Ziņas | Dienas notikumi


Apbalvoti 2019. gada izcilākie Latvijas eksportētāji

Ceturtdien, 21. novembrī, Valmieras drāmas teātrī norisinājās eksporta atbalsta kustības "The Red Jackets" organizētais Eksporta izcilības forums, kura laikā, valsts augstākajām amatpersonām klātesot, jau ceturto reizi tika paziņoti pašmāju daudzsološākie jaunie eksportētāji. Šogad svinīgā apbalvošanas ceremonija norisinājās Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma PLEIF ietvaros, kura mērķis ir veicināt Latvijas ekonomisko izaugsmi un inovāciju, stiprinot sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē. Kā galvenā foruma tēma šogad tika izvirzīta Latvijas stratēģiskā komunikācija un radošo talantu potenciāls.

Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs: Rīgas dome atklāti lobē esošos atkritumu apsaimniekotājus...

Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs: Rīgas dome atklāti lobē esošos atkritumu apsaimniekotājus – rīcību jāvērtē komisijā

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs uzskata, ka Rīgas dome ar savu lēmumu izsludināt iepirkumu esošajā redakcijā par atkritumu apsaimniekošanu rīkojas pretēji pašas solītajam un šobrīd ar savu rīcību demonstrē esošo atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzēju lobiju. Šāda rīcība ir pretrunā ar komisijā diskutēto, tāpēc šis jautājums vēlreiz tiks vērtēts komisijā.

Izvēlētas trīs galvenās Rīgas Ziemassvētku egles

Ceturtdien, 21. novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs un priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova kopā ar SIA "Rīgas meži" pārstāvjiem, žurnālistiem, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas kori "Sono" un Rīgas pamatskolas "Rīdze" skolēniem "Rīgas mežu" Tīreļu mežniecībā izvēlējās trīs galvenās pilsētas Ziemassvētku egles.

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija viesojas SIVA

Šodien, 20.novembrī, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) telpās notika Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde, lai gūtu plašāku ieskatu par SIVA sniegtajiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem.

Nosaka papildus drošības prasības plaša mēroga publiskajiem pasākumiem

Otrdien, 19.novembrī Ministru kabinets atbalstīja likumprojektu "Grozījumi Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā", kas paredz - lai nodrošinātu plaša mēroga publisko pasākumu apmeklētāju drošību, šo pasākumu organizatoriem būs jāizstrādā īpašs drošības plāns.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 69 personas

Otrdien, 19. novembrī, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 69 personas, tajā skaitā 4 viņu nepilngadīgie bērni.

Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

«Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties,» reiz teicis viens no izcilākajiem latviešu dzejniekiem Imants Ziedonis. Tā arī varam pavadīt Latvijas 101.dzimšanas dienu – priecājoties par tās skaistumu un palīdzot arī apkārtējiem to ieraudzīt. Karogs pie mājas, zieds pie Brīvības pieminekļa, labs vārds par mājām, kas mums uzticētas, un smaids sejā – tas viss ataino brīnumskaisto Latviju.

Valsts prezidents akreditē Austrālijas Savienības ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā

15. novembrī Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī akreditēja V. E. Austrālijas Savienības ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Bernardu Džozefu Filipu (H. E. Mr Bernard Joseph Philip).

Moldovas parlamenta izteiktā neuzticība valdībai

2019. gada 12. novembrī Moldovas parlamenta izteiktā neuzticība premjerministres Maijas Sandu (Maia Sandu) valdībai raisa bažas par politiskās situācijas nestabilitāti Moldovai tik nepieciešamo reformu ieviešanas laikā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli