Jūlijā siltumenerģijas tarifs SIA "Cēsu siltumtīkli" būs par 9,6% zemāks


Фото: www.soclp.lv/
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi SIA "Cēsu siltumtīkli" zemākus siltumenerģijas tarifus. No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs būs par 9,6% jeb 5,77 EUR/MWh mazāks – 54,61 EUR/MWh (bez PVN).

Siltumenerģijas tarifs samazinājies, pateicoties dabasgāzes un šķeldas cenas samazinājumam.

“Siltumapgādes izmaksas ir lielā mērā atkarīgas no kurināmā cenas, ko apliecina arī šis gadījums. SIA “Cēsu siltumtīkli” piešķirtā atļauja, ko SPRK izdevusi 2018. gadā, dod iespēju koriģēt tarifu aktuālajai situācijai, kā rezultātā nodrošinot izmaksu ietaupījumu lietotāju rēķinos,” stāsta SPRK Enerģētikas departamenta direktore Līga Kurevska.

Paziņojumu par noteiktajiem (piedāvātajiem) siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem SIA “Cēsu siltumtīkli” iesniedza SPRK šā gada 21.maijā. SPRK, izvērtējot komersanta iesniegto pamatojumu, secināja, ka noteiktie (piedāvātie) tarifi ir pamatoti un atbilstoši metodikai.

Ar siltumenerģijas tarifiem citās Latvijas pilsētās var iepazīties SPRK mājaslapā publicētajā interaktīvajā kartē: https://bit.ly/30MXbte.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir institucionāli un funkcionāli neatkarīgs, pilntiesīgs, autonoms publisko tiesību subjekts, kas realizē sabiedrisko pakalpojumu regulēšanu enerģētikas, elektronisko sakaru, pasta, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas un ūdenssaimniecības nozarēs saskaņā ar likumu "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" un regulējamo nozaru normatīvajiem aktiem. SPRK patstāvīgi pilda tam ar likumu nodotās funkcijas un savas kompetences ietvaros patstāvīgi pieņem lēmumus un izdod administratīvos aktus, kas ir saistoši konkrētiem sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un lietotājiem.

Baiba Jakobsone,
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums