Kāpēc velosipēds ir labākā izvēle?


Foto: Freepik.com
Velosipēds nav tikai pārvietošanās līdzeklis, tas ir lielisks palīgs veselīgam dzīvesveidam un ienes ikdienā jautrību un adrenalīnu. Brīvības sajūtu, ko sniedz izbrauciens siltā vasaras vakarā pa pilsētas ielām, gar šalcošo jūru vai smaržu pilno mežu, ir grūti pārspēt. Ja velosipēds vēl nav ienācis Tavā dzīvē, negaidi ne mirkli. Kāpēc? Lasi rakstu un uzzini!

Pārvietojies ērti un ātri  

Katru dienu pavadīt pusstundu vai pat ilgāk sastrēgumā, lai tiktu uz darbu un mājās, vai karstā vasaras dienā pārvietoties ar sabiedrisko transportu, ir nogurdinoši un nepavisam nav patīkami. Savukārt, ar velosipēdu nav jāstāv sastrēgumā un ir iespēja pirms un pēc darba paelpot svaigu gaisu un nedaudz izkustēties. Turklāt nav jāraizējas par stāvvietu, to var atstāt riteņu novietnē, priekšnamā vai tam paredzētās telpās. 


Foto: Freepik.com

  • Ja veicamais attālums nav pārāk liels un priekšroku dod nesteidzīgiem izbraucieniem pa pilsētu un ērtai sēdēšanai, pilsētas velosipēdi būs īstā izvēle. Turklāt tos lieliski papildina metāla vai pītie grozi, kur salikt tirgū iegādātos vasaras gardumus. 

  • Ja ar parasto velosipēdu katru dienu veikt distanci “mājas-darbs-mājas" šķiet pārāk izaicinoši, elektriskie velosipēdi uz darbu aizvedīs vienā elpas vilcienā!  

Ietaupi finanses  

Vai esi kādreiz parēķinājis, cik daudz naudas gada laikā iztērē par benzīnu, auto apkopi, apdrošināšanu un ceļa nodokli? Sanāk krietna summa, nemaz nerunājot par automašīnas vai motocikla iegādi. Ja salīdzina ar sabiedrisko transportu, velosipēds atmaksājas pat ātrāk kā gada laikā. Turklāt tā ieekonomēsi arī laika ziņā, jo nebūs jāiegādājas biļetes un pieturā jāgaida transports. 

Divritenis ir vienreiz jāiegādājas un ja tiek pareizi lietots un kopts, tas kalpos daudzus gadus. Par izbraucienu nav jāmaksā, vienalga vai dodies uz veikalu, darbu, skolu vai atpūsties.  

Aktīvi atpūties kopā ar ģimeni 

Mūsdienās ar vien retāk tiek kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar ģimeni bez datoriem, mobilajiem telefoniem un citām augsti attīstītām tehnoloģijām. Kopīgs brīvdienu izbrauciens ir tieši tas, kas vajadzīgs! Ja visiem no ģimenes nav velosipēds, dodies uz vienibasgatve.lv mājaslapu un apskati plašo izvēli. Tur pieejami dažnedažādi veidi: 

Un neuztraucies, ja nezini kuru un kā izvēlēties, zem katras kategorijas ir noderīga informācija, kas palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu!  

Esi dabai draudzīgs 


Foto: Pixabay.com

Dabas piesārņojums ir pavisam aktuāla un nopietna problēma. Viens cilvēks varbūt nevar izglābt visu pasauli, bet arī darot mazās lietas, var panākt ļoti daudz. Ne velti tie, kuri rūpējas par dabu, izvēlas arī dabai draudzīgus pārvietošanas veidus un braukšana ar velosipēdu ir viens no tiem. Daba būs pateicīga, ja aizstāsi automašīnu, moto vai citu transporta līdzekli ar velosipēdu, kaut vai tikai veikala apmeklējumu reizēs. 

Ieguldi savā veselībā 

Mīšanās ar velosipēdu uzlabo gan fizisko formu, gan garīgo veselību. Ikviens piekritīs, ka pat neliels izbrauciens no rīta sniedz labi padarīta darba sajūtu un pozitīvu enerģiju. Tā ir arī lieliska aktivitāte cilvēkiem ar liekā svara problēmām, jo salīdzinot, piemēram, ar skriešanu vai svaru zāli, riteņbraukšana ir mazāk traumatiska un vieglāka (protams, atkarīgs no slodzes).  

  • Regulāriem treniņiem par dažādiem segumiem, vai tas ir mežs, asfalts vai grants ceļš, piemērotāki būs kalnu velosipēdi .

Kādi kritēriji jāņem vērā, iegādajoties velosipēdu? 

 

  • Pati pirmā lieta, kas jāsaprot - cik bieži un pa kurieni Tu brauksi ar velosipēdu. Ņemot vērā arī ceļa segumu un kam tas būs paredzēts? Ja, piemēram, tuvāk sirdij ir daba un plāno izbraucienus pa bezeceļiem un meža takām, viens ir skaidrs - Tev vajadzīgs kalnu velosipēds. 

  • Cena un kvalitāte noteikti ir svarīgi faktori lēmuma pieņemšanā. Nav jāiegādājas pats dārgākais velosipēds, lai tas būtu kvalitatīvs. Atrodi vietu, kur visi velosipēdi ir kvalitatīvi un plašā cenu dizapazonā.

  • Arī dizains ir viens no kritērijiem, pēc kura tiek pieņemts lēmums par pirkumu. Izvēlies unikālu dizainu un krāsu, kura Tev patīk, jo jāskatās un ar to jābrauc būs vairākus gadus.

Kur meklēt kvalitatīvus velosipēdus par labu cenu?

Atrast savu īsto velosipēdu nav nemaz tik sarežģīti, ja zina labākās vietas, kur tos meklēt. Plašu piedāvājumu, lielisku kvalitāti un izdevīgu cenu vienuviet atradīsi ”Velo Outlets” veikalā Rīgā, Vienības gatvē 165A. 

  • Velosipēdi gan bērniem, gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem. No iesācēja līdz pat pieredzējušam braucējam - Gust&Juhi velosipēdi ātri kļūs par Tavu vasaras piedzīvojumu sabiedroto!

Veikalā atradīsi ne tikai lieliskus divriteņus, bet arī aksesuārus un rezerves daļās. Ja velo nepieciešams remonts, arī par to speciālisti parūpēsies! Pakalpojuma cenas un velo sortimentu vari apskatīt arī mājaslapā - vienibasgatve.lv

vienibasgatve.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums