Tez Tour pieteicies Altum atbalstam, lai pārvarētu Covid-19 radītās grūtības

Tez Tour plāno saņemt valsts garantētu kredītu viena miljona eiro apmērā no Attīstības finanšu institūcijas Altum, lai pārvarētu Covid-19 radītās grūtības.

Šis bija viens no instrumentiem, ko piedāvāja valsts sadarbībā ar Altum, un to piešķir tikai uzticamām kompānijām, lai varētu pārvarēt Covid-19 izplatības sekas.

“Uzņēmums pieteicās valsts atbalsta instrumentam, lai varētu pārvarēt Covid-19 radītās grūtības. Esam priecīgi, ka Altum mūs ir atzinis par uzticamu un stipru uzņēmumu, izvērtējot visus kritērijus,” saka Tez Tour Latvija vadītājs Konstantīns Paļgovs, piebilstot, ka tas palīdzēs uzņēmumam pārvarēt šo laiku, vienlaikus nodrošinot ceļotājiem augstākās kvalitātes pakalpojumus.

Tez Tour 5. jūlijā veica pirmos šīs vasaras čarterlidojumus sadarbībā ar nacionālo aviokompāniju airBaltic uz Grieķijas Krētas salu un Peloponesas pussalu. Lidojumi atsākās pēc vairāk nekā četru mēnešu ilga čarterreisu programmas pārtraukuma, kas bija saistīts ar Covid-19 krīzi. No 17.oktobra Tez Tour plāno uzsākt tiešo čarterreisu nodrošināšanu no Rīgas uz Laspalmas (Grankanārijas salu), kas būs viens no garākajiem tiešajiem lidojumiem no Rīgas lidostas sadarbībā ar airBaltic ar AirBus A220-300.

Starptautiskais tūrisma operators Tez Tour Latvijā strādā kopš 2002. gada. Tez Tour organizē ceļojumus uz dažādām pasaules valstīm. No Latvijas Tez Tour nodrošina lidojumus uz Itālijas, Austrijas, Spānijas, Andoras, Turcijas, Grieķijas, Ēģiptes, Kipras, Bulgārijas, AAE, Taizemes, Maldīvijas, Kubas, Dominikānas u. c. valstu kūrortiem.

Toms Briedis,
vecākais PR konsultants
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums