Par AS "Rīgas Centrāltirgus" pagaidu valdes iecelšanu

2019.gada 15.novembrī AS "Rīgas Centrāltirgus" kapitāldaļu turētājs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vadims Baraņņiks ar iemeslu "uzticības zaudēšana" no amata atstādinājis AS "Rīgas Centrāltirgus" valdi, to vietā ieceļot pagaidu valdi trīs cilvēku sastāvā: par priekšsēdētāju iecelts Aigars Apsītis, bet par valdes locekļiem Guntars Grīnvalds un Maksims Danovskis. Pamats šādam lēmumam bija Rīgas domes Īpašuma departamenta Komercdarbības nodrošinājuma pārvaldes atzinums par uzņēmuma darbības negatīvajiem rezultātiem.

Pēc iepazīšanas ar pieejamajiem dokumentiem tika secināts, ka situācija kapitālsabiedrībā tiešām ir ļoti nopietna - iepriekšējā valde acīmredzami rīkojās nesaimnieciski. Lai novērstu turpmākos zaudējumus, nekavējoties:

  • jāuzsāk iekšējā izmeklēšana par iepriekšējas valdes rīcības atbilstību iekšējam normatīvajam regulējumam un labas pārvaldības principiem,

  • jāveic ārēju neatkarīgu izvērtējumu AS “Rīgas Centrāltirgus” par periodu no 2017. gada līdz izvērtējuma veikšanas brīdim.

Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā, uzņēmuma pagaidu valde izvērtēs nepieciešamību vērsties tiesībsargājošajās iestādēs.

 

AS “Rīgas Centrāltirgus”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums