Ziņas | Latvija | Ģimene, labklājība


NORISINĀS ZZ ČEMPIONĀTA FINĀLS, PULCĒJOT GANDRĪZ 15 000 SKOLĒNU NO VISAS LATVIJAS

No šodienas, 23. maija, līdz 25. maijam norisinās ZZ Čempionāta (ZZČ) Fināls, kas šogad notiek sporta kompleksā "333", pulcējot gandrīz 15 000 skolēnu no 540 klasēm jeb 180 komandām katrā klašu grupā no visas Latvijas. Skolēni piedalīsies ZZČ stafetēs un Brīvajās aktivitātēs, lai sacenstos par "Grand Prix" – ceļojumu uz Budapeštu un citām balvām.

saldējums par brīvu, "Bermudu divstūris" un citi pārsteigumi – sestdien uz Jūrmalu aicina "Saldējuma festivāls"

Kas var būt labāks par saldējumu? Tikai ļoti daudz saldējumu, kas apēsti skaistajā Dzintaru pludmalē, klausoties "Bermudu Divstūra" un citu mūziķu koncertus! Šos un citus pārsteigumus lielos un mazos, ģimenes un draugus šo sestdien, 25.maijā, aicina baudīt "Vislatvijas Sadējuma festivāls". Pasākums notiks Jūrmalas Kūrorta svētku ietvaros un tas solās kļūt par vasaras sākuma gardāko notikumu.

Rīgas dome sniedz atbalstu jaunietim, kurš vairākus gadus dzīvojis psihoneiroloģiskajā slimnīcā

Otrdien, 21. maijā, Rīgas domes Labklājības departaments Sociālo jautājumu komitejas sēdes slēgtajā daļā informēja domes deputātus par to, kādu atbalstu pašvaldība patlaban sniedz jaunietim, kurš vairākus gadus dzīvojis psihoneiroloģiskajā slimnīcā un par kura gadījumu iepriekš plaši vēstījuši mediji.

Rīgas bērniem un jauniešiem vasarā ir iespēja iesaistīties brīvā laika bezmaksas aktivitātēs

Skolēnu vasaras brīvlaikā Rīgas bērniem un jauniešiem ir iespēja iesaistīties brīvā laika aktivitātēs, kas tiek organizētas gan pilsētas centrā, gan apkaimēs. Ikvienam būs iespēja bez maksas apgūt dažādu sporta veidu pamatprasmes, apmeklēt treniņu nodarbības, iesaistīties turnīros, radošajās darbnīcās, attīstīt savas prasmes filmu tapšanā, programmēšanā, minifestivālu organizēšanā, aktiermeistarībā, grafiskā dizaina veidošanā, burāšanā, kā arī iepazīt vides saglabāšanas nozīmību, Rīgas vēsturi, doties laivu braucienos, ekskursijās pa pilsētas apkaimēm, interesantām, neparastām vietām un piedalīties citos aizraujošos piedzīvojumos.

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 uzsāk akciju "Es audzinu viens!"

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 no 20. līdz 26. maijam rīko akciju "Es audzinu viens!". Šāda akcija tiek rīkota jau otro gadu.

Rīgā būs bezmaksas atbalsta grupas vientuļajiem vecākiem

Vecākiem, kuri bērnus audzina vieni vai bez otra vecāka klātbūtnes, Rīgā tiek veidotas īpašas atbalsta grupas, kurās viņi saņems emocionālu atbalstu un uzzinās, kā saprast un atbalstīt bērnu, kā rūpēties par savu pašsajūtu, kā veidot attiecības un karjeru. Atbalsta grupas tiks veidotas vairākās Rīgas apkaimēs.

Palielināts pabalsts bērniem un pieaugušajiem ar ļoti smagu invaliditāti

Par 100 eiro tiks palielināts īpašas kopšanas pabalsts bērniem ar ļoti smagu invaliditāti un pilngadīgām personām ar invaliditāti, kurām invaliditātes cēlonis ir slimība no bērnības. No 2019. gada 1. jūlija pabalsts šo cilvēku kopšanai būs 313,34 eiro mēnesī.

Alpu ģimene: Mēs dzīvojam 21.gadismtā – ir laiks darīt digitāli!

Dace un Armands Alpi, programmas "Mana Latvija. Dari digitāli!" vēstneši, aktīva dzīvesveida īstenotāji
Pirms iesaistījāmies e-adreses kampaņā, bijām jau informēti par e-pakalpojumiem, bet tieši par e-adresi un tās priekšrocībām uzzinājām tikai mums speciāli organizētajās mācībās. Protams, no nosaukuma ir saprotams, ka tā ir digitāla pastkastīte, bet, kā tieši tā darbojas un ko tā dod – to esam apguvuši pēdējo mēnešu laikā. Un jāsaka, šis tiešām ir solis uz priekšu – mēs taču dzīvojam 21.gadsimtā un jau sen bija laiks šo (saziņu ar valsts iestādēm) visu darīt digitāli!

Vēstneši speciālā meistarklasē ieskandina Māmiņdienu

Vēstneši kopā ar AS "Rīgas Dzirnavnieks" kūku eksperti Nataļju Lagzdiņu par godu Māmiņdienai speciālā "Hercogs" meistarklasē ieskandināja Māmiņdienu. Kūku meistarklase kļuvusi par ikgadēju tradīciju un kalpo kā ideju vācele, kā pārsteigt savu mammu īpašajā dienā.

Notiks konference par bērnu un jauniešu ar funkcionēšanas traucējumiem rehabilitāciju

9. maijā plkst. 11.00 VEF Kultūras pils kamerzālē Rehabilitācijas centrs "Mēs esam līdzās", atzīmējot savas darbības 25 gadus, sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu organizē konferenci "Starpdisciplināra rehabilitācija Latvijā".

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli