Projektu iesniedzēji plāno ES fondu ieguldījumus vairāk nekā 200 ģimenes ārstu praksēs

Izsludinātajā Eiropas Savienības (ES) fondu programmā ģimenes ārstu prakšu attīstībai bijusi ļoti liela projektu iesniedzēju aktivitāte - vērtēšanai Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā iesniegti 140 projektu iesniegumu, kuros paredzēti ieguldījumi vairāk nekā 200 ārstu praksēs visā Latvijā.

ES fondu programmā 117 projektus iesniegušas ārstniecības iestādes, bet 23 projektus - pašvaldības un to iestādes. Vērtējot projektu iesniedzēju aktivitāti pa reģioniem, vislielākā tā ir bijusi Kurzemē (iesniegti 26 projekti), zemākā – Vidzemē (15 projekti), tomēr visvairāk iesniegumu saņemts projektu attīstīšanai Rīgā (34 projekti) un Pierīgā (30 projekti). Projektu attīstīšanai Zemgales reģionā saņemti 18 pieteikumi, Latgales reģionā – 17 pieteikumi.

Projektu atlases ietvaros saņemtajos projektu iesniegumos plānotais ES fondu un valsts budžeta atbalsts kopumā veido ap 1,5 miljoniem eiro, paredzot ieguldījumus vairāk nekā 200 ģimenes ārstu praksēs visā Latvijā.

To, kuri projekti un ar kādu atbalsta finansējumu tiks apstiprināti, noteiks pēc visu projektu izvērtēšanas. CFLA ir jau sākusi projektu vērtēšanu un plāno to pabeigt trīs mēnešu laikā.

Vairāk informācijas – pielikumā un CFLA mājaslapā

CENTRĀLĀ FINANŠU UN LĪGUMU AĢENTŪRA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums