzņemt gaidību laikā un brīdī, kad mazulis ir tikko dzimis. Zobārsti informēs, kādēļ svarīgi ir pievērst pastiprinātu uzmanību zobu higiēnai grūtniecības laikā un kādu zobu higiēnu nepieciešams ievērot mazuļiem, savukārt topošām māmiņām īpaši noderīga būs informācija par sociālām garantijām un māmiņu algām.

“Gaidību 4dienas” pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties momentloterijā un saņemt galveno balvu - “Maxima” dāvanu karti, kā arī baudīt kopā būšanu, “Maxima” sarūpētās uzkodas un padomus no citām topošām māmiņām.

Informācija par gaidāmo “Gaidību 4dienas” semināru šeit:

https://www.domina-shopping.lv/lv/pasakumi/gaidibu-4diena/programma-26-marta/

Junior Achievement starptautiskais skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus

T/c “Domina Shopping” šī mēneša pasākumu kalendāru 31. martā noslēgs Junior Achievement starptautiskais skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus, kas ir viens no lielākajiem skolēnu mācību uzņēmumu pasākumiem Eiropā un vienkopus pulcē vairāk nekā 100 topošos uzņēmējus.

Tirdziņa laikā būs iespēja ne tikai iegādāties interjera priekšmetus, skolēnu pašu gatavotus kosmētiskos līdzekļus un aksesuārus, bet arī novērtēt jaunās paaudzes inovatīvos risinājumus starptautiskā līmenī, salīdzinot Latvijas jauniešu sniegumu ar citu valstu čaklāko skolēnu darinājumiem un idejām. Ļaujies pārsteigumiem, atbalsti mūsu jaunos censoņus, iepērcies tirdziņā un iepriecini ar pavasarīgu dāvanu ne tikai sevi, bet arī savus mīļos!

Plašāka informācija par gadatirgu pieejama šeit: http://iscflatvia.com/en/about

Par t/c Domina Shopping

T/c Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas saviem apmeklētājiem sniedz plašas un ērtas iepirkšanās iespējas vairāk nekā 170 tirdzniecības vietās. Centrs atbilst augstākajiem energoefektivitātes normatīviem, ko apliecina ISO 50001 sertifikāts.

Domina Shopping īpašnieks un pārvaldnieks kopš 2016. gada jūlija ir SIA EfTEN DOMINA. Tirdzniecības centrs atrodas Ieriķu ielā 3, starp divām Rīgas galvenajām satiksmes maģistrālēm – Čaka un Brīvības ielu. Plašāku informāciju par tirdzniecības centru meklējiet mājas lapā www.domina-shopping.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.

Domina Shopping
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums