Pirmā virtuālā tiešsaistes auto izstāde Latvijā


public. foto
Šodien, 17. aprīlī norisināsies pirmā tiešsaistes auto izstāde Latvijā! "Norde" sniedz vēl nebijušu iespēju visiem auto cienītājiem - jaunu automobiļu un komerctransporta izstādes apskati veikt virtuāli, neizejot no savām mājām.

“Spītējot vīrusam, esam nākuši klajā ar inovāciju un piedāvājam visiem “Auto 2020” interesentiem aplūkot jaunākos automobiļus virtuālā izstādē, jo, domājam, automīļi mums piekritīs, ka nevaram laist garām pavasari bez ikgadējās jaunāko auto modeļu prezentācijas,” komentē “Norde” izpilddirektors Didzis Bremze.

Ņemot vērā situāciju pasaulē un Latvijā, kas saistīta ar koronavīrusa COVID-19 pandēmiju, starptautiskā auto industrijas izstāde “Auto 2020” norise tiek pārcelta uz 25. – 29. septembri. Tomēr “Norde” komanda ir nolēmusi iepriecināt automīļus un virtuālās izstādes laikā prezentēt gan jaunākos Nissan, Renault un Dacia modeļus, gan demonstrēt jau iemīļotus un zināmus šo auto marku transportlīdzekļus un visas virtuālās izstādes laikā nodrošināt dzīvu saziņu un tiešsaistes konsultācijas.

Didzis Bremze par virtuālo izstādi saka: “Šis būs aizraujošs pasākums, kurā neklātienē apskatīt un izvērtēt vieglos automobiļus un komerctransportu. Katram interesentam būs iespēja uzdot jautājumus konsultantiem, noskaidrot spēkratu tehniskos parametrus un veiktspēju, kā arī uzzināt visu interesējošo par Nissan, Renault un Dacia auto modeļiem. “Norde” komanda īpaši gatavojās šim pasākumam, jo vēlamies, lai virtuālā pieredze ir salīdzināma ar klātienes izstādes iespaidiem.”

Virtuālās izstādes laikā tās apmeklētājiem būs iespēja aplūkot jaunākos automobiļus – Nissan JUKE, Renault CAPTUR, Renault CLIO un arī eleganto Renault KOLEOS, tāpat būs iespēja aplūkot arī visu iemīļoto Nissan QASHQAI un Nissan X-TRAIL. Bez uzmanības nepaliks ekonomiskie Dacia LPG, tautā sauktie dabas gāzes modeļi, kurus iemīlējušas gan ģimenes, gan uzņēmēji un to darbinieki. Tiks demonstrēts arī visiem pazīstamais Renault komerctransports, ko pārstāvēs Renault TRAFIC feislifta modelis un jaunais Renault MASTER modelis. Ikvienam būs iespēja aplūkot videi draudzīgo Nissan LEAF un Renault jaunumu – modeli ZOE.

Tiešsaistes auto izstādi aicinām apmeklēt “Norde” Facebook lapā facebook.com/NordeAuto/ piektdien, 17.aprīlī no plkst. 14.00. un aktīvi iesaistīties, sekojot prezentācijām un uzdodot interesējošos jautājumus. Kā izstādēs ierasts, “Norde” sola ne vien izsmeļošas konsultācijas, bet arī īpaši izdevīgus akcijas piedāvājumus.

Sekojot valdības drošības pasākumu ieteikumiem, “Norde” informē, ka autosalons, autoserviss un virsbūvju krāsošanas nodaļa strādā ierastajā režīmā, taču rūpīgi ievērojot obligātos drošības pasākumus pandēmijas laikā. “Norde” aicina visus būt atbildīgiem!

Par “Norde”

1995.gadā dibinātā SIA “Norde” ir viens no vadošajiem Latvijas auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas ir oficiālais Nissan, Renault un Dacia pārstāvis. “Norde” kā ģimenes uzņēmums ar pasaules elpu jau 25 gadus īsteno rūpīgi pārdomātu darbības stratēģiju, kas nodrošina klientu lojalitāti un biznesa panākumus “Norde”, kā arī uzņēmuma pārstāvētajiem zīmoliem. “Norde” nodrošina gan mašīnu tirdzniecību, gan servisa pakalpojumus – apkopi, garantiju, rezerves daļas, aksesuārus, ļoti kvalitatīvu virsbūvju remontu, kā arī auto nomu. Klientiem ir pieejams pilns pakalpojumu spektrs, gan iegādājoties automašīnu, gan tās ekspluatācijas laikā. “Norde” piedāvā arī lietotu automašīnu iegādi un pasūtīšanu. “Norde apdrošināšana” sadarbojas ar visām Latvijā strādājošām apdrošināšanas kompānijām, tādēļ var piedāvāt klientiem izdevīgākos OCTA, KASKO, u.c. apdrošināšanas nosacījumus.

 

“Norde”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums