Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


NVA rīkos diskusiju par digitalizācijas un moderno tehnoloģiju ietekmi uz darba tirgu

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Valsts kanceleju, Latvijas Personāla vadīšanas asociāciju un tehnoloģiju uzņēmumu Lattelecom rīkos diskusiju par digitalizācijas ietekmi uz nodarbinātību, moderno tehnoloģiju straujās ieviešanas ieguvumiem un zaudējumiem darba tirgū. Pasākums norisināsies 7.februārī plkst. 14.00 Lattelecom viedajā birojā Dzirnavu ielā 105, Rīgā.

Jauns CSP bezmaksas informatīvais tālrunis 80000098

Rīga, 21.01.2019.
Rīga, 21.01.2019.

Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP) īsi pirms Ziemassvētkiem sācis darboties zvanu centrs. Bezmaksas informatīvais tālrunis 80000098 nodrošina ikviena zvana savienojumu ar CSP konsultantu, kas līdz šim nebija iespējams, ja līnija bija aizņemta. (CSP) īsi pirms Ziemassvētkiem sācis darboties zvanu centrs. Bezmaksas informatīvais tālrunis 80000098 nodrošina ikviena zvana savienojumu ar CSP konsultantu, kas līdz šim nebija iespējams, ja līnija bija aizņemta.

Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteju vadīs Baiba Rozentāle

Piektdien, 18. janvārī, par Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāju deputāti ievēlēja ārsti Baibu Rozentāli.

Piecas 2019.gada karstākās tendences komunikācijā un mārketingā

Tiešsaistes video izmantošana politiskajās kampaņās, daudz aprunātie influenceri, rūpes par Vienotās datu apstrādes regulas ieviešanu – tie ir tikai daži notikumi, kas atklāj mārketinga un komunikācijas šābrīža "karstos punktus". Par to, cik šīs tendences ir nozīmīgas, stāsta lielākā komunikācijas nozares konkursa "Mi:t&links. Baltic Communication Awards" pārstāve, "Public ID Group" valdes locekle Antra Bork -Ržečicka.

CFLA aicina pieteikties ERAF atbalstam ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi par atbalstu ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidē vai rekonstrukcijā. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).

NVA tīmekļvietnē izveidota sadaļa "Ja vēlies atgriezties Latvijā"

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) tīmekļvietnes (www.nva.gov.lv) galvenajā lapā ir izveidota sadaļa "Ja vēlies atgriezties Latvijā" , kurā ir apkopota noderīga informācija tiem Latvijas valsts piederīgajiem, kas dzīvo un strādā ārvalstīs, bet plāno vai apsver iespējas atgriezties Latvijā.

VID aicina darba devējus līdz 2019.gada 1.februārim iesniegt informāciju par darbiniekiem izmaksātajām summām

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka visiem darba devējiem līdz 2019.gada 1.februārim ir jāiesniedz paziņojums par fiziskajām personām izmaksātajām summām (turpmāk – paziņojums) 2018.gadā, ja darba attiecības bijušas līdz 2018.gada 31.decembrim.

Ja esi 15 līdz 30 gadus vecs, tev ir iespēja kļūt par pirmās palīdzības instruktoru!

Biedrība "Latvijas Sarkanais Krusts" (LSK) aicina Rīgas jauniešus vecumā no 15 līdz 30 gadiem pieteikt savu dalību projektā "VIENA DZĪVĪBA", kura mērķis ir sniegt iespēju jauniešiem bez maksas apgūt pirmās palīdzības sniegšanas pamatus sertificētu pasniedzēju vadībā un iemācīties, kā pareizi pirmo palīdzību mācīt saviem vienaudžiem.

Noritēs seminārs par sabiedrības integrācijas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām

Lai palīdzētu interesentiem no biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām sagatavot projekta pieteikumus sabiedrības integrācijas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām 2019. gadam, tajā skaitā iepazīties ar izmaiņām konkursa nolikuma , tiek rīkots informatīvs seminārs par Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursu.

Latvijai programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" projektu īstenošanai 2019. gadā pieejami teju 1,3 miljoni eiro

Lai visā Eiropā veicinātu solidaritāti kā vērtību, kā arī iesaistītu jauniešus sabiedrībā aktuālu izaicinājumu risināšanā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus, nevalstiskā sektora biedrības un organizācijas, kā arī pašvaldību un valsts iestādes izmantot visas programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" sniegtās iespējas.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija