Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Izveidos jaunu metāllūžņu apsaimniekošanas vietu Rīgas brīvostas teritorijā

Ceturtdien, 6.augustā, Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija akceptēja jaunas atkritumu apsaimniekošanas vietas izveidi Rīgā, Meldru ielā 3.

Pieejams atbalsts eksportējošiem uzņēmumiem darbinieku algu kompensēšanai

"Esmu gandarīts par Eiropas Komisijas ātri pieņemto pozitīvo lēmumu, lai mūsu eksportējošie uzņēmumi varētu saņemt papildu atbalstu pilnvērtīgai darbības atsākšanai. Lai arī ekonomiskā aktivitāte pēc daļējas Covid-19 ierobežojumu atcelšanas pamazām sāk pieaug, daļai uzņēmumu joprojām ir naudas plūsmas un piegāžu ķēžu traucējumi, atlikti norēķini un apgrozāmo līdzekļu trūkums. Tāpēc valsts atbalsts krīzes skartajiem eksportējošiem uzņēmumiem ir nozīmīgs atspaids esošo darbinieku noturēšanai un darba vietu saglabāšanai," uzsver ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs.

Strukturālās izmaiņas RNP uzlabos kontroli, pakalpojumu pieejamību un samazinās vadītāju skaitu

Balstoties uz "Ernst&Young Baltic" audita secinājumiem un ieteikumiem, SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (turpmāk tekstā RNP) valde ir lēmusi veikt strukturālas izmaiņas, līdzšinējās RNP Tehniskās pārvaldes un Apsaimniekošanas pārvaldes vietā izveidojot Pakalpojumu nodrošināšanas pārvaldi, kurā strukturāli iekļausies arī RNP teritoriālie iecirkņi.

VNĪ turpina Latvijas – Baltkrievijas robežšķēršošanas vietu "Silene" un "Pāternieki" modernizāciju

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) turpina pērn iesākto robežšķērsošanas vietu "Silene" un "Pāternieki" attīstību uz Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas robežas. Esam nodevuši būvlaukumu uzņēmējiem modernizācijas darbu veikšanai – pamata kontroles infrastruktūras – kontroles paviljonu un administratīvo ēku pārbūvei, papildu braukšanas joslu izbūvei un citu satiksmes uzlabošanas pasākumu veikšanai. Būvdarbi tiks īstenoti paralēli robežšķērsošanas vietu darbībai līdz 2020. gada beigām," informē VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

Izbaudi jaunas garšas izstādē "Riga Food 2020"!

No 9. līdz 12. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākā pārtikas izstāde "Riga Food 2020", kas nozares profesionāļiem sniegs drošu vidi jauniem darījumiem, bet ikvienam gardēdim piedāvās iepazīt vēl neiepazītas garšas un smelties idejas savai ēdienkartei. Būs arī grila un BBQ konkursi, čili ēšanas sacensības, jaunumu prezentācijas un izglītojošas meistarklases!

Jūnijā 15,5 % darbinieku strādāja attālināti

Beidzoties ārkārtējai situācijai valstī, samazinājies attālināti strādājošo īpatsvars. 2020. gada jūnijā 15,5 % (117,1 tūkst.) darbinieku 15–74 gadu vecumā strādāja attālināti¹, kas ir par 2,7 procentpunktiem (18,8 tūkst.) mazāk nekā maijā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes darbaspēka apsekojuma rezultāti. Attālināti strādāja 70 % sieviešu un 30 % vīriešu.

Gada pirmajā pusē BVKB kāpinājis darba apjomu

Neskatoties uz ārkārtējo situāciju, kas vairākus mēnešus valstī tika izsludināta COVID-19 izplatības dēļ, Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) darbs kļuvis vēl intensīvāks. 2020. gada pirmajā pusgadā ievērojami augusi Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) izmantošana, kā arī gūti pirmie rezultāti enerģētikas jomas uzraudzībā.

Kas ir digitālais mārketings: ceļvedis iesācējiem

Digitālais mārketings paredz dažādu platformu, tehnisko risinājumu un satura formu mijiedarbošanos, lai pēc iespējas precīzāk uzrunātu vēlamo mērķa tirgu un veicinātu atbilstošu mārketinga mērķa izpildi.

Satiksmes pārvadam Rīga – Skulte iedzīti pirmie dzelzbetona pāļi

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka uzsākta dzelzsbetona pāļu dzīšana satiksmes pārvadam pār dzelzceļa līniju Rīga–Skulte. Pārvada remontdarbus plānots pabeigt 2022. gadā, un tā izbūve būtiski samazinās sastrēgumu veidošanos maģistrālajās Sarkandaugavas ielās un pie dzelzceļu pārbrauktuves.

Valsts policijas amatpersonas saņem jaunā dizaina formas tērpus

No rītdienas, 1. augusta, Valsts policijas amatpersonas no patruļpolicijas, satiksmes drošības kontroles un konvoja struktūrvienībām, kas ikdienā nodrošina sabiedrisko kārtību un drošību, būs jau redzamas jaunā dizaina formastērpos. Šie jaunie formastērpi ir mūsdienīgi, kvalitatīvi un vizuāli atšķirīgi, bet vienlaicīgi funkcionāli. Ņemot vērā, ka pilnīga formas tērpu nomaiņa jāīsteno līdz 2024. gada 1. jūlijam, turpmāk ikdienā redzēsim policistus gan jaunā dizaina, gan arī vecā dizaina formas tērpos.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums