Iekšlietu dienesti informē par sasniegto Valsts pārvaldes reformu plāna īstenošanā

Piektdien, 24. maijā Iekšlietu ministrijā notika Valsts pārvaldes reformu plāna 2020 pasākumu īstenošanas darba grupas sanāksme, kurā piedalījās pārstāvji no ministrijas un tās padotībā esošajām iestādēm.

Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieka vietnieks Normunds Grūbis informēja par Valsts pārvaldes reformu plāna 2020 realizāciju Valsts policijā. Darba grupa tika iepazīstināta ar Valsts policijas iecirkņu plānoto izvietojumu un kritērijiem, izvērtējot gan iedzīvotāju skaitu, gan valsts administratīvi teritoriālo iedalījumu.

Savukārt VUGD priekšnieka vietnieks Intars Zitāns prezentēja datu analīzes un vizualizācijas rīku – Latvijas karti, kas arī vizuāli ļauj veikt analīzi, piemēram, izvērtēt reaģēšanas laiku uz notikumiem, atkarībā no dažādiem kritērijiem, kā arī analizēt citus datus, kas būtiski, lai iedzīvotājiem būtu nepārtraukti pieejams kvalitatīvs pakalpojums.

Valsts sekretārs Dimitrijs Trofīmovs atzinīgi novērtēja iekšlietu dienestu ieguldījumu Valsts pārvaldes reformu plāna īstenošanā, norādot, ka dienestu paveiktais izvērtējuma veikšanā rada pamatu pārdomātam un uz pierādījumiem balstītām pārmaiņām, kas pamatojas uz sabiedrības un personāla interesēm.

Iekšlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:



Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums