Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Aptauja: attālināti strādā aptuveni puse Latvijas iedzīvotāji

Mobilo sakaru operatora "Tele2" un pētījumu kompānijas "BERG Research" veiktā aptauja liecina, ka pusei Latvijas iedzīvotāju (50,4%) darba devējs šajā ārkārtējās situācijas laikā ļauj strādāt attālināti. Nedaudz lielākas iespējas veikt darbu attālināti ir publiskajā sektorā strādājošiem (53%), salīdzinot ar 47% privātajā sektorā strādājošo. Vismazāk iespēju (33%) strādāt attālināti ir tirdzniecības nozares darbiniekiem.

CSDD darba laiki Lieldienās

Informācija par Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) klientu apkalpošanas centru darba laikiem Lieldienās.

Inkasācijas apsardzes pakalpojumu sniedzējiem būs jāizstrādā iekšējās kontroles sistēma

Otrdien, 7. aprīlī, Ministru kabinets (MK) pieņēma grozījumus Apsardzes darbības licencēšanas noteikumos, kas paredz uzlikt par pienākumu apsardzes komersantiem, kuri sniedz inkasācijas apsardzes pakalpojumus, izveidot iekšējās kontroles sistēmu, lai samazinātu un novērstu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma, un proliferācijas finansēšanas gadījumus.

VID muitas kontroles punktu darba laiks Lieldienās

Valsts ieņēmumu dienests (VID) informē, ka muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas diennakts režīmā, strādās bez darba laika izmaiņām arī pirmssvētku dienā, 2020.gada 9.aprīlī, un Lieldienās – no šī gada 10.aprīļa līdz 13.aprīlim.

Izmaiņas VID attālinātajā klientu apkalpošanas darba laikā Lieldienās

Lai gan Valsts ieņēmumu dienests (VID) jau kopš šī gada 13. marta ir pārtraucis klientu apkalpošanu klātiene un pakalpojumus sniedz attālināti, tomēr lūdzam ņemt vērā, ka laika posmā no 2020. gada 9. aprīļa līdz 13. aprīlim ieskaitot būs izmaiņas VID Konsultatīvā tālruņa un VID atbalsta tālruņa COVID-19 krīzes skartajiem nodokļu maksātājiem darba laikā.

Martā strauji samazinājušies uzņēmējdarbības konfidences rādītāji

Rīga, 02.04.2020.
Uzņēmējdarbības konfidences rādītāji 2020. gada martā, salīdzinot ar februāri, kad COVID-19 izraisītās sekas ekonomikā vēl nebija jūtamas, būtiski samazinājušies gan būvniecībā, gan mazumtirdzniecībā, gan pakalpojumu sektorā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) veikto konjunktūras apsekojumu Uzņēmumu konjunktūras apsekojumus rūpniecībā, būvniecībā, mazumtirdzniecībā un pakalpojumu sektorā CSP ik mēnesi veic atbilstoši ES Kopīgās saskaņotās konjunktūras un patērētāju apsekojumu programmas metodoloģijai ar Eiropas Komisijas līdzfinansējumu. dati.

Pēc abpusējas vienošanās līdzšinējais Rīgas pilsētas izpilddirektors Radzevičs atstāj amatu

Pēc abpusējas vienošanās līdzšinējais Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs atstāj amatu Rīgas domē. Radzeviča iesniegto atlūgumu piektdien, 3. aprīlī, pagaidu administrācija izskatīja attālinātās domes sēdes laikā un pieņēma.

Rīgas Pašvaldības policija piedalīsies starptautiskā projektā par drošas pilsētvides nodrošināšanu

Piektdien, 3. aprīlī, Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācija tās pirmajā attālināti notikušajā sēdē nolēma atbalstīt Rīgas Pašvaldības policijas iesniegto projektu. Plānots, ka projekts "Vietējo varas iestāžu apmācība, lai nodrošinātu iedzīvotājiem drošu pilsētvidi, samazinot ar teroristu uzbrukumiem saistītos riskus sabiedriskajās telpās" sāksies 2020. gada septembrī un ilgs 24 mēnešus.

По обоюдному согласию прежний исполнительный директор Риги Юрис Радзевичс покинул пост

По обоюдному согласию прежний исполнительный директор Риги Юрис Радзевичс покинул пост в Рижской думе. Раздевичс подал заявление в пятницу, 3 апреля, временная администрация рассмотрела заявление во время удаленного заседания и приняла его.

5 padomi uzņēmējiem e-rēķinu ieviešanā

E-rēķinu izmantošana ir mūsdienīga un ilgtspējīga uzņēmumu darbinieku ikdienas prakse, kas nodrošina operatīvu, ērtu un drošu naudas plūsmu organizēšu, un ir vienlīdz noderīga gan uzņēmumam, gan klientiem, gan sadarbības partneriem vai piegādātājiem. Tādēļ LIKTA sniedz padomus un palīdz uzņēmējiem izprast e-rēķinu būtību, un, kā tos integrēt uzņēmuma ikdienā, akcentējot uzņēmēju ieguvumus. LIKTA ir apkopojusi būtiskākos padomus, kurus uzņēmumu vadītāji var izmantot savā labā un pielāgot sava uzņēmuma vajadzībām.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi