AS "Balticovo" atzīts par trešo labāko darba devēju Zemgales reģionā


public. foto
Tikko notikušajā apbalvošanas ceremonijā, ko rīkoja interneta personāla atlases uzņēmums "CV-Online Latvia", tika paziņoti 2018. gada "TOP darba devēji". Uzņēmuma veiktās aptaujas rezultātā uzvarētāji tika noskaidroti kā Latvijas, tā arī Latvijas reģionu mērogā, un kā trešais labākais darba devējs Zemgalē paziņota akciju sabiedrība "Balticovo", kas titulu ieguva jau otro gadu pēc kārtas.

“Mūs priecē ne vien šogad iegūtais tituls, bet arī tas, ka spējām noturēt savas pozīcijas un viens no labākajiem darba devējiem esam jau otro gadu pēc kārtas. Tas ļauj gūt pārliecību par uzņēmuma pareizo virzību, stiprinot darbinieku darbinieku labklājību,” par apbalvošanas rezultātiem stāsta Toms Auškāps, Balticovo komunikācijas un attīstības direktors. “Rūpes par darbiniekiem mūsu ražotnē esam nostādījuši vienlīdz augstā līmenī ar produktu ražošanas kvalitāti, jo uzskatām, ka šīs divas vērtības viena bez otras nevar pastāvēt. Tādēļ vēl jo vairāk ir patiess gandarījums par novērtējumu, kas kalpo arī kā iedvesma, turpināt uzlabot darbinieku apmierinātību. Paldies respondentiem par augsto novērtējumu un organizatoriem par doto iespēju katram uzņēmumam paskatīties uz sevi no malas!”

Uzņēmums “CV-Online Latvia” uzvarētājus noskaidrojis, veicot vērienīgu aptauju, kas notiek jau 8. gadu pēc kārtas. Kopumā aptaujā “TOP darba devējs 2018” piedalījās gandrīz 8 000 respondentu, kas ne vien balsoja par labāko darba devēju gan Latvijā, gan atsevišķos Latvijas reģionos, bet arī noteica līderus dažādās nozarēs, tostarp finanšu, tirdzniecības, ražošanas u.c. jomās.

Par AS „Balticovo”

AS „Balticovo” ir uzņēmums ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi olu un olu produktu ražošanā. Uzņēmums ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos, eksportējot līdz pat 70% no saražotās produkcijas. Ražotnē notiek pastāvīga produktu kvalitātes kontrole stingrā veterinārā uzraudzībā. Uzņēmuma īpašnieks ar 95% uzņēmumu akciju – Latvijas pilsoņiem piederošais „BCO”. Pašlaik Ziemeļeiropas valstu vidū AS „Balticovo” ir olu un olu produktu ražošanas nozares līderis. Strādājošo skaits 2017.g. – 283 darbinieki. Uzņēmuma apgrozījums 2017. gadā – 52 milj. eiro. AS „Balticovo” ir saņēmusi A līmeņa BRC sertifikātu, kas apliecina produkta īpaši augsto kvalitāti un tā iekļaušanos pārtikas drošības standartos galapatērētājam. BRC sertifikācijas standarti un procedūras ļauj ražotājam kvalitatīvi ievērot visas noteiktās prasības, lai produkcija atbilstu visaugstākajiem standartiem. AS „Balticovo” atrodas Latvijā, Iecavas novadā.

AS “Balticovo”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli