Ziņas | Dienas notikumi


RD Nacionālās apvienības frakcija vēršas pie ministra Gerharda un Ģenerālprokuratūras par jauniem iespējamiem Ušakova ..

RD Nacionālās apvienības frakcija vēršas pie ministra Gerharda un Ģenerālprokuratūras par jauniem iespējamiem Ušakova pārkāpumiem


Šodien Rīgas domes (RD) Nacionālās apvienības (NA) frakcija vērsusies pie Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda un LR Ģenerālprokuratūras, lai sāktu jaunu pārbaudi par RD priekšsēdētāja Nila Ušakova rīcību.

Valsts prezidents darbam Latvijā akreditē Čīles un Japānas vēstniekus

2019. gada 22. janvārī Valsts prezidents Raimonds Vējonis darbam Latvijā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī akreditēja Čīles un Japānas ārkārtējos un pilnvarotos vēstniekus.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis: janvāra barikāžu kopības uguns vienmēr stiprinās mūsu valsti un tautu

Katra gada 20. janvāris – 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena – ir laiks, kas mums vienmēr atgādinās – savas valsts brīvību esam izcīnījuši vienoti pret svešu varu un lejot asinis. Mēs zinām brīvības cenu.

Latvijā viesojās Polijas Elektronisko sakaru regulatora (UKE) pārstāvji

Šī gada 17. un 18.janvarī Latvijā viesojās Polijas Elektronisko sakaru regulatora (UKE) prezidents Marcin Cichy ar kolēģiem. Vizītes mērķis bija stiprināt valstu sadarbību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, tajā skaitā 5G mobilo sakaru tīklu, ieviešanas jautājumos Baltijas jūras reģiona ietvaros.

Apbalvoti labākie 2018. gada iepirkumi un iepirkumu speciālisti

Ceturtdien, 17. janvārī, Rīgā notika Iepirkumu Gada konference un Iepirkumu Gada balva 2018. Pasākuma laikā svinīgā ceremonijā tika pasniegtas Iepirkumu Gada balvas trīs nominācijās. Nominācijā "Gada iepirkums" uzvarēja Rīgas Tehniskā universitāte ar organizēto atklāto konkursu par Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes mācību korpusa un publiskās auditorijas būvdarbiem Inženierzinātņu un viedo tehnoloģiju centra izveides ietvaros. Par Gada iepirkuma speciālistu pasūtītājiem tika izvēlēta SIA Vidzemes slimnīca Juridiskās un iepirkumu nodaļas juriste Jolanta Suipe, savukārt par Iepirkumu simpātiju kļuva Uzņēmumu reģistrs ar metu konkursu "Uzņēmumu reģistra informācijas sistēmas uzturēšana un publisko reģistru modernizācija".

"Kā atjaunot daudzīvokļu māju ar pašvaldības un ES atbalstu"? Skaties konfereci tiešraidē

17. janvārī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Rīgas pilsētas domes Sēžu zālē (Rātslaukums 1) notiks konference "Kā renovēt daudzīvokļu māju ar pašvaldības atbalstu"?

Topošās Mežaparka Lielās estrādes pamatos iebetonē kapsulu ar vēstījumiem nākamajām paaudzēm

16.janvārī, topošās Mežaparka Lielās estrādes pamatos iebetonēja kapsulu ar vēstījumiem nākamajām paaudzēm

Sāk plašas diskusijas par administratīvi teritoriālo reformu

Lai sāktu plašu diskusiju, iesaistot uzņēmējus, pašvaldības, valsts institūcijas un ekspertus, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģionālā padome (ZRP) organizēs vairākas konferences, kurās tiks pārrunāts pašreizējais administratīvi teritoriālais Latvijas sadalījums un iespējamie uzlabojumi, kas šajā jomā būtu jāpanāk. Pirmā konference pagājušajā nedēļā notika Bauskā.

"Rīgas siltums" iekļauts VID "Baltā saraksta" Zelta līmenī

"Rīgas siltums" iekļauts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) "Baltā saraksta" Zelta līmenī, kas veicina ciešāku un efektīvāku sadarbību ar atbildīgiem nodokļu maksātājiem.

Lidostā "Rīga" atklāj Latvijas Vieglatlētikas triumfa sienu

Godinot Latvijas vieglatlētu sasniegumus un vēloties pasažieriem atgādināt par veselīga dzīvesveida nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, lidostā "Rīga" šodien, 9.janvārī, tika atklāta Latvijas Vieglatlētikas triumfa siena un skrejceliņš.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija