Ziņas | Dienas notikumi


Valsts prezidents un EK viceprezidente apspriežas par darāmo Eiropas demokrātijas un demogrāfijas laukā

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī uzņēma viesos Eiropas Komisijas viceprezidenti Dubrovku Šuicu, kuras atbildībā ir demokrātijas un demogrāfijas jautājumi. Sarunā daudz uzmanības tika veltīts tādiem tematiem kā Eiropas pilsoņu lielāka līdzdalība un iesaistīšanās savas nākotnes veidošanā, kā arī demogrāfijas izaicinājumi Eiropā.

Valsts prezidents tiekas ar Tiesību zinātņu pētniecības institūta pārstāvjiem

15. janvārī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar biedrības "Tiesību zinātņu pētniecības institūts" (TZPI) pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes biedrības darbā tiesiskas valsts veicināšanā.

Rīgas un Pierīgas pašvaldības aicina valdību līdzdarboties vienotas sabiedriskā transporta pārvadājumu sistēmas ...

Rīgas un Pierīgas pašvaldības aicina valdību līdzdarboties vienotas sabiedriskā transporta pārvadājumu sistēmas izveidē Rīgas aglomerācijā

Trešdien, 15. janvārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs kopā ar Ādažu, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Ikšķiles, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Stopiņu, Ropažu un Inčukalna pašvaldību vadību pārstāvjiem parakstīja vēstuli Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam un Satiksmes ministram Tālim Linkaitim ar aicinājumu organizēt kopēju tikšanos ar Rīgas un Pierīgas pašvaldībām un sākt darbu pie Rīgas metropoles mobilitātes vīzijas un vienotas sabiedriskā transporta sistēmas izveides. Pašvaldības aicina visas iesaistītās puses vienoties par kopīgi veicamajiem darbiem un indikatīvu laika ietvaru vienotas sabiedrisko pārvadājumu sistēmas izveidei Rīgas metropoles areālā.

Uzņēmumu reģistrs vēršas policijā par Olainfarm valdes locekles Beļevičas rīcību

Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir vērsies Valsts policijā ar lūgumu pārbaudīt bijušās SIA "OLMAFARM" valdes locekles Milanas Beļevičas, kas šobrīd ir AS "Olainfarm" valdes locekle, rīcību, pretlikumīgi un pretēji līdzmantinieku vairākuma interesēm izņemot valdes iesniegtus dokumentus Uzņēmuma reģistrā.

Vienojas par sadarbību ar iedzīvotājiem, lai uzlabotu 4. trolejbusa maršrutu

Rīgas pašvaldība vienojusies par sadarbību ar iedzīvotājiem, lai uzlabotu 4.trolejbusa maršrutu, kas šā gada sākumā aizstāja 40.autobusu.

Valsts prezidents: topošais Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums ir būtisks ...

Valsts prezidents: topošais Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums ir būtisks demokrātijas kvalitātei

Valsts prezidents Egils Levits paudis savu viedokli Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai par likumprojektu "Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums", kas tiek apspriests virzīšanai uz otro lasījumu Saeimā.

Valsts prezidents interesējas par Latvijas tiesnešu zināšanu un prasmju pilnveides procesu

13. janvārī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar nodibinājuma "Latvijas Tiesnešu mācību centrs" (LTMC) pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijas tiesnešu zināšanu un prasmju pilnveides procesu.

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Latvijas Mūzikas akadēmijas simtgades koncertā

Labvakar, ministra kungs!

Labvakar, rektora kungs!

Labvakar, mūziķi, visi klātesošie, dāmas un kungi!

Labvakar, latvieši, jo vārdi latvieši un mūzika nekad nav šķirami!

Valsts prezidents: Latvijā jāattīsta sistēmiska pieeja jautājumu risināšanā

10. janvārī Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti viesojās Valsts sociālās aprūpes centrā "Rīga" Kapseļu ielā 31, kur aplūkoja iestādes telpas, iepazinās ar bērniem un darbiniekiem, kā arī pārrunāja aktuālos sociālās jomas jautājumus ar nozares pārstāvjiem un ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti.

Ģirģens uzdod veikt visaptverošas pārbaudes par Valsts kontroles konstatētajiem pārkāpumiem robežas izbūves procesā

Pēc iepazīšanās ar 2020.gada 8.janvāra Valsts kontroles revīzijas ziņojumu "Vai valsts budžeta līdzekļi Latvijas Republikas robežas joslas infrastruktūras būvniecībai un uzturēšanai ir izlietoti likumīgi, sasniedzot izvirzītos mērķus un rezultātus?" Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ir uzdevis Valsts robežsardzes priekšniekam G.Pujātam un Nodrošinājuma valsts aģentūras direktoram Ē.Ivanovam veikt disciplinārizmeklēšanas, lai noskaidrotu un izvērtētu valsts robežas joslas izbūves un uzturēšanas procesā, un zemes atsavināšanas procesā iesaistīto nodarbināto atbildību.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli