Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Zemgales reģionā likumsargiem ir izveidojusies laba sadarība ar izglītības iestādēm

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (VP ZRP) sadarbībā ar izglītības iestādēm, VP ZRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbiniekiem un Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Kinoloģijas nodaļas kinologu un dienesta suni kopš 2019./2020. mācību gada sākuma līdz šim brīdim ir veikusi pārbaudes 28 izglītības iestādēs.

Sievietes Latvijas biznesā: no maziem uzņēmumiem līdz līderiem

Sievietes Latvijas uzņēmumu īpašnieku un vadītāju vidū aizvien ir mazākumā, taču, salīdzinot ar pārējām Eiropas valstīm, Latvija ierindojas pirmajā desmitniekā.

NVA piedāvā jaunu pakalpojumu – EURES speciālistu konsultācijas tiešsaistē

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) piedāvā jaunu pakalpojumu – Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES speciālistu konsultācijas tiešsaistē. Pakalpojums jebkuram interesentam Latvijā un jebkurā citā pasaules valstī ir pieejams katru piektdienu no plkst. 13.00 līdz plkst. 15.00 Eiropas darba mobilitātes portāla (www.eures.europa.eu) tērzēšanas rīkā "CHAT with EURES LV": http://ejuz.lv/6c2s

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amatā iecelts pulkvedis Normunds Krapsis

No rītdienas, 12. februāra, Valsts policijas priekšnieka vietnieka, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amatā tiek iecelts līdzšinējais Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks, Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks pulkvedis Normunds Krapsis. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknim jauns priekšnieks - Rolands Bērziņš

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa priekšnieks kopš šī gada 5. februāra ir pulkvežleitnants Rolands Bērziņš.

NVA aicina darba devējus, kuri plāno nodarbināt personu ar invaliditāti, līdz 21.februārim pieteikties atbalstam

Ja darba devējs nodarbina bezdarbnieku ar invaliditāti, noslēdzot ar viņu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, darba attiecību sākumposmā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā atbalstu:

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai darba gadatirgū Liepājā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai gadatirgū "Darbs un karjera 2020", kas šī gada 24.martā no plkst.12.00 līdz 15.00 norisināsies Liepājas Latviešu biedrības namā. Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Rīgas Tūrisma attīstības biroja valdē strādās arī Eva Juhņēviča

Pirmdien, 3.februārī, notika Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) dibinātāju sapulce, kurā piedalījās pārstāvji no Rīgas domes, "airBaltic", Restorānu biedrības, Viesnīcu un restorānu asociācijas, kā arī Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas, kurā nolēma atcelt no RTAB valdes Gunti Grīnvaldu un valdes locekļa amatā iecelt Evu Juhņēviču. Savukārt notikušajā valdes sēdē par RTAB valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Jānis Jenzis.

Aicina uzņēmumus pieteikties starptautiskajām biznesa ideju sacensībām Creative Business Cup 2020

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubators aicina jaunos un radošos uzņēmējus līdz 17.februārim pieteikt savu biznesa ideju starptautiskā konkursa Creative Business Cup (CBC) 2020 nacionālajai atlasei. Konkursa dalībnieki saņems profesionālus padomus no žūrijas par biznesa procesiem, savukārt uzvarētājs saņems 3000 EUR un iespēju pārstāvēt Latviju konkursa finālā Dānijā vairāk nekā 50 pasaules radošāko uzņēmumu konkurencē un cīnīties par starptautisku investoru uzmanību. Šogad konkurss Latvijā notiks jau septīto reizi.

67% darbinieku ir sabojājuši darba devēju izsniegtas mobilās ierīces, tās nometot

67% darbinieku, kuri sabojājuši darba devēju nodrošinātas mobilās ierīces, piemēram, viedtālruni vai planšetdatoru, visbiežāk to izdarījuši, nometot tās uz zemes vai grīdas, liecina mobilo sakaru operatora BITE un pētījumu aģentūras "Norstat Latvija" aptaujas dati*. Turpretim 17% to ir izdarījuši, aplejot mobilās ierīces ar šķidrumu.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli