Investējot gandrīz 1 miljonu eiro, "Amber Capital Holding" atklāj daudzdzīvokļu namu "A52" Rīgas centrā


publiv. foto
Šodien, 1. novembrī, investīciju un biznesu attīstības uzņēmums "Amber Capital Holding" atklājis daudzdzīvokļu namu "A52", Rīgā, Artilērijas ielā 52. Projekta investīcijas sasniegušas 950 000 tūkstošus eiro, un šis ir pirmais uzņēmuma attīstītais projekts nekustamo īpašumu segmentā.

“A52” ir pilnībā renovēts, vidēji augsta segmenta daudzdzīvokļu nams, kas attīstīts, sekojot līdzi nekustamā īpašuma pircēju tendencēm – piedāvājot augstas klases dzīvokļus par pieejamu cenu ar mazāku dzīvojamo platību. Projekta attīstība ilgusi vienu gadu un tā laikā pilnībā veikta tur esošā nama restaurācija un labiekārtošana.

Dzīvokļa cenas jaunajā projektā ir, sākot no 1450 eiro kvadrātmetrā, kas, salīdzinot ar esošo tirgus situāciju, ir daudz pievilcīgāka. Ja salīdzinām šī gada otrā ceturkšņa nekustamā īpašuma cenas Latvijā ar attiecīgo periodu pērn, ir vērojams straujš cenu kāpums, un vidējā cena šīs kategorijas projektiem ir aptuveni 1700 eiro robežās par kvadrātmetru.

Amber Capital Holding” valdes loceklis Artūrs Bošs: “Uz doto brīdi vairāk nekā trešā daļa “A52” dzīvokļu jau ir rezervēti, kas norāda gan uz augsto iedzīvotāju ieinteresētību šādas tipa projektos, gan to nākotnes potenciālu. Paredzam, ka līdz šī gada beigām 80% nama dzīvokļu būs pārdoti.”

Bošs norāda, ka paralēli uzņēmums attīsta vēl divus līdzīgus projektus nekustamo īpašumu segmentā. Kopumā turpmāko trīs gadu laikā paredzēts attīstīt 3 šādus daudzdzīvokļu namus Rīgā un ārpus tās.

Neskatoties uz to, ka gan celtniecības izmaksas ir augstas, gan pirktspēja neuzrāda strauju augšupeju, kvalitāte ir nemainīgi augstākā prioritāte, tāpēc mūsu misija ir tirgū piedāvāt augstas kvalitātes dzīvokļus par klientiem pieņemamām cenām, kas, protams, ir liels izaicinājums,” turpina A. Bošs.

Jaunatklātajā piecstāvu namā ir 19 vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar dzīvojamo platību no 21,7m2 līdz 77,2m2. Jaunie dzīvokļi tiek piedāvāti gan ar daļēju, gan pilno apdari. Ēkas pagalmā ir bērnu laukums, noliktavu telpas, kā arī plašs stāvlaukums. Gan ēkas fasāde, gan iekštelpas ir pilnībā renovētas, izmantojot kvalitatīvus būvniecības un apdares materiālus. Vienlaikus dzīvokļa labiekārtošanā izmantoti tādi risinājumi kā “Boen” parkets, “Atlas Concorde” flīzes, “Duravit” santehnikas iekārtas un citi. Projektā ir uzstādīta autonomā apkure, jaunākās paaudzes elektroenerģijas iekārtas un optiskais internets.

Par “Amber Capital Holding”

AS “Amber Capital Holding” ir investīciju un biznesu attīstību uzņēmums, kas specializējas ārvalstu investoru piesaistē. Viens no galvenajiem darbības virzieniem ir aktīvu pārvalde. “Amber Capital Holding” grupas kopējais pamatkapitāls ir 3 miljoni eiro. Pēdējo trīs darbības gadu laikā piesaistītās ārvalstu investīcijas veido vairāk nekā 7 miljonus eiro, valsts budžetā investīciju piesaistes rezultātā ienesot vairāk kā 1 miljonu eiro. Nākamgad līdz ar jauno projektu attīstību uzņēmums plāno apgrozījumu dubultot.

Vairāk: www.ach.lv

 

AS “Amber Capital Holding”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:



Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi