10 iemesli, kāpēc juridiskos pakalpojumus izdevīgāk izvēlēties ārpakalpojuma veidā


Foto: Freepik.com
Ikviens uzņēmums vai persona, kas nodarbojas ar jebkāda veida uzņēmējdarbību, sastopas ar nepieciešamību pēc plaša juridisko pakalpojumu spektra, kā arī korektas grāmatvedības kārtošanas. Ir jāsagatavo un jāpārskata līgumi, jārisina jautājumi saistībā ar GDPR, jāsadarbojas ar PDV, jāiesniedz dokumenti Uzņēmumu reģistrā, jākārto preču zīmju un patentu jautājumi, kā arī daudz kas cits. Un tas viss – šķietami nemaz nav saistīts ar tiešo uzņēmējdarbību.

Kā to risināt? Lieli uzņēmumi var veidot savas grāmatvedības un juridiskā atbalsta nodaļas, kurās var nodrošināt pilnu darba slodzi pat vairākiem darbiniekiem. Taču maziem vai vidējiem uzņēmumiem tas var arī nebūt pa spēkam vai finansiāli izdevīgi. Var, protams, mēģināt uzticēt šo pienākumu veikšanu esošajiem darbiniekiem, taču pastāv risks, ka viņiem nebūs nepieciešamo zināšanu vai pieredzes. Un te talkā nāk iespēja izvēlēties ārpakalpojumu – juridiskie pakalpojumi kā ārpakalpojums. Un nevis vienkārši ārpakalpojums, bet gan ārpakalpojums tiešsaistē tīmekļvietnē dsslegal.lv. Tam ir 10 būtiskas priekšrocības:

  1. Ātrums. Jebkuru jautājumu var izskatīt teju nekavējoties, savukārt dokumentus sagatavot 24 stundu laikā.

  2. Ērtības. Juridiskais atbalsts dsslegal.lv ir pieejams visur, kur ir internets.

  3. Fiksētas un nemainīgas izmaksas. Ērtajā un skaidrajā cenu lapā ir norādītas visu pakalpojumu cenas. Maksājiet tikai par to, ko reāli izmantojat.

  4. Plašs pakalpojumu klāsts – no iesniegumiem un līgumiem līdz grāmatvedības pakalpojumiem un GDPR jautājumiem.

  5. Iespējas parunāt aci pret aci – ja nepieciešams, svarīgāko var izrunāt arī Zoom vai Skype vidē.

  6. Ērta piekļuve – visi dokumenti tiek glabāti mākonī, kur tiem var ērti piekļūt no jebkuras ierīces.

  7. Vienā platformā pieejami gan juristi, gan advokāti un grāmatveži ar ievērojamu pieredzi un zināšanām.

  8. Zemākas izmaksas salīdzinājumā ar personas algošanu uzņēmuma iekšienē.

  9. Augoša tendence – arvien vairāk klientu visā pasaulē izvēlas juridisko atbalstu saņemt ārpakalpojuma veidā. Tiešsaistē tas ir paveicams vēl ērtāk.

  10. Iespēja plānot savas izmaksas – dsslegal.lv pieejama iespēja gan saņemt sagatavotus līgumus, gan arī ir iespēja izvēlēties neaizpildītus līguma paraugus, tādējādi, ja tas nepieciešams, nedaudz ietaupot. Tā kā pakalpojumu maksa ir fiksēta, klienti var ērti sekot līdzi savām izmaksām.


Foto: Freepik.com

Augoša tendence visā pasaulē

Iespējas, ko piedāvā internets un tiešsaistes platformas, ir teju neizsmeļamas. Arvien vairāk uzņēmumu novērtē iespēju kārtot dažādus jautājumus attālināti, jo tas ietaupa gan laiku, gan finanses, ļaujot vairāk uzmanības veltīt tiešajai uzņēmējdarbībai. Īpaši svarīgi tas ir mazajiem uzņēmumiem, dzīvesstila uzņēmumiem vai vienas personas uzņēmumiem – ir teju neiespējami būt speciālistam visās jomās saviem spēkiem. Un tas arī nav nepieciešams. Ārpakalpojums ļauj saņemt pieredzējušu speciālistu palīdzību, maksājot tikai par to, kas ir reāli nepieciešams – konkrēti sagatavoti līgumi, konkrēti iesniegti pieteikumi. Un ne vairāk.

DSSLegal ir platforma, kurā pulcējas pieredzējuši juristi, advokāti un grāmatveži ar reālu pieredzi un zināšanām par savu jomu. Šeit jūs varat saņemt nepieciešamo atbalstu gan vienas reizes darījumos ar nekustamo īpašumu, gan arī veidot ilgtermiņa sadarbību, kārtojot grāmatvedību. Pakalpojumi tiek sniegti ātri un profesionāli. Dokumenti tiek glabāti klientiem ērti pieejamos mākoņrisinājumos. Ja ir izveidots e-paraksts, tad ir iespējams nokārtot gandrīz visu ar uzņēmējdarbību un darījumiem saistīto, neatstājot biroja telpas.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, apmeklējiet vietni dsslegal.lv un izmantojiet vienkāršo saziņas veidlapu, lai uzdotu sev interesējošos jautājumus. Tāpat pieejama iespēja zvanīt, sūtīt e-pastus vai sazināties Skype, WhatsApp, Zoom, kā arī – klātienē.

Infinitum Agency
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums