ECOFIN diskutēs par PVN sistēmas vienkāršošanu un krāpšanas mazināšanu


...ECOFIN...foto;edwardscicluna.com
28.09.2018.

No 1. līdz 2. oktobrim finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Finanšu ministrijas pārstāvji piedalīsies Eirogrupas un Eiropas Savienības (ES) Ekonomisko un finanšu jautājumu padomes (ECOFIN) sanāksmē, kas notiks Luksemburgā.

Eirogrupā ministriem plānots pārrunāt aktuālākos ekonomikas un finanšu jautājumus, tostarp nacionālos automātiskos stabilizatorus un maiņas kursa attīstību. Eiropas Komisija ir sagatavojusi informāciju par automātisko stabilizatoru lielumu ES dalībvalstīs un redzējumu par to, kā nodrošināt automātisko stabilizatoru darbību. Tāpat izklāstā pausts, kā uzlabot automātiskos stabilizētājus valsts līmenī, kā arī apsvērtas citas politikas, lai absorbētu ekonomiskos satricinājumus.

Savukārt ECOFIN sanāksmes laikā plānots vienoties par vispārējo pieeju attiecībā uz Austrijas Prezidentūras sagatavoto kompromisa tekstu par galīgās PVN sistēmas dokumentu pakotni saistībā ar ātrajiem vienkāršošanas pasākumiem (“quick fix”). Tāpat plānots pārrunāt PVN vispārējo apgriezto maksāšanas sistēmu, kuras mērķis ir atsevišķās dalībvalstīs samazināt krāpšanu PVN jomā un novērst tās izplatību, nodrošinot, ka krāpšana nepārvietojas no vienas nozares uz citu vai starp dalībvalstīm.

Pilnu ziņu skatīt Finanšu ministrijas mājaslapā: http://www.fm.gov.lv/lv/aktualitates/jaunumi/ecofin/58925-ecofin-diskutes-par-pvn-sistemas-vienkarsosanu-un-krapsanas-mazinasanu.

Finanšu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums