Grupas "Dziļi Violets" un Aijas Vītoliņas koncerts, "Rīga Stand Up" komiķu šovs un ekspertu meistarklases....

Grupas "Dziļi Violets" un Aijas Vītoliņas koncerts, "Rīga Stand Up" komiķu šovs un ekspertu meistarklases: tiek atklāts Latvijā jaunas interaktīvas online vietnes pirmais ēters

17. aprīlī plkst. 21.00 noritēs Latvijā jaunizveidotās interaktīvās tiešsaistes pasākumu platformas "Powerplace.lv" pirmais ēters. Skatītāji varēs izbaudīt koncertu ar grupu "Dziļi Violets" un Nauri Brikmani, "The Willows' band" un Aiju Vītoliņu, apmeklēt bāra "Herbārijs" līdzdibinātāja Arvja Zēmaņa meistarklasi, noklausīties stāvizrāžu komiķu priekšnesumus, un daudz ko citu. Pirmā Powerplace.lv tiešraide būs pieejama pilnīgi bez maksas ikvienam, un tā ilgs 2 stundas.

Pirmo ēteru viesi būs Latvijas izklaides industrijas pārstāvji: vadītāji Aivis Ceriņš un Ēriks Palkavnieks, “Rīga Stand Up” pārstāvji, “The Willows' band” mūziķi kopā ar Aiju Vītoliņu, Nauris Brikmanis un grupa “Dziļi Violets”, dīdžejošanas mākslas pārstāvji Jānis Chi Chi Chilayz, DJ Aspirin, DJ Rise, un citi.

Tāpat savā meistarklasē Arvis Zēmanis, Latvijas un Baltijas bārmeņu konkursa “World Class” uzvarētājs, pastāstīs par kokteiļu pagatavošanas smalkumiem un izlozēs balvas no veikala Alko.lv. Īpašas balvas no Alko.lv saņems arī interaktīvo “quiz” istabu, kas radītas sadarbībā ar spelusovi.com, dalībnieki. Tiešraides skatītāji varēs iegūt jaunus paziņas online bārā un piedalīties izklaidējošā video pārbaudījumā, ko piedāvā uzņēmums “Kastekust” – arī tas viss būs pieejams platformā “Powerplace.lv”.

Sadarbībā ar skaņas un gaismas uzstādīšanas kompāniju PWR Production, filmēšanu plānots veikt dažādās vietās – īpaši aprīkotās studijās un bāros. Turklāt, kā uzsver idejas autori, izslēdzot kontaktu ar publiku, uzņemšana noritēs, ievērojot visus sanitāros un higiēnas standartus, kas valstī ieviesti ārkārtas stāvokļa laikā.

“Izklaides industrijā ir nepieciešams kontakts ar auditoriju, kas karantīnas laikā ir izolēta,” stāsta uzņēmuma “Shine Event” dibinātājs Nikita Viderkers. “Tā dzimusi ideja izveidot interaktīvu platformu, kurā viesi var ne tikai skatīties koncerta tiešraidi, bet arī piedalīties dažādos izklaidējošos pasākumos, komunicēt ar māksliniekiem un patīkami pavadīt laiku. “Powerplace.lv” ir nekomerciāls projekts, kas radīts, lai atbalstītu industriju, apvienotu izklaides pakalpojumu tirgu un veidotu pozitīvu attieksmi, lai palīdzētu pārvarēt šo situāciju, kas tik ļoti iespaido uzņēmējdarbību.” 

"Iesaistīt vērotāju, uzaicinot viņu piedalīties notikumā ar dažādu digitālo instrumentu palīdzību, tuvāko mēnešu laikā būs visnozīmīgākais uzdevums komunikācijas un izklaides jomās," stāsta “TRIBE RIGA” radošo risinājumu aģentūras pārstāvji. "Īstā unikalitāte slēpjas cilvēka iesaistīšanā jaunu izklaides platformu tapšanā: ļaut piedalīties notikumā, piedāvāt iespēju ietekmēt un izvēlēties - justies līdzautoram."

“Powerplace.lv” ir unikāla tiešsaistes pasākumu platforma, kurā tiek apvienoti izklaides un radošo profesiju pārstāvji, piedāvājot skatītājiem plašu tiešraižu spektru par dažādiem tematiem. Šī servisa īpatnība ir tā interaktivitāte – skatītāji var pārslēgties starp tematiskajām tiešraidēm un komunicēt ar tiešraides dalībniekiem un viesiem teksta un video čatos.

Nākotnē “Powerplace.lv” plāno attīstīt šo vietni, piedāvājot iespēju adaptēt aktuālus seminārus un lekcijas no jebkuras pasaules vietas. Pašlaik projekts ir gatavs piesaistīt sponsoru atbalstu, piedāvājot plašas reklāmas integrācijas iespējas – sākot ar produktu izvietošanu, līdz pat tiešraižu studiju noformējumam.

“Powerplace.lv” ir latviešu pasākumu rīkošanas aģentūras “Shine Event”, radošo risinājumu aģentūras “TRIBE RIGA” un skaņas un gaismas uzstādīšanas kompānijas “PWR Production” kopprojekts. Video tiešraidi nodrošina kompānija PRO 1 STAGE.

http://powerplace.lv

FB event: https://www.facebook.com/events/656695598442531/

SIA Shine Event
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums