Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


NVA aicina darba devējus pieteikt darba vietas skolēnu nodarbinātībai vasaras brīvlaikā

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles no šī gada 18.marta līdz 3.aprīlim pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai.

NVA aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā"

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus līdz šī gada 29.martam pieteikties pasākuma "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā" īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā bez nolūka gūt peļņu. Šogad pasākums "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā" tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" ietvaros.

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Livonijas darba gadatirgū Valgā

Šī gada 11.aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 Valgas Kultūras un interešu centrā  (Kesk 1, Valga, Igaunija) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fonda (Eesti Töötukassa) rīkotais Livonijas darba gadatirgus "LIIVIMAA 2019".

Ieteikumi, kā nepieļaut iedzīvotāju ienākuma nodokļa parāda veidošanos

Marts iesākās ar uztraukumiem un šokējošiem pārsteigumiem par lielākiem vai mazākiem nodokļu parādiem, aizpildot iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarāciju, skandāliem interneta portālos un virkni absolūti tendenciozas un neprecīzas informācijas.

Izsludināts valsts budžeta finansēts projektu konkurss pašvaldībām darba ar jaunatni attīstībai

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam ietvaros izsludina atklātu projektu konkursu "Atbalsts darba ar jaunatni sistēmas izveidei un attīstībai vietējā līmenī". Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 10. aprīlis.

Sacensībā par Valsts vides dienesta ģenerāldirektora amatu sevi piesaka 12 pretendenti

Valsts kanceleja ir saņēmusi 12 pretendentu pieteikumus atklātā konkursā uz Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektora amatu. Pieteikumu iesniegšanas termiņš bija 11. marts.

Sievietes saņem par 10% mazāku atalgojumu nekā vīrieši tādā pašā amatā

"Paylab", kas Latvijā darbojas kā "CV-Online" pārvaldītā algu informācijas datubāze Algas.lv, ilgtermiņā pētot darbinieku atalgojumu tendences, ir secinājis, ka vīrieši vidēji nopelna par 10% vairāk nekā sievietes līdzvērtīgā amatā. Šāds atalgojumu salīdzinājums ir balstīts uz identiskiem faktoriem – līdzvērtīga amata pozīcija, darba slodze, darbinieka pieredze, izglītība un prasmes.

Jaunuzņēmumiem vēl sešas dienas iespēja pieteikt dalību PowerUp! konkursam

Pieteikšanos PowerUp! konkursam var veikt līdz šā gada 11. martam. Jaunuzņēmumiem šī ir iespēja piedalīties konkursā un cīnīties par galveno balvu – 50 000 eiro un finansējuma piesaisti 150 000 eiro apmērā. PowerUp! konkursa dalībniekiem tiek sniegta unikāla iespēja prezentēt savu biznesa ideju starptautiskam partneru tīklam, un attīstīt to starptautiskā mērogā.

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Jēkabpilī

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 5.aprīlī no plkst.11.00 līdz 14.00 norisināsies Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās (Pasta iela 1, Jēkabpils).

Noslēdzies Valsts policijas projekts kiberdrošības veicināšanai

Valsts policijas īstenotā projekta laikā būtiski uzlabota Valsts policijas kapacitāte gūt pierādījumus un veikt kibernoziegumu izmeklēšanu, veiktas vairāk nekā 300 policistu apmācības darbā ar jauno tehniku un programmatūru un dažādām kibernoziedzības izmeklēšanas aktualitātēm. Tāpat papildināts Valsts policijas Nepilngadīgo lietu inspektoru rīku klāsts, izstrādājot Valsts policijas mobilajā lietotnē "Mana drošība" sadaļu par drošību internetā. Vienlaikus veikta plaša informatīvi izglītojoša drošības kampaņa "Nedalies ar svešinieku", vēršot iedzīvotāju uzmanību dažādiem drošības riskiem internetā un iespējām sevi no tiem pasargāt.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli