LIAA paraksta nodomu līgumu ar Japānas Tūrisma aģentu asociāciju


public. foto
Šodien, 11.septembrī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols un Japānas Tūrisma aģentu asociācijas (JATA) prezidents Hiromi Tagawa parakstīja nodomu līgumu par ciešāku Latvijas un Japānas sadarbību tūrisma jomā.


public. foto

Vizītes ietvaros šorīt Melngalvju namā, Rīgā, notika JATA un ekonomikas ministra Ralfa Nemiro, satiksmes ministra Tāļa Linkaita, LIAA direktora Andra Ozola, Starptautiskās lidostas “Rīga” valdes, kā arī Ekonomikas ministrijas, Satiksmes ministrijas, LIAA u.c. pārstāvju Apaļā galda tikšanās, kuras noslēgumā līgums tika parakstīts.


public. foto

Nodomu līguma mērķis ir veicināt vēl ciešāku sadarbību starp Latvijas un Japānas tūrisma nozari, apmainīties ar informāciju, dalīties ar labās prakses pieredzi tūrisma produktu attīstības jautājumos. LIAA un JATA apņemas piedalīties un organizēt mārketinga pasākumus, kas veicina tūrisma plūsmu palielināšanos starp abām valstīm - tūrisma veicināšanas seminārus, kontaktbiržas, izpētes vizītes, tūrisma izstādes. Līgums paredz veicināt savstarpēji nozīmīgu ar tūrisma nozari saistītu projektu īstenošanu, piemēram, čarterlidojumu attīstību starp Japānu un Latviju.


public. foto

Jau minēts, ka laikā no 10. līdz 13. septembrim Latvijā viesojas JATA prezidents Hiromi Tagawa ar vairāk kā 20 pavadošo Japānas tūrisma uzņēmēju delegāciju. Vīzītes ietvaros Japānas delegācija tikās ar Latvijas Tūrisma Aģentu un operatoru asociācijas valdi un asociācijas “Lauku ceļotājs” vadību.

Lai iepazītos ar Latvijas tūrisma piedāvājumu galvaspilsētā un reģionos, viesiem paredzēta ekskursija pa Rīgu, kā arī došanās uz Rundāles pili. Tāpat plānots Siguldas pilsētas apmeklējums – ekskursija un sarunas ar pilsētas vadību un tūrisma informācijas centra pārstāvi par tūrisma iespējām un attīstību.

 

Papildu informācija

Latvijas tūrisma mārketinga stratēģijā 2018.-2023.gadam, Japāna ir definēta kā prioritārs tālais tūrisma mērķa tirgus, kurā tiek īstenotas mārketinga aktivitātes, gan popularizējot Latvijas tūrisma iespējas, gan Baltijas reģionu kopumā.

Saskaņā ar CSP datiem pēdējos gados viesnīcās un citās tūristu mītnēs apkalpoto Japānas tūristu skaits ik gadus ievērojami pieaug, kas atspoguļo šīs valsts iedzīvotāju pastāvīgi pieaugošo interesi par Latviju kā ceļojuma galamērķi. Kopš 2015. gada Japānas tūristu skaits uz Latviju ir pieaudzis par 70%. 2018. gadā Latvijas viesnīcās uzturējās 29 534 tūristi no Japānas, savukārt šī gada pirmajā pusgadā viesnīcās apkalpoti 10 083 viesi.

LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums