Aicina pieteikties hakatonā EUvsVirus, lai izstrādātu inovatīvus risinājumus

Latvijas Jaunuzņēmumu asociācija Startin.LV aicina pieteikties hakatonam EUvsVirus, kas norisināsies 24.-26.aprīlī. Eiropas mēroga tiešsaistes hakatons, ko organizē Eiropas Komisija ciešā sadarbībā ar visām 27 ES dalībvalstīm un ES pētniecības un inovāciju programmā "Horizon 2020" iesaistītajām valstīm, balstās uz jau veiktajiem valstu hakatoniem, un tā mērķis ir ātri radīt izcilus risinājumus.

Eiropā un pasaulē notiek aktīva cīņa ar koronavīrusa Covid-19 ierobežošanu un tā izraisītajām problēmām un to sekām, tāpēc Eiropas Komisija un ES dalībvalstis ir izsludinājušas uzaicinājumu piedalīties Viseiropas hakatonā, lai apvienotu inovatorus, sadarbības partnerus un patērētājus visā Eiropā, ar mērķi izstrādāt risinājumus Covid-19 radītajām sekām. EUvsVirus, ko vadīs Eiropas Inovāciju padome, notiks 24., 25. un 26. aprīlī, un tas aptvers sešas kategorijas, kurās nepieciešami efektīvi īstermiņa risinājumi: veselības aprūpe un dzīvība, uzņēmējdarbības nepārtrauktība, attālināts darbs un izglītība, sociālā un politiskā kohēzija, digitālās finanses un citi izaicinājumi.

Hakatona laikā paredzēts izstrādāt risinājumus 20 izaicinājumiem un apvienot līdz pat 60 000 dalībnieku no visas pasaules. Eiropas Komisija aicina izstrādātājus, dizainerus, radošus prātus un visus problēmu risinātājus, kuriem ir zināšanas veselības, biznesa, sociālās un politiskās kohēzijas, izglītības, digitālo finanšu jomā, kā arī citās jomās. Aicinājums pieteikties arī uzņēmumiem, universitātēm, sabiedriskajām un privātajām organizācijām, kā arī komandu koordinatoriem.

“Viseiropas hakatons EUvsVirus ir aicinājums rīkoties ikvienam, lai piedalītos cīņā pret Covid-19. Tā ir iespēja dalīties savās prasmēs kopējā labuma vārdā un parādīt Latviju kā spējīgu valsti. Komandas no Latvijas jau ir sasniegušas inovatīvus un efektīvus risinājumus hakatonos HackForce un The Global Hack, bet kāpēc apstāties šeit, ja varam iet uz priekšu un izstrādāt risinājumus vēl plašāka mēroga hakatonā”, uzsver Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijas projektu vadītāja Annamarija Trausa.

Tiešsaistes hakatonam var reģistrēties šeit līdz piektdienai, 24.aprīlim: https://euvsvirus.org/

EUvsVirus uzvarētāji tiks uzaicināti ar saviem risinājumiem pievienoties Eiropas Inovāciju padomes platformai, kas atvieglos sakarus ar potenciālajiem klientiem (piemēram, slimnīcām) un nodrošinās piekļuvi investoriem, fondiem un citām finansēšanas iespējām no visas Eiropas Komisijas.

Latvijas Jaunuzņēmumu asociācija "Startin.LV"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums