Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


No 5.decembra e-pieteikums bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai NVA CV ...

No 5.decembra e-pieteikums bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai
NVA CV un vakanču portālā vairs nav jāapliecina ar elektronisko parakstu

Lai tiešsaistē iesniegtu Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) pieteikumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa piešķiršanai, elektroniskais paraksts, sākot ar šī gada 5.decembri, vairs nav nepieciešams. To paredz 2019.gada 7.novembrī Saeimā pieņemtie grozījumi Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā. Tātad, no 5.decembra pieteikties bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam tiešsaistē NVA CV un vakanču portālā var bez elektroniskā paraksta.

Aicinām uzņēmējus izmantot īpašos noteikumus, reģistrējoties dalībai "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020"

Aicinām uzņēmējus izmantot iespēju un pieteikties Kurzemes reģiona lielākajā uzņēmējdarbības pasākumā un iespēju festivālā "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020", kas notiks nākamajā gadā 3. un 4. aprīlī Olimpiskajā centrā "Ventspils", Ventspilī. Līdz 2019. gada beigām piedāvājam īpašus Agrās pieteikšanās nosacījumus dalībniekiem.

Notiks tematiskā diskusija par sociālo darbinieku ārstniecības iestādē

Labklājības ministrija (LM) projekta "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" ietvaros turpina tematisko diskusiju ciklu veltītu dažādiem aspektiem, kam ir būtiska ietekme uz sociālo dienestu darba efektivitāti un sociālā darba speciālistu profesionalitāti. Cikla ietvaros jau notikušas septiņas tematiskās diskusijas – par ētiku sociālajā darbā, sociālā darba izglītības izaicinājumiem, sociāla darba specifiku lauku vidē, sociālo darbinieku slodzi, atbalsta sistēmu pusaudzim un viņa ģimenei Latvijā, kā arī par dažādību sociālajā darbā.

Daugavpilī notiks konference par sociālā darba attīstību pašvaldībās

Projekta "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" ietvaros tiek turpināts darbs pie nepieciešamo resursu apzināšanas, lai uzlabotu sadarbību un informācijas apriti starp pašvaldību sociālajiem dienestiem un to tuvākajiem sadarbības partneriem. Par to Labklājības ministrija ceturtdien, 5. decembrī, rīko ikgadējo metodiski - informatīvo sanāksmi Latgales plānošanas reģionā.

Nosaukts EDEN nacionālā konkursa "Veselības un labjūtes tūrisms 2019" uzvarētājs – Veclaicene

Šodien, 3.decembrī, Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu EDEN (European Destinations of Excellence) nacionālajā konkursā "Veselības un labjūtes tūrisms 2019" tika apbalvoti tā uzvarētāji. Konkursu organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), un uzvaras laurus plūca Alūksnes tūrisma informācijas centrs ar pieteikumu "Aizsargājamo ainavu apvidus "Veclaicene"", bet sekotāji  ir Vecumnieku novada dome – Dienvidzemgales latviskā Eko SPA šūpulis, Jūrmalas pilsētas dome – Ķemeru Nacionālā parka neskartās dabas pieskāriens, Tukuma tūrisma informācijas centrs – Jūties labi Tukuma pusē! – un Ventspils pilsētas dome – Ventspils.

VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktoram piešķir ģenerāļa dienesta pakāpi

Šī gada 3. decembrī valdība pēc finanšu ministra Jāna Reira ieteikuma Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktoram Kasparam Podiņam piešķīra ģenerāļa dienesta pakāpi. Līdz ar to VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktors ir vienīgā valsts amatpersona VID ar ģenerāļa pakāpi.

NVA sniedz atbalstu darba devējiem personu ar invaliditāti nodarbināšanas sākumposmā, pieteikšanās - līdz 10.decembrim

Ja darba devējs nodarbina bezdarbnieku ar invaliditāti, noslēdzot ar viņu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā šādu atbalstu darba attiecību sākumposmā:

Svinīgi atzīmē Latvijas muitas dibināšanas simtgadi

1.decembrī tiek atzīmēta Latvijas muitas dienesta dibināšanas diena, un šogad aprit 100 gadu, kopš tika izveidota neatkarīgas Latvijas valsts muita. Šo nozīmīgo jubileju muitas amatpersonas atzīmē ar vairākiem pasākumiem.

Labklājības ministre dosies reģionālajā vizītē uz Ogri; aizsāk jaunu diskusiju ciklu ar iedzīvotājiem

Piektdien, 29. novembrī, labklājības ministre Ramona Petraviča reģionālajā vizītē apmeklēs Ogri.

Pirmdien Valmierā nebūs pieejami nodokļu un muitas pakalpojumi

Pirmdien, šī gada 2. decembrī, apmēram laikā no plkst. 10:20 – 15:20 būs slēgts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centrs un muitas kontroles punkts Beātes ielā 49, Valmierā. Elektroenerģijas padeves pārtraukuma laikā iedzīvotājiem Valmierā nebūs pieejami VID, tajā skaitā – arī muitas, sniegtie pakalpojumi.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli