Ziņas | Dienas notikumi


Iekšlietu ministrija: nodrošinot mobilos sakarus iekšlietu dienestiem, ir svarīga pēc iespējas plašāka un nepārtraukta .

Iekšlietu ministrija: nodrošinot mobilos sakarus iekšlietu dienestiem, ir svarīga pēc iespējas plašāka un nepārtraukta pieejamība


Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu - Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta - interese ir mobilo sakaru pakalpojuma pēc iespējas plašāka un nepārtraukta pieejamība, tāpēc izvēloties mobilo sakaru turpmāko nodrošinātāju kā galvenais kritērijs tika izvirzīts nevis lētākais, bet saimnieciski izdevīgākais piedāvājums.

Valsts prezidents Egils Levits izskatījis 18 notiesāto personu apžēlošanas lūgumus

18. septembrī Valsts prezidents Egils Levits izskatīja 18 notiesāto personu apžēlošanas lūgumus.

Valsts prezidents ar Saeimas frakciju vadību vienojas par kopīgu darbīgu dialogu valsts ilgtermiņa mērķu labā

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar 13. Saeimā ievēlēto frakciju priekšsēdētājiem un viņu vietniekiem, apspriežoties par iespējām veicināt valsts konstitucionālo institūciju savstarpējo sadarbību. Valsts konstitucionālie orgāni ir: Valsts prezidenta institūcija, Saeima, Ministru kabinets, Satversmes tiesa, Augstākā tiesa, Valsts kontrole.

KPV Saeimas frakcija lems par nostāju ārkārtas situācijas izsludināšanai Rīgā

Partijas "KPV LV" Saeimas frakcija šodien sēdē lems par savu nostāju ārkārtas situācijas izsludināšanai Rīgā, par ko šonedēļ ceturtdien notiks balsojums Saeimā. Frakcijā plānots uzklausīt gan partiju pārstāvošo ministru, gan arī Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītāja viedokli.

Valsts prezidents uzsver atbalsta nozīmi vidējiem un mazajiem lauksaimniekiem

17. septembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītāju Jāni Vitenbergu.

Valsts segs ceļotāju zaudējumus sakarā ar SIA "Prieks Tūre" nenodrošinātajiem ceļojumiem

Ministru kabineta š.g. 17. septembra sēdē pieņemts lēmums piešķirt Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) 161 314 eiro, lai pilnībā varētu segt visus ceļotāju maksājumus, ko ceļotāji veikuši vai kas veikti ceļotāju vārdā par SIA "Prieks Tūre" nenodrošinātajiem ceļojumiem likviditātes problēmu dēļ.

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Vairas Vīķes-Freibergas grāmatas "The Singer of Songs. ...

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Vairas Vīķes-Freibergas grāmatas "The Singer of Songs. On Cognitive Schemas and Sequential Structuring in Longer Latvian Folk Songs" atvēršanas svētkos

Ļoti cienītā prezidentes kundze!
Dārgie draugi!

Valsts prezidents aktualizē būvniecības nozares sakārtošanas jautājumus

17. septembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar ekonomikas ministru Ralfu Nemiro, lai pārrunātu aktuālo situāciju Latvijas ekonomikā.

Valsts prezidents sarunā ar labklājības ministri atbalsta solidaritātes principa ievērošanu nodokļu politikā

17. septembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar labklājības ministri Ramonu Petraviču.

Rīgas mērs Oļegs Burovs tikās ar Baltkrievijas vēstnieku Latvijā

Otrdien, 17. septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Baltkrievijas vēstnieku Latvijā Vasīliju Markoviču (Vasily Markovich), kurš bija ieradies iepazīšanās vizītē.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli