Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Amatu atstās ilggadējā Rīgas domes Finanšu departamenta direktore Ilga Tiknuse

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja trešdien, 13. novembrī, atbalstīja domes lēmumprojektu par Finanšu departamenta direktores Ilgas Tiknuses atbrīvošanu no amata.

VNĪ valdes locekle Kitija Gruškevica atkāpjas no pienākumu pildīšanas

"Esmu gatava atkāpties no valdes locekļu amata pienākumu pildīšanas, uzņemoties morālu atbildību par notikušo Smilšu ielā 1. Uzskatu, ka šāds lēmums ir svarīgs gan VNĪ reputācijai, gan tālākai uzņēmuma attīstībai un akcentēs darba drošības jautājumus būvniecības nozarē un sabiedrībā kopumā," informē VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) valdes locekle Kitija Gruškevica, kas VNĪ valdē ir atbildīga par attīstības un būvniecības projektiem.

Aicina Saldus iedzīvotājus paust viedokli par SIA "Saldus siltums" gaidāmo siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA "Saldus siltums" iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Saldus pilsētai. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK piektdien, 15.novembrī, plkst. 12.00 Saldus novada pašvaldības lielajā zālē, Avotu ielā 12, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

SIVA "Celmlauzis" darba devējiem – Cilvēks.Prasmes.Iespējas

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) īstenotā ESF projekta ietvaros izveidotās prasmju apmācību programmas personām ar garīga rakstura traucējumiem (GRT) Valsts kanceleja ir novērtējusi kā nozīmīgu inovāciju gan Sociālās integrācijas valsts aģentūrā, gan Latvijā.

NVA aicina darba devējus pieteikties atbalstam bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanai

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties atbalstam, ja uz nenoteiktu laiku ir nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar bezdarbnieku, kuram ir invaliditāte. NVA piedāvā atbalstu:

Notici sev! Iespēja nokļūt pretterorisma vienībā OMEGA

"Notici sev un savām spējām," aicina Valsts policijas pretterorisma vienības OMEGA kaujinieki, jo šajā svētku nedēļā tiek izsludināta jaunā pretendentu rekrutēšana. Šī ir iespēja apņēmīgākajiem un motivētākajiem nokļūt soli tuvāk mērķim – dinamiskam un interesantam darbam, profesionālam, uzticamam un saliedētam kolektīvam, kas rūpējas par Latvijas valsts un iedzīvotāju drošību.

Nākotnes birojiem būs jāpiedāvā vairāk nekā darba telpas

Birojs kļūst par svarīgu darbinieku piesaistīšanas instrumentu un vairs nav tikai darba telpa, bet gan vieta, kur socializēties un izklaidēties. Nekustamo īpašumu attīstītājiem arī Baltijas valstīs tas būs jāņem vērā, ja viņi turpmāk vēlēsies sekmīgi darboties šajā biznesā, piektdien Rīgā notikušajā Baltic Real Estate Leaders (BREL) nekustamo īpašumu forumā brīdināja pieredzējušais nozares pārstāvis, kompānijas Eastnine izpilddirektors Ķestutis Sasnausks. 

Pieaugošais likumdošanas slogs apdraud vairāk nekā puses grāmatvedības pakalpojumu ...

Pieaugošais likumdošanas slogs apdraud vairāk nekā puses grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju turpmāko darbību

Grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji pastiprināti izjūt likumdošanas sloga palielināšanos un vismaz sestā daļa uzņēmumu baidās, ka jauno prasību dēļ nespēs turpināt darbību. No nākamā gada paredzētā grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju licencēšana ir tikai ceturtais lielākais apgrūtinājums grāmatvežiem, liecina grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas Tildes Jumis veiktās aptaujas rezultāti.

NVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) filiālēs aicina darba devējus līdz šī gada 15.novembrim pieteikties subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem" ietvaros. Tā ir iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, nodarbinot subsidētajās darba vietās NVA reģistrētos bezdarbniekus.

Latvijas uzņēmējus 2020.gadā galvenokārt satrauc darbaspēka izmaksu pieaugums

Latvijā biežāk nekā citās Eiropas valstīs par vienu no uzņēmējdarbības galvenajiem izaicinājumiem 2020.gadā uzskata darbaspēka izmaksas. Tas noskaidrots divdesmit miljonu uzņēmēju apvienotās organizācijas EUROCHAMBRES veiktajā 27.ekonomikas aptaujā par vienoto tirgu, kur piedalījās Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli