Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes Biznesa klubam tiešsaistē

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Saldus pilsētas pašvaldību aicina uzņēmējus piedalīties pirmajā tiešsaistes LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā, kas notiks 8. aprīlī, GoToMeeting platformā.

Pasākumā, kas šoreiz veltīts Saldus uzņēmēju atklātai diskusijai ar tēmu “Ejot līdzi laikam”, atklāšanā ar uzrunām uzstāsies LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa, Saldus novada Domes priekšsēdētāja Māra Zusta un LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs.

“Korona vīrusa Covid-19 izraisītā infekcijas slimība izplatās visā pasaulē, mainot valstu, uzņēmumu un iedzīvotāju uzvedību, lai primāri mazinātu vīrusa izplatību un ar to saistītos riskus veselības aprūpes sistēmām un ekonomiskajai attīstībai. Šobrīd svarīgi ar kopīgu rīcību mazināt ekonomikas lejupslīdes apmēru un meklēt risinājumus kā atgriezt tautsaimniecību uz izaugsmes ceļa brīdī, kad vīrusa tālākas izplatības riski ir novērsti,” saka LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa.

Kurzemes biznesa klubā plānotas vairākas prezentācijas, tostarp Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktors Kristaps Soms iepazīstinās dalībniekus ar pieejamo valsts atbalstu uzņēmējiem COVID-19 izraisītās krīzes ietekmes mazināšanai, savukārt ALTUM Kurzemes reģiona vadītāja Ilze Grundmane iepazīstinās ar pieejamajiem ALTUM finanšu instrumentiem COVID-19 negatīvās ietekmes novēršanai.

Tāpat biznesa kluba dalībniekiem būs iespēja uzzināt par iespējamām pārmaiņām, kas mūs sagaida tuvākajā nākotnē, kā arī uzzināt to, kā efektīvi pārstrukturizēt uzņēmumu. Par šiem jautājumiem ar profesionāliem padomiem dalīsies Deloitte Latvia vecākais projektu vadītājs Jānis Dzenis. Savukārt Swedbank vecākā ekonomiste Agnese Buceniece iepazīstinās klātesošos un iesaistīs kopīgā diskusijā un pieredzes apmaiņā par  tēmu – Ekonomika vīrusa gūstā.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, papildu informācija: santa.eizenarma@chamber.lv | T. 29757233 (Santa)

Programma un reģistrācija pasākumam obligāta tiešsaistē, izmantojot saiti: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-saldus/pieteikties

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2600 individuāli biedri un aptuveni 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2018.gadā pārsniedza 16,75 miljardus eiro. Kopējais pārstāvēto juridisko biedru skaits ir lielāks par 5700.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums