Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju Ziemassvētkos dosies ceļojumā


... «Путешествие в Рождество»...foto;mgiit.ru
"Ferratum Grupas" veiktajā starptautiskajā pētījumā par Ziemassvētku tēriņiem secināts, ka šajos svētkos 42% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ir plānojuši doties ceļojumā, turklāt 35% tam plāno veltīt līdz pat pusei, bet 7% aptaujāto – vairāk nekā pusi no kopējā svētku budžeta.

“Cilvēki vēlas pavadīt svētkus kopā ar ģimeni, to kā svarīgāko svētku laikā ir norādījuši 74% aptaujāto, tāpēc šķiet likumsakarīgi, ka cilvēki dosies pie savējiem tepat Latvijas teritorijā vai uz ārzemēm,” norāda “Ferratum Bank” izpilddirektora vietnieks Anti Kumpulainens (Antti Kumpulainen).

Ceļojumu laikā 55% plāno maksāt ar karti, kas ir būtisks kāpums attiecībā pret pagājušo gadu, kad priekšroku maksājumiem ar karti deva tikai 34% Latvijas iedzīvotāju. “68% aptaujāto, kas ir vairāk nekā pagājušajā gadā, ceļojuma laikā plāno izmantot mobilās bankas pakalpojumus, tātad redzam, ka skaidras nauda norēķini zaudē savu popularitāti, turklāt maksājumi ar karti ir arī ātrāki, ērtāki un drošāki,” uzsver A.Kumpulainens.

35% aptaujāto Ziemassvētku brīvdienu izdevumu segšanai plāno izmantot aizdevumu. Izvēloties aizdevēju, 40% aptaujāto vislielāko uzmanību pievērš aizdevuma procentu likmei, bet 32% novērtē ātru un ērtu aizņēmuma noformēšanas procesu. “Vairāk nekā puse aptaujāto (56%) šo aizņēmumu segs mazāk nekā pus gada laikā, kas ir salīdzinoši īss termiņš,” skaidro A.Kumpulainens.

Sīkāk ar “Ferratum Grupas” Ziemassvētku Barometra aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties www.ferratumbarometer.com/lv/

Aptauju veica “Ferratum Grupa”, aptaujājot savus aktīvos klientus 14 valstīs, izmantojot interneta aptaujas metodi. Aptaujā piedalījās vairāk nekā 31 000 respondentu vecumā no 18 līdz 61 gadam.

Par Ferratum grupu

Ferratum Group ir starptautiska kompānija, kas izsniedz īstermiņa aizdevumus un patēriņa kredītus internetā, kā arī kredītus mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Pieteikties aizdevumam un noslēgt aizdevuma līgumu iespējams, izmantojot datoru vai mobilo telefonu internetā. Ferratum dibināta 2005. gadā, un tās galvenais birojs atrodas Helsinkos, Somijā. Ferratum grupa ir strauji paplašinājusies un šobrīd darbojas 25 valstīs Eiropā, Āfrikā, Dienvidamerikā, Ziemeļamerikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Ferratum grupa ir kotēta Frankfurtes Fondu biržas Prime Standard ar kodu "FRU". Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet www.ferratumgroup.com.

Nords Porter Novelli
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi