LIAA kopā ar uzņēmīgiem cilvēkiem festivālā "LAMPA" šķetinās drosmes anatomiju


Publicitātes foto
Sarunu festivālā LAMPA šogad Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina runāt un diskutēt par drosmi darbā valsts iestādē un privātajā sektorā. Kopā ar filozofiem, uzņēmējiem, valsts pārvaldes darbiniekiem un ideju autoriem tiks runāts par to, kas tad ir drosme biznesā - gudri izrēķināts gājiens vai lēciens nezināmajā? Vai pastāv kolektīvā drosme vai tomēr drosmei ir individuāls raksturs? Vai drosmei ir liekama vienādības zīme ar apdomību un kāda ir drosmes cena? Vai valsts pārvalde ir gatava drosmīgiem lēmumiem un ar ko sākt?

28. un 29. jūnijā Cēsu pils parkā LIAA teltī būs iespēja satikt un dzirdēt profesoru, kvantu skaitļošanas pētnieku Andri Ambaini, uzņēmējus Normundu Bergu un Aigaru Ruņģi, datu ekspertu Tomu Ceļmilleru, filozofu un publicistu Arti Sveci, alpīnistus Kristīni un Kristapu Liepiņus, līderības un personāla vadības profesionāli Katrīnu Ošleju, dziesminieku Goran Gora un daudzus citus – kopā vairāk nekā 50 izcilas Latvijas personības, lai 11 unikālās sarunās un diskusijās veidotu un piedāvātu klausītājiem lielisku pieredzi.

Paskatīsimies uz Latviju ar citām – ārzemnieka acīm. Bieži publiskajā telpā dzirdam par spožāko sauli, zaļāko zāli un skaistāko dzīvi tur – citā zemē. Tajā pašā laikā esam gana daudz likuši kopā galvas, spēkus un varēšanu, lai iekoptu skaistu un pievilcīgu Latviju. Un ne viens vien to ir atzinīgi novērtējis! Diskusijā runāsim ar ārvalstniekiem, kuri ir pārcēlušies uz Latviju. Jautāsim, vai latviešu čīkstēšanai ir pamats, vai tomēr dzīve Latvijā ir mazliet mūsu, latviešu, nenovērtēta.

Uzņēmēju tēmai veltītajās sarunās eksperti diskutēs par to, kādu lomu lēmumu variācijā spēlē drosme – vai tā ir droša un uzticama ceļabiedre mūsu dzīves līkločos vai viltīga intrigante, kas piešauj liesmu mūsu prātīgajai ikdienai, īpaši nebēdājot par sekām un saistībām? Runāsim par to, ko uzņēmējiem nozīmē drosme, un vai drosme uzreiz garantē panākumus?

Sestdienas rītā uz īpašu sarunu gaidīsim skolēnus, lai saprastu, vai drosmi var iemācīties. Runāsim ar jauniešiem, kuru hobijs ir uzdrīkstēties. Tie ir drosmīgi jauni cilvēki, kuri dibinājuši skolēnu mācību uzņēmumus, īstenojuši nozīmīgus projektus un pieņēmuši izaicinājumus, kas rada pozitīvas pārmaiņas un iedvesmo. Savukārt tās pašas dienas vakarā runāsim par mazpilsētām - Latvijā ir vairāki piemēri, it sevišķi decentralizēti, kuros jau spēts varonīgi pieņemt lēmumus, lai pilsēta kļūtu pievilcīgāka gan vietējiem, gan ārzemniekiem par spīti aizspriedumiem, bailēm, skepsi.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” ietvaros LIAA piedāvās diskusijas un sarunas arī Iespēju teltī, kur 29. jūnijā no 11:00 līdz 13:30 eksperti runās par to, kādā veidā var veicināt dzīves kvalitāti uzlabojošu tehnoloģiju izstrādi un komercializāciju, un kā Latvijā attīstītās “zaļās” tehnoloģijas, cik aktīvi pieprasām šādus produktus tirgū un kā “zaļā” ražošana veicina uzņēmumu konkurētspēju? Ikviens aicināts būt drosmīgs un iedvesmoties no pozitīviem piemēriem!

Ar LIAA piedāvāto sarunu programmu var iepazīties LAMPA mājas lapā: www.festivalslampa.lv

Visām LIAA diskusijām un sarunām tiešraidē varēs sekot līdzi LIAA inovāciju un tehnoloģiju portālā: https://labsoflatvia.com/

LIAA dalība sarunu festivālā LAMPA tiek īstenota projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, to līdzfinansē Eiropas reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums